SEO аудит сайту являє собою комплексну послугу, яка включає в себе аналіз внутрішніх, а також зовнішніх факторів, що впливають на ранжування сайту. Якщо ви хочете замовити просування сайту, аудит стане основою всієї роботи, здатної виявити всі помилки, слабкі сторони сайту, які вплинуть на пошукове просування, а також планування подальшої роботи по просуванню. Замовити дану послугу ви зможете в нашій студії.

Будь-який проект починається з аналізу головних складових частин, що спрямований на поліпшення роботи проекту, а також його природності в пошуковій видачі. В основі лежить докладне вивчення сайту на відповідність умовам пошукових показників. В результаті аудиту клієнт отримує перелік всіх обґрунтованих правок і рекомендацій, що дозволять поліпшити видимість проекту і зростання відвідувачів на ньому.

У комплексний аналіз сайту входить кілька важливих складових:

 • SEO аудит, оцінює поточний стан, а також відповідність основним для просування факторів (таким, як і індексація, показники авторитетності, а також зовнішні посилання і т.п.)
 • Технічний аудит сайту здатний виявити технічні помилки, які можуть негативно вплинути на видимість проекту (коректні настройки карти сайту і robots, валідність і т.п.)
 • Юзабіліті аудит здатний оцінити функціональність користування і навігацію, доступність необхідної інформації, привабливість проекту для відвідувача (оформлення сторінок, а також структура сайту і т.д.)

Просування веб сайту: аудит від нашої студії

Наші фахівці готові запропонувати вашій компанії комплексний аудит сайту, який дозволить в подальшому здійснити якісне просування проекту. В процесі аудиту над сайтом, ми виконуємо:
аудит сайту

 • Виявляємо всі помилки, які впливають на ранжирування сайту в пошуковій видачі.
 • Визначаємо незручну для користувача функціональність, технічні особливості, а також встановлюємо причини низької конверсії.
 • Надаємо список рекомендацій по виключенню і усунення помилок і функціональності.
 • Надає рекомендації підвищення відвідуваності.

З чого починається розкрутка сайту: аудит і аналіз на випередження

Від того, наскільки якісно і правильно виконаний аудит, просування сайтів може зайняти мінімальні терміни і вивести проект в ТОП за півроку. За допомогою аудиту можливо не тільки знайти всі фактори, що впливають на просування, але і помилки в коді сайту, що знижують функціональність.

Завданням наших співробітників є виявити всі проблемні зони сайту і скласти по них звіт, який в подальшому дозволить створити повний план просування і послідовність дій. В результаті скорочується час на непотрібні запитання і підвищується ККД роботи.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх