Просування сайту в пошукових машинах передбачає оптимізацію, яка дозволить зайняти високі позиції в системах пошукових систем за певними ключовими словами. Це досягається за допомогою пошукової оптимізації (SEO).

Просування сайту в пошукових машинах також підкреслює той факт, що успішна робота з пошуковими системами полягає не тільки в уявленні вашого сайту різним пошуковим системам, таким як Google і Яндекс. Йдеться про спільну роботу щодо поліпшення взаємодії вашого сайту з пошуковими системами, щоб потенційні клієнти знаходили вас в перших результатах пошуку.

Глибокі знання та значний досвід наших фахівців про роботу пошукових систем дозволяють виконувати просування сайту в пошукових машинах краще наших конкурентів. Те, що ми пропонуємо в цій області, ретельно досліджено нашими експертами та перевірено в режимі реального часу.

Після отримання проекту ми проводимо глибокий аналіз сайту і аналіз конкуренції. Тільки після цього ми починаємо визначати ключові слова і ключові фрази, які найбільш добре уявляють вашу компанію. Крім того, на основі глибокого аналізу конкуренції, а також вимог пошукових систем ми робимо SEO за допомогою кращих інструментів.

Пошукова оптимізація

Просування сайту в пошукових машинах може залучити найбільший обсяг трафіку на сайт. SEO вимагає від вас використання ряду методів, щоб зробити ваш сайт зручніше для пошукових машин. До них відносяться прискорення вашого сайту; забезпечення того, щоб ваш сайт був організований у відповідності з усіма правилами пошукачів і простий в навігації; використання ключів в заголовках, короткий зміст і тексті; і написання контенту, на який будуть посилатися інші.

SEO нелегке завдання, що вимагає часу. Дана робота потребує постійного оновлення, так як пошукові системи постійно змінюють правила. Проте, як тільки ваш сайт підніметься в рейтингу по вашим ключовим словами, ви виявите значне збільшення числа людей, які відвідують ваш сайт.

Просування сайту в пошукових машинах включає в себе поєднання таких методів: збірка семантичного ядра і включення його в різні складові сайту, нарощування посилань, оптимізація заголовків і мета тегів, SEO копірайтинг і багато іншого.

Семантичне ядро (SEO)

Семантичне ядро сайту являє собою набір пошукових слів, морфологічних форм і фраз, які характеризують як можна більш точно тип діяльності, продукт або послугу, пропоновані сайтом.

Мета створення семантичного ядра сайту:

 • Семантичне ядро формує предмет сайту, який розглядається пошуковими системами;
 • Правильно зібране семантичне ядро – основа для оптимальної структури веб ресурсу;
 • Зв’язок кожної сторінки з семантичним ядром;
 • Формування обмеженого набору ключів з метою раціонального розподілу ресурсів для просування сайту тільки за конкретними ключовими словами;
 • Процес зростання в пошукових системах.

Процес семантичного ядра починається зі збору вимог, що випливають з максимальної кількості доступних джерел. Найбільш часто використовувані аналогічні джерела включають в себе наступні:

 • Система «Google Analytics», «Wordstat Yandex» і як отримати інформацію про статистику ключових слів;
 • Оцінка статистики, за ключовими словами, за якими переходять ваш сайт (інформація доступна в «Google Analytics», «Яндекс.Метрика» та ін.);
 • Моніторинг видимості ключа, запитаного для розглянутого сайту (система «MegaIndex», «PR CY» і ін.).

Нарощування посилань

Посилання важливі для SEO: вони повинні допомогти безпосередньо генерувати трафік на ваш сайт. І тому створення посилань повинно бути частиною вашої цілісної стратегії SEO. Але що ще більш важливо, створення посилань повинно бути частиною вашої стратегії збільшення сайту.

Як посилання допомагає вашій сторінці отримати хороший рейтинг?

 • Це додає цінність одержуючої сторінці, дозволяючи поліпшити її видимість в пошукових системах;
 • Це додає цінність всьому приймаючому домену, дозволяючи кожній сторінці в цьому домені трохи підвищити свій рейтинг;
 • Якірний текст на засланні є показником до пошукової системи теми сайту і, більш конкретно, що приймає сторінки;
 • Люди переходять за посиланнями, що призводить до так званому прямому трафіку.

Значення посилання для приймаючої сторінки частково визначається темою сторінки, на якій знаходиться посилання. Посилання зі сторінки з тією ж темою, що і приймаюча сторінка, має велику цінність, ніж посилання зі сторінки абсолютно іншої теми.

Оптимізація заголовків і мета тегів

Мета теги – це інформація, яка відображається пошуковими системами під час пошуку, яка прихована в HTML коді на веб сторінці. Двома найбільш важливими є НАЗВА (назва) і ОПИС (опис).

НАЗВА з’являється у вигляді клікабельно заголовка в списках результатів пошуку, а також на вкладці браузера. Як фактор ранжування в пошукових системах і як інформаційна привабливість для користувачів Інтернету, він має дуже велике значення.

ОПИС відображається як другий і третій рядок результату пошуку і складається з короткого опису відповідної сторінки. Користувачі Інтернету зазвичай переглядають кожен результат пошуку, тому особливо важливо чітко і ясно сформулювати призначення кожної сторінки. Якщо опис є привабливим, це привертає увагу користувача.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх