Позвонить

Просування сайту в ТОП Яндекса – гарантія отримання цілі і, як наслідок, успішного розвитку бізнесу. Це незамінний і ефективний процес, який дозволяє вашому сайту займати лідируючі позиції в Інтернеті.

Просування сайту в ТОП Яндекса дозволяє привернути увагу нових клієнтів до вашого бізнесу, що зміцнює позиції вашої компанії на ринку.

Пошукова система Яндекс ранжує сайти на основі сотень параметрів, які призначені для оцінки корисності і цінності інформації, що надається користувачам.

Функція не буде працювати, якщо:

 • Сайт представляє унікальну інформацію (відповідні статті, ілюстрації і т. д.);
 • Зручне переміщення по сайту між розділами і сторінками;
 • Всі внутрішні і зовнішні посилання є єдиними відповідними джерелами інформації;
 • Зручний спосіб зворотного зв’язку.

Сторінка не займе лідируюче місце, якщо:

 • Всі тексти і фотографії скопійовані з інших джерел;
 • Внутрішня перелінковка налаштована з помилками, структура інтуїтивно незрозуміла;
 • Зовнішні та внутрішні посилання ведуть на сайти з шкідливим ПЗ або на порожні сторінки;
 • Сторінки містять агресивну рекламу.

Ефективне просування сайту в ТОП Яндекса насамперед починається з комплексного SEO аудиту сайту.

SEO аудит призначений для перевірки того, які елементи на сайті потребують поліпшення і правильної оптимізації для пошукової системи. Правильно проведений SEO аудит може виявити переваги та недоліки вашого сайту і надати нам необхідну інформацію про нього. Завдяки цій інформації ми можемо оптимізувати всі елементи сайту, які були представлені як роблять негативний вплив на SEO.

Весь SEO аудит в рамках послуги «Просування сайту в ТОП Яндекса» розділений на три основні частини:

 • Загальні параметри SEO, які стосуються пошуковій системі: тут ви можете знайти інформацію про такі параметри, як доступність сайту пошукової системи, статус перенаправлення, зручні URL адреси, час завантаження сторінки, розмір сторінки, а також файли robots.txt і sitemap.xml;
 • Контент сайту з точки зору пошукової системи і користувача. У цій частині ми отримуємо корисну інформацію про мета-тегах, обсязі контенту і його відношенні до кількості коду, заголовкам, мікро форматам, посиланнях на сторінки або альтернативним описами зображень;
 • Інші елементи сайту для оптимізації SEO: остання частина, в якій ми дізнаємося, як виглядає ситуація в соціальних мережах, про семантику коду і можливі помилки, часу завантаження сторінки на мобільних пристроях.

Просування сайту в ТОП Яндекса: підбір ключових слів

Саме завдяки їм можна поліпшити видимість сайту в пошуковій системі і тим самим збільшити конверсію і кількість клієнтів, зацікавлених у ваших послугах. Вони вибираються на основі поведінки користувача, конкуренції і характеру галузі.

Просування сайту в ТОП Яндекса: технічна оптимізація сайту

Завдяки впровадженню дій, включених до звіту про SEO аудит на сайті, можна почати ефективні дії щодо поліпшення становища сайту. Звичайно, вони повинні бути правильно організовані в часі. Впровадження будь-яких технічних змін буде трудомістким. Їх частиною також стане зміна текстів на сайті та їх оптимізація з точки зору обраних ключових слів. Саме на цьому етапі вам знадобиться допомога професійного копірайтера, який знає, де і як правильно їх використовувати в контенті на сайті. Ви повинні знати, що правильно створений контент є ключем до досягнення гарної позиції в браузерах.

Просування сайту в ТОП Яндекса: створення посилань

Встановлення стабільної і високої позиції сайту, крім оптимізації, також включає в себе діяльність як на самому сайті, так і за його межами. Найбільш важливим є розширення мережі внутрішніх посилань (розміщених на сайті) і зовнішніх посилань (розташованих поза ним). Це створення посилань, і, отже, створення профілю посилання на сторінку, який впливає на рейтинг сайту і думка про компанії.

Просування сайту в ТОП Яндекса: збільшення рейтингу в пошукових системах

Ефект всіх дій з просування зводиться до цього моменту – від аудиту, оптимізації сайту і вибору ключових слів до побудови посилань. Їх ефективність видно завдяки кращому положенню сторінки в браузері і появи нових клієнтів бренду.

Просування сайту в ТОП Яндекса: моніторинг та звітність

Кожен день наші SEO фахівці стежать за положенням вашої компанії і вносять необхідні зміни, щоб підтримувати її на дуже хорошому рівні. Проникливий аналіз, щодня виконується нашої внутрішньої системою, встановленою на вашому сайті, дозволяє їм бути впевненими, що їх робота приносить бажаний ефект. Ви також можете перевірити це завдяки доступній вам онлайн панелі управління.

Просування сайту в ТОП Яндекса: реагування на зміни в алгоритмах Яндекс і конкуренції

Алгоритми Яндекс оновлюються не дуже часто, але як правила ці зміни досить масштабні. Важливо реагувати на їх зміни, тому що вони сильно впливають на позицію сайту в рейтингу. Крім того, щоб ваш сайт зберігав свою сталу позицію, необхідно також постійно відстежувати дії конкурентів з боку галузі. Аналіз таких сайтів дозволяє швидко і легко реагувати на будь-які модифікації, які відбуваються в мережі.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх