Хочете збільшити продажі Вашої компанії? Помічником у цьому стане веб сайт з продаваною Вами продукцією. Але тільки наявність трафіку принесе Вам успіх. Просування будівельного бізнесу в Інтернеті відрізняється від просування роздрібного магазину або маркетингової фірми.

Просування сайту будівельної тематики допоможе підвищити продажі, а SEO та соціальні мережі зіграють основну роль в залученні потенційних клієнтів на Ваш сайт.

Наші фахівці з маркетингу допоможуть Вам вивести сайт за запитами в топ і підвищити трафік. В результаті Ви отримаєте нових клієнтів, конкурентоспроможність і довіру на ринку.

Як вивести сайт в ТОП в будівельній тематиці?

Важливо пам’ятати, що не можна фокусуватися на одному методі просування. Так Ви ризикуєте втратити весь свій трафік. Краще використовувати кілька рекламних методів.

Деякі з методів, використовуваних нашими фахівцями в процесі просування сайту будівельної тематики:

Просування сайту будівельної тематики

  1. Просування сайту в пошукових системах;

Оптимізація сайту в пошукових системах здатна залучити найбільший обсяг трафіку на Ваш сайт. Перш за все перед оптимізацією ми збираємо семантичне ядро, що включає в себе ключові слова і фрази з різною частотою появи в пошукових системах. Для SEO оптимізації необхідно використовувати зібрані ключі в заголовках і підзаголовків текстів на сайті, а також в контенті, на який будуть посилатися інші.

  1. Просування сайту в соціальних мережах;

Ми можемо налаштувати для Вас бізнес аккаунт в Facebook, Twitter, Instagram та інших соціальних мережах. Акаунти у соціальних мережах дуже корисні для розвитку відносин з потенційними клієнтами, оскільки Ви можете безпосередньо взаємодіяти з ними. Компанії, які використовують соціальні мережі, мають значно більшу аудиторію.

  1. Просування сайту через контекстну рекламу (PPC);

Контекстна реклама представляється у вигляді реклами, розміщеної на банері або у спливаючому вікні веб-сайту. Вона націлена на те, щоб прорекламувати інформацію відвідуваною потенційним клієнтом сторінки Вашого веб сайту, засновану на ключових словах.

В ряд наших методів також входять E-mail розсилка, СМС розсилка, оптимізація дизайну сайту, оптимізація конверсій, контент маркетинг, реклама з оплатою за клік. Однак все так важливі, як перераховані вище.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх