Позвонить

Просування сайту є найефективнішою інвестицією в бізнес у 2021 році. Залучаючи трафік і цільових клієнтів, збільшуючи впізнаваність сайту, ви досягаєте ТОП позицій і стаєте впливовим ресурсом своєї ніші.

Просування сайту (пошукова оптимізація) означає безліч дій на веб сайті і за його межами, які сприяють розміщенню цільового сайту в природних результатах пошуку пошукових систем з ключовими словами, що відносяться до вашого бізнесу.

На практиці спектр заходів, що вживаються в просуванні сайту, дуже широкий. На результати пошуку можуть впливати створення і редагування вмісту сайту, метаданих, структури адрес, швидкості завантаження, посилань на сайт і ряд інших змінних.

Кінцева мета просування сайту – досягти високого рівня сайту з позиції користувацького досвіду і контенту, щоб його було легко знаходити в пошукових системах, наприклад, в пошуковій системі Google.

Біле просування сайту в ТОП 10 займає до 5-6 місяців. Швидке збільшення трафіку може принести контекстна реклама в Google або Яндекс, однак вона не принесе довгострокових результатів.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Розкрутка сайту SEO

 • Професійне просування в ТОП протягом 5-6 місяців;
 • Велика частина ключових слів потрапляють в ТОП 5 – ТОП3;
 • Індивідуалізований обліковий запис в нашій системі адміністрування з можливістю моніторингу позиції сайту;
 • Детальні звіти про стан внутрішньої і зовнішньої посилальної маси за місяць (або за потребою);
 • Використання тільки вічних посилань. Ми працюємо по прямій домовленості веб майстрів, категорично виключаючи біржі посилань;
 • Офіційна домовленість з фінансовою гарантією – відшкодування внаслідок дефолту;
 • Можливість вийти на прямий зв’язок з фахівцем і отримати інформацію з різних питань.

Як працює SEO просування сайту

Головне завдання полягає в адаптації сайту до вимог алгоритмів, щоб він максимально відповідав вимогам пошукової системи і відповідав рекомендаціям веб майстрів. Це повинно бути зроблено за допомогою технічної оптимізації вихідного коду сайту, а також відповідної конструкції контенту сайту – від основних текстів, тематично пов’язаних і цікавих графічних зображень до докладних технічних даних, наприклад, у формі таблиць.

Просування сайту засноване на циклічних діях:

 • аналіз сайту і конкурентів;
 • внесення оптимізаційних змін до початкового коду сайту;
 • розширення контенту сайту;
 • проведення зовнішніх кампаній;
 • очікування індексації, моніторинг ситуації і перевірка впливу внесених змін.

SEO аналіз і підбір ключових слів

Аналіз сайту – це головним чином ознайомлення зі структурою і змістом сайту і первісна оцінка його потенціалу. На підставі результатів аналізу ми можемо підготувати план роботи на найближчі тижні. Результати такого аудиту дозволяють впровадити базові оптимізаційні зміни, які послужать основою для просування в Інтернеті.

Однак перед просуванням сайту важливе значення має вибір правильних ключових слів. Ключові слова – це фрази, введені користувачем в поле пошуку, за допомогою яких він шукає необхідну інформацію. Щоб конкретна ключова фраза принесла нам відчутну віддачу від інвестицій, наші експерти перевіряють її конкурентоспроможність і можливість пошуку:

 • Пошук за ключовими словами – фактор, що визначає популярність пошуку по заданому ключовим словом. Це число описує середня кількість запитів по цій фразі в пошуку Google за місяць.
 • Конкурентоспроможність – аналіз конкуренції по даній ключовій фразі визначить, яка робоче навантаження необхідна для отримання необхідних результатів в просуванні.

Оптимізація сайту

Ми ділимо роботу по оптимізації сайту на дві основні групи:

 • технічна оптимізація;
 • оптимізація контенту сторінок.

Перша група змін також називається «невидимими» змінами, оскільки вони не впливають на ті елементи сторінки, які видно користувачам мережі. Однак вони мають велике значення для позиціонування, оскільки, вони впливають на прийом сайту алгоритмами пошукової системи і його здатність відображатися за вибраними ключовими фразами.

Друга група – це «видимі» зміни, які впливають на зовнішній вигляд сторінки або її вміст. В даний час це один з найважливіших аспектів впливу на позицію сайту.

Контекстна реклама

Використання контекстної реклами – ефективний метод подання реклами користувачам різних послуг і продуктів. Він включає в себе зіставлення сторінок зі змістом цих оголошень, щоб підвищити ймовірність досягнення потрібного клієнта. Система гарантує, що зміст оголошення відповідає сторінці, на якій воно знаходиться.

При створенні реклами немає обмежень: можна використовувати текстову форму, графіку і відео.

Ви можете самостійно встановити бюджет, який хочете витратити на рекламні кампанії.

Соціальні мережі

Маркетинг в соціальних мережах – це серія рекламних заходів, здійснюваних через популярні сайти соціальних мереж.

Основні рекламні кампанії:

 • розробка і запуск профілю компанії, послуги або продукту на Facebook;
 • запуск каналу компанії на YouTube;
 • допомога в створенні мережі друзів і шанувальників;
 • розробка привабливого і послідовного графічного дизайну профілів;
 • допомога в просуванні і створенні спільноти.

Переваги просування в соціальних мережах:

 • здатність швидко досягти цільової групи пропонованого продукту або послуги;
 • зниження витрат у порівнянні з традиційними формами просування;
 • створення стабільного і активної спільноти, пов’язаного з компанією, брендом або продуктом;
 • зміцнення іміджу;
 • підвищення обізнаності клієнтів.

Просування сайту не обмежується перерахованими вище методами. У процесі складання плану проекту ми підбираємо таку комбінацію методів, яка б принесла найкращі результати за мінімальні терміни для вашого сайту.

Використовуючи спеціальні інструменти, ми аналізуємо прогрес просування. Належний аналіз змін видимості сторінки дозволяє нам приймати нові напрямки просування в разі потреби. Завдяки цьому ми можемо використовувати весь потенціал веб сайту і отримувати ще кращі результати і більше переваг.

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

У чому відмінність між контекстною рекламою і SEO просуванням?

Контекстна реклама дає швидкі результати, але її вартість набагато вище, ніж SEO. Після зупинки кампанії продажі падають. Коли ви використовуєте SEO просування сайту, ви вкладаєте гроші в свій сайт, а не в пошуковик. SEO просування дає поступові результати, але вони зберігаються навіть після припинення роботи.

Як швидко я отримаю перші Топи?

SEO просування сайту – це випускний процес, перші зміни в позиціях якого будуть через місяць. Досягнення топових залежить від конкурсу на вашу предмету і може варіюватися від 3 місяців до 1 року. Прискорення цього процесу небезпечно, тому що є ризик отримати санкції з боку пошукових систем.

Які гарантії я отримаю при підписанні контракту?

Ми надаємо вам повну фінансову гарантію. Існує ціна одного продукту, що просувається слова, і є умови просування, які вказані в договорі. Якщо до встановленого терміну ми не виведемо ключову фразу на верхню позицію, ми зробимо повернення за весь період оплати.

Чи зможете ви надавати послуги підтримки сайту?

Звичайно ми зможемо. Ми професіонали не тільки в просуванні, але і в створенні сайтів. Наші програмісти вирішать будь-яке завдання на вашому сайті.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх