Просування сайту в результатах пошуку – це процес, який вимагає роботи і уваги, а у випадку з Joomla – знання специфіки цієї CMS. Наша SEO команда із задоволенням виконає просування сайту на Joomla, щоб поліпшити рейтинг вашого сайту і зробити його популярнішим серед користувачів.

Що таке CMS Joomla?

Joomla – це безкоштовна (з відкритим вихідним кодом) система управління контентом CMS, що має велику кількість розширень, модулів і плагінів у вільному доступі. Завдяки цьому ви можете вільно розширювати функціональність CMS і адаптувати його до своїх цілей.

Розкрутка сайту на Joomla виконується за допомогою багатого системного набору інструментів для зручного і швидкого управління контентом сайту. Це дозволяє публікувати будь-який контент, тобто тексти, фотографії, графіку, документи і мультимедіа. Безперервне і динамічний розвиток ставить цю систему найпопулярнішою CMS в світі.

Які переваги програмного забезпечення Joomla?

Безсумнівно, найбільш важливими перевагами використання цієї системи в рамках послуги «Просування сайту Joomla» є:

 • Проста установка – Joomla проста в установці. Після завантаження система запускається на сервері всього за кілька хвилин. Можна сказати, що вона успішно обганяє інші CMS, такі, як Drupal;
 • Безліч плагінів на вибір – у скрипта є кілька тисяч безкоштовних плагінів, доступних на домашній сторінці. Для порівняння, в системі WordPress їх теж багато, але, щоб наблизити її до функціональності CMS Joomla, вам потрібно встановити кілька десятків плагінів на самому початку роботи з системою;
 • Хороша технічна підтримка – Joomla надає вам величезний вибір інструментів і навчальних посібників для користувачів;
  Можливість управління навігацією – скрипт має вбудовану комплексну систему навігації, яка може успішно підтримувати кілька ієрархій. Це дозволяє вам легко управляти вашим сайтом, навіть якщо він має багато різних сторінок;
 • Прості URL – посилання, згенеровані скриптом, є дружніми і впливають на краще становище сайту в пошукових системах. Адреси виглядають більш читабельними і не мають непотрібних і важко запам’ятовуючих символів. Завдяки цьому користувачам легше знайти і запам’ятати конкретний сайт;
 • Просте оновлення – після розробки сайту необхідно буде оновити його до більш нової версії скрипта. З Joomla ви можете зробити це з браузера. Для цього завдання потрібно тільки здатність обробляти текст;
 • Розширене адміністрування – панель адміністрування надає безліч функцій, які спочатку можуть здатися важкими для вивчення, але з часом їх стає простіше використовувати і повністю використовувати систему.

Тому Joomla – це універсальна CMS, яка може використовуватися практично в будь-якій галузі. Ця система проста у використанні і дозволить досягти довгострокових результатів від послуги «Просування сайту Joomla».

Що вам принесе просування сайту на Joomla?

Добре оптимізований для SEO і результатів пошуку сайт є одним з основних умов для залучення нових потенційних клієнтів для даної компанії і інтернет-магазину. Все, що необхідно, це встановити кілька відповідних плагінів, щоб помітно збільшити шанси вашої сторінки опинитися серед перших позицій результатів пошуку.

Система Joomla CMS була розроблена для малих і середніх бізнесів. У Joomla є багато доступних розширень, включаючи плагіни SEO, які допомагають у пошукової оптимізації. Сучасна версія Joomla має багато можливостей поліпшити просування сайту Joomla, що є дуже важливим елементом інтернет-маркетингу.

Які плагіни використовуються для просування сайту Joomla?

Joomla високо цінується SEO фахівцями, тому що це досить зручна платформа управління сайтом. Він не дублює контент, корисний і простий у використанні. Проте, для ефективного виконання цілей в рамках послуги «Просування сайту Joomla» кожен скрипт може бути додатково оснащений спеціальними SEO плагінами. Найпопулярніші SEO плагіни для Joomla включають в себе:

 • XML Sitemap для Google – ця надбудова створює і оновлює файл sitemap.xml, карту сайту і повідомляє про новий контенті роботу Google. Його робота корисна в разі публікації нового контенту на сайті, оскільки посилання додається на карту сайту, а сам скрипт повідомляє про оновлення для робота Google;
 • Header Tags – цей плагін полегшує адміністрування заголовків на сайті і його сторінках. Header Tags дозволяють перетворювати заголовки статей, створених в Joomla, з заголовка рівня H2 в заголовок рівня H1 і контролювати заголовки з рівня H1 до H6 як в статтях, так і в компонентах. Базові опції дозволяють обмінюватися заголовками на сторінках, зазначених користувачем, що впливає на SEO – просування сайту на Joomla;
 • Canonical URL Module – це доповнення гарантує, що канонічний атрибут встановлений правильно на сторінці. Це дуже корисно, коли портал завантажує контент всередині домену. Завдяки заданому канонічного алгоритму відомо, який текст є оригінальним, а який був запозичений;
 • Sh404SEF – це відмінний плагін, який дозволяє управляти заголовками і сторінками простим і безкоштовним способом. Цей плагін змінює формат URL Joomla на зручний для користувача і видаляє дублікати URL, які є типовою проблемою, пов’язаною з сайтом. Завдяки sh404SEF ви можете легко налаштувати заголовок і опис сторінки за допомогою масового оновлення;
 • JCH Optimize – цей плагін прискорює роботу сайту і полегшує перегляд порталів, створених на Joomla, що підвищує зручність користувачів і позитивно впливає на відвідуваність сайту і рейтинг в Google. Плагін JCH Optimize з’єднує файли javascript і css або розміщує їх в кінці сторінки для оптимізації завантаження.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх