Позвонить

Просування сайту пошукове SEO є одним з найбільш ефективних методів розкрутки бізнесу в Інтернеті. Завдяки цьому можна збільшити трафік, і поліпшити результати в списку пошуку за певними ключовими словами. В даний час багато клієнтів шукають інформацію про продукти або послуги за допомогою пошукових систем, зокрема Google. Ось чому це основне місце, де ви можете завоювати нових клієнтів і просувати свою компанію.

Неможливо ефективно оптимізувати сторінку за один день або тиждень. Просування сайту пошукове SEO – це систематичний і тривалий процес, який приносить довгострокові результати.

Найважливіші переваги послуги «Просування сайту пошукове SEO»:

Збільшення видимості сторінки в результатах пошуку, збільшення кількості людей, які відвідують сайт, охоплення потенційних клієнтів, збільшення прибутку компанії, підвищення впізнаваності бренду, формування довіри до бренду, отримання переваги над конкурентами, розвиток бізнесу, побудова іміджу експерта, збільшення кількості природних посилань, довгострокове придбання клієнтів, збільшення мікро конверсій, гнучкі витрати на залучення потенційних клієнтів, географічний таргетинг, збільшення прямих продажів для місцевого бізнесу, можливість дізнатися переваги клієнтів, тривалий ефект позиціонування, постійний моніторинг ефективності проведених заходів, позиціонування в широкому сенсі слова з найбільшою конверсією, рентабельність інвестицій.

Переваги просування – що ще варто знати?

Кампанії по просуванню сайту можуть займати багато часу, але регулярний і якісних їх запуск фахівцем дозволить вам отримати довгострокові результати, завдяки яким сайт збереже високу позицію в результатах пошуку.

Ви залишаєте позаду конкурентів – чим вище ваша сторінка, тим нижче в пошуковій системі будуть сайти, що конкурують з вашою компанією. Підвищена видимість в Інтернеті збільшує ймовірність того, що користувач відвідає ваш сайт і можливо стане вашим клієнтом.

Також варто пам’ятати, що пропозиції, які пропонують швидкі результати і гарантують конкретне місце в пошуковій системі, неправдиві, і їх не варто використовувати, тому що це може закінчитися, наприклад, блокуванням сторінки в пошуковій системі.

Що ми пропонуємо?

Ефективне і постійне просування сайту пошукове SEO, яке складається з:

 • Повна внутрішня оптимізація сторінок і оптимальне розміщення ключових слів в тексті;
 • Реєстрація сайту в найпопулярніших пошукових системах;
 • Створення нового правильно оптимізованого контенту для сторінок;
 • Зовнішня оптимізація сайту за допомогою нарощування природних посилань;
 • Можливість моніторингу ефективності позиціонування сайту за допомогою спеціально створюваною обліковому записі;
 • Регулярні звіти про виконану роботи.

Етапи просування сайту

 • Аналіз сайту і його конкурентного середовища. Завдяки глибокому аналізу, ми встановлюємо стратегію ефективного просування;
 • Підготовка ключових слів, пов’язаних з профілем і діяльністю компанії. Потім, якщо є така необхідність, ми пропонуємо додаткові ключові слова, найбільш часто вводяться користувачами в пошукових системах;
 • Маючи базу даних, підготовлену таким чином, ми оптимізуємо сайт відповідно до алгоритмів цільової пошукової системи. Оптимізація включає коригування вихідного коду і вмісту сторінки для найкращого співпраці з пошуковими системами;
 • Модифікація / додавання ключових слів в вміст. Створення контенту сторінок. Моніторинг отриманих результатів та адаптація сайту до постійно мінливих алгоритмам і критеріям для пошукових систем;
 • Створення посилань на сторінку. Розміщення посилань в оточенні статей, новин, блогів, повідомлень на форумах, в соціальних мережах, дошках оголошень, сторінках вакансій, міських порталах, прес-релізах, каталогах, каталогах і т. Д;
 • Клієнт отримує звіт про просування на початку кожного місяця, в тому числі:
  • кількість відвідувань (нових і постійних користувачів);
  • графіки відвідувань сайту;
  • місця, з яких користувачі переходять на сайт;
  • ключові слова, введені в пошукові системи, перш ніж користувачі потрапляють на ваш сайт;
  • пропозиції щодо зміни обраних ключових слів для підвищення ефективності.

Витрати на просування сайту пошукове SEO

Вартість просування сайту встановлюється індивідуально для кожного клієнта. Це залежить, крім іншого, від кількості та конкурентоспроможності обраних ключових слів і позиції, яку ви хотіли б досягти. Міра ефективності просування полягає в тому, щоб збільшити кількість відвідувань на сторінці або отримати необхідну позицію для певного пошукового запиту.

Пошукові системи в Інтернеті – це основне місце, де ви можете завойовувати нових клієнтів і просувати свою компанію.

Правильно виконане просування сайту пошукове SEO може принести багато користі для вашої компанії. Перш за все, це збільшує видимість сторінки в результатах пошуку і кількість її користувачів. Просування в Інтернеті також дозволяє залучити нових потенційних клієнтів і збільшити прибуток компанії. Більш того, воно підвищує впізнаваність бренду, зміцнює довіру і дозволяє компанії отримати конкурентну перевагу.

Витрати на просування сайту пошукове SEO можуть бути гнучкими, а його ефект дозволяє досягти довгострокових результатів.

Якщо ви зацікавлені в нашій пропозиції або у вас є питання, будь ласка, зв’яжіться з нами.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovaya-optimizatsiya-internet-sajta/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/optimizacziya-i-prodvizhenie-sajta-v-poiskovyh-sistemah/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/optimizatsiya-kiev/
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх