Просування сайту в пошукових машинах передбачає оптимізацію, яка дозволить зайняти високі позиції в системах пошукових систем за певними ключовими словами. Це досягається за допомогою пошукової оптимізації (SEO).

Просування сайту в пошукових машинах також підкреслює той факт, що успішна робота з пошуковими системами полягає не тільки в уявленні вашого сайту різним пошуковим системам, таким як Google і Яндекс. Йдеться про спільну роботу щодо поліпшення взаємодії вашого сайту з пошуковими системами, щоб потенційні клієнти знаходили вас в перших результатах пошуку.

Глибокі знання та значний досвід наших фахівців про роботу пошукових систем дозволяють виконувати просування сайту в пошукових машинах краще наших конкурентів. Те, що ми пропонуємо в цій області, ретельно досліджено нашими експертами та перевірено в режимі реального часу.

Після отримання проекту ми проводимо глибокий аналіз сайту і аналіз конкуренції. Тільки після цього ми починаємо визначати ключові слова і ключові фрази, які найбільш добре уявляють вашу компанію. Крім того, на основі глибокого аналізу конкуренції, а також вимог пошукових систем ми робимо SEO за допомогою кращих інструментів.

Пошукова оптимізація

Просування сайту в пошукових машинах може залучити найбільший обсяг трафіку на сайт. SEO вимагає від вас використання ряду методів, щоб зробити ваш сайт зручніше для пошукових машин. До них відносяться прискорення вашого сайту; забезпечення того, щоб ваш сайт був організований у відповідності з усіма правилами пошукачів і простий в навігації; використання ключів в заголовках, короткий зміст і тексті; і написання контенту, на який будуть посилатися інші.

SEO нелегке завдання, що вимагає часу. Дана робота потребує постійного оновлення, так як пошукові системи постійно змінюють правила. Проте, як тільки ваш сайт підніметься в рейтингу по вашим ключовим словами, ви виявите значне збільшення числа людей, які відвідують ваш сайт.

Просування сайту в пошукових машинах включає в себе поєднання таких методів: збірка семантичного ядра і включення його в різні складові сайту, нарощування посилань, оптимізація заголовків і мета тегів, SEO копірайтинг і багато іншого.

Семантичне ядро (SEO)

Семантичне ядро сайту являє собою набір пошукових слів, морфологічних форм і фраз, які характеризують як можна більш точно тип діяльності, продукт або послугу, пропоновані сайтом.

Мета створення семантичного ядра сайту:

 • Семантичне ядро формує предмет сайту, який розглядається пошуковими системами;
 • Правильно зібране семантичне ядро – основа для оптимальної структури веб ресурсу;
 • Зв’язок кожної сторінки з семантичним ядром;
 • Формування обмеженого набору ключів з метою раціонального розподілу ресурсів для просування сайту тільки за конкретними ключовими словами;
 • Процес зростання в пошукових системах.

Процес семантичного ядра починається зі збору вимог, що випливають з максимальної кількості доступних джерел. Найбільш часто використовувані аналогічні джерела включають в себе наступні:

 • Система «Google Analytics», «Wordstat Yandex» і як отримати інформацію про статистику ключових слів;
 • Оцінка статистики, за ключовими словами, за якими переходять ваш сайт (інформація доступна в «Google Analytics», «Яндекс.Метрика» та ін.);
 • Моніторинг видимості ключа, запитаного для розглянутого сайту (система «MegaIndex», «PR CY» і ін.).

Нарощування посилань

Посилання важливі для SEO: вони повинні допомогти безпосередньо генерувати трафік на ваш сайт. І тому створення посилань повинно бути частиною вашої цілісної стратегії SEO. Але що ще більш важливо, створення посилань повинно бути частиною вашої стратегії збільшення сайту.

Як посилання допомагає вашій сторінці отримати хороший рейтинг?

 • Це додає цінність одержуючої сторінці, дозволяючи поліпшити її видимість в пошукових системах;
 • Це додає цінність всьому приймаючому домену, дозволяючи кожній сторінці в цьому домені трохи підвищити свій рейтинг;
 • Якірний текст на засланні є показником до пошукової системи теми сайту і, більш конкретно, що приймає сторінки;
 • Люди переходять за посиланнями, що призводить до так званому прямому трафіку.

Значення посилання для приймаючої сторінки частково визначається темою сторінки, на якій знаходиться посилання. Посилання зі сторінки з тією ж темою, що і приймаюча сторінка, має велику цінність, ніж посилання зі сторінки абсолютно іншої теми.

Оптимізація заголовків і мета тегів

Мета теги – це інформація, яка відображається пошуковими системами під час пошуку, яка прихована в HTML коді на веб сторінці. Двома найбільш важливими є НАЗВА (назва) і ОПИС (опис).

НАЗВА з’являється у вигляді клікабельно заголовка в списках результатів пошуку, а також на вкладці браузера. Як фактор ранжування в пошукових системах і як інформаційна привабливість для користувачів Інтернету, він має дуже велике значення.

ОПИС відображається як другий і третій рядок результату пошуку і складається з короткого опису відповідної сторінки. Користувачі Інтернету зазвичай переглядають кожен результат пошуку, тому особливо важливо чітко і ясно сформулювати призначення кожної сторінки. Якщо опис є привабливим, це привертає увагу користувача.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх