Позвонить

Просування сайтів в пошуку – це дія, спрямована на підвищення видимості сторінок в пошуковій системі по раніше обраними ключовими словами. Перебуваючи на першій сторінці результатів, ви забезпечите собі більшу частину трафіку, що генерується цією фразою.

Переваги інвестування в просування сайтів в пошуку

 • Краща видимість для людей, що виконують пошук в пошукових системах;
 • Низька вартість і довготривалі ефекти;
 • Довіра користувачів;
 • Брендинг компанії;
 • Охоплення нових користувачів;
 • Сприятливі зміни на сайті.

Недоліки інвестування в просування сайтів в пошуку

 • Результати дій доводиться чекати;
 • Немає гарантії повернення інвестицій від SEO.

Ми працюємо відповідно до договору, який включає зобов’язання обох сторін, конкретні вимірні показники, а також цінність послуг і терміни їх виконання. Будь-які додаткові роботи або зміни, які ви вирішите замовити, також будуть здійснюватися тільки на підставі офіційних документів. Ми не нав’язуємо додаткові послуги клієнтам. Ми завжди чесно пояснюємо, що включає в себе процес і навіщо він потрібен.

Перед виконанням послуги «Просування сайтів в пошуку» важливо визначити технічні проблеми сайту і усунути їх. Для цього наші фахівці використовують SEO аналіз сайту.

SEO аналіз сайту

SEO аналіз є надзвичайно важливим кроком у процесі побудови видимості в пошуковій системі. Пошукові алгоритми стають складнішими, а ринок – все більш насиченим, тому для забезпечення стабільної і довгострокової видимості в пошуковій машині Google необхідно постійно дбати про якість сайту і його оточення.

Якщо ви шукаєте SEO аудит, який дозволить вам краще зрозуміти здоров’я вашого сайту в Інтернеті, а також отримати точні поради про те, як збільшити ефективність вашої маркетингової діяльності, ви перебуваєте в правильному місці.

У звіті про SEO перевірці містяться конкретні рекомендації, які допоможуть вам дізнатися, як виправити окремі помилки і як поліпшити структуру сайту в контексті вимог і переваг Google. Також, разом зі звітом ви отримаєте серію листів даних, які допоможуть вам точно визначити проблемні області сайту, а також контрольний список SEO із зазначенням пріоритетів, що дозволяє ефективно управляти процесом оптимізації.

Просування сайтів в пошуку неможливо без відповідного підбору ключових слів і фраз, за ​​якими сторінки вашого сайту будуть просуватися в пошуковій системі.

Підбір ключових слів і фраз

Ключові слова – це словосполучення, які користувач вводить в пошуковик для отримання певної інформації, пошуку продукту або послуги і т. д. Наша задача буде «передбачити», які слова і їх комбінації будуть використовуватися тими, хто буде шукати ваш продукт або послуги. Використовуючи правильні інструменти і володіючи певними знаннями, ми можемо проводити ефективні дослідження ключових слів.

Важливо вибирати такі фрази, які не вимагають високих витрат і дозволяють досягти цільової позиції, приносячи при цьому великі переваги у вигляді потенційних клієнтів на сайті і отримання замовлень від них.

Внутрішня оптимізація сайту

Пошукові системи мають сотні показників, які враховуються при визначенні рейтингу сторінок в результатах пошуку. Деякі з них безпосередньо стосуються якості сайту та правильності його роботи. Наприклад, швидкості відкриття сторінок, правильного відображення на мобільних пристроях і т. д.

На цьому етапі послуги «Просування сайтів в пошуку» ми оптимізуємо технічні властивості сайту, оптимізуємо його з точки зору просування відповідно до конкретних фраз.

Зовнішня оптимізація сайту

Зовнішня оптимізація в рамках послуги «Просування сайтів в пошуку» полягає в побудові зовнішньої посилальної маси, тобто «Природних» посилань на ваш сайт з боку авторитетних галузевих ресурсів.

Створення посилань є важливою частиною SEO послуг. Без посилань сайти не можуть займати місце в конкурентних пошукових запитах.

Побудова посилань на сайт має ряд переваг:

 • Збільшення реферального трафіку і продажів;
 • Створення бренду і можливість стати авторитетом в даній ніші.

Аналіз позиції і звітність

Кожен день ми виконуємо перевірку змін позиції, щоб мати можливість коригувати стратегію послуги «Просування сайтів в пошуку». У вас завжди буде контакт з фахівцем.

Щомісяця ви також будете отримувати звіт про всі витрати і динаміці зміни позицій відповідно до встановлених фразами.

Терміни, які шукають користувачі, постійно змінюються, як і правила ранжирування в пошукових системах. Саме тому одним із завдань нашої студії є постійне внесення змін до стратегії просування вашого сайту. Це є ключем до постійного збільшення відвідувань сайту і збільшення кількості отриманих замовлень, і, отже, збільшення прибутку.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх