Просування сайту в пошукових системах – це відмінна маркетингова стратегія для вашого бізнесу. Попадання сайту компанії в ТОП Яндекса – це складна багатоетапна робота, що вимагає часу і грамотного підходу до методів просування.

Просування сайту в ТОП 10 Яндекса

Просування ресурсу в пошуковій видачі може займати досить тривалий час. Однак, як вартість просування сайту в Яндексі, так і час, витрачений на потрапляння в ТОП, повністю окупають себе завдяки відмінним результатам пошукової видачі. Наша веб-студія пропонує професійне просування сайту в ТОП Яндекса. На просування сайту в ТОП 10 Яндекса ціна повністю виправдовує себе – в результаті ви гарантовано отримаєте:

 • попадання сайту в першу десятку пошукової видачі;
 • підвищення цільового трафіку;
 • підвищення конверсій;
 • підвищення авторитетності сайту;
 • формування позитивного іміджу та репутації компанії;
 • підвищення лояльності з боку користувачів.
Технічний аудит

Технічний аудит

На самому початковому етапі робіт проводиться комплексний аналіз сайту (на безкоштовній основі)
Постійний зв'язок з SEO

Постійний зв'язок з SEO

Ви зможете звернутися за консультацією до фахівця без посередництва менеджерів в будь-який зручний для вас час.
Звіти по позиціях

Звіти по позиціях

Ми надаємо комплексний звіт після кожної проведеної роботи, а також розробляємо план робіт на місяць.
Технічна підтримка 24/7

Технічна підтримка 24/7

Ми на зв'язку завжди - без перерв і вихідних.

Переваги просування сайту в топ 10 Яндекса

Професійне просування сайту та його перебування в ТОП 10 пошукової видачі Яндекса має цілу низку переваг, вигідних вашому бізнесу:

 1. Прямий вплив на цільову аудиторію – релевантні відвідувачі, які шукають товари або послуги, представлені ресурсом;
 2. Поліпшення якості сайту – просування сайту в Яндексі відбувається природним чином, завдяки чому необхідна більш ретельна і глибока оптимізація. В результаті сайт ставати зручним для сприйняття не тільки пошуковим роботам, але і самим відвідувачам;
 3. Довгостроковий ефект і результативність – результати, яких досяг сайт в ході просування, зберігаються надовго. Однак для збереження результатів все ж варто іноді проводити аудит сайту для перевірки актуальності контенту, посилальної маси і ін .;
 4. Стрімке підвищення продажів – збільшення числа продажів дає можливість вашому бізнесу виходити на нові ринки збуту товарів і послуг;
 5. Залучення партнерів для співпраці – співробітництво з авторитетними платформами дає можливість сайту зміцнювати свої позиції і збільшувати популярність.

Етапи просування сайту в ТОП 10 Яндекса

 • Попередній SEO аналіз – комплексний аудит сайту сприяє виявленню проблем, здатних перешкодити ефективному просуванню. Професійний SEO аналіз сайту здатний заощадити пристойну суму для подальшої розкрутки. В процесі аудиту перевіряється наявність санкцій і фільтрів, коректність заповнення мета тегів, належного кодування сторінок, унікальність контенту і швидкість завантаження сторінок;
 • Формування семантичного ядра – підбираються і аналізуються тематичні ключові запити, за якими буде проводитися просування сайту;
 • Наповнення сайту – ключові запити розподіляються по посадковим сторінкам, де під них пишуться якісні оптимізовані тексти, що відповідають вимогам SEO. Прописуються мета теги з оптимальним розподілом в них ключових запитів;
 • Технічні доопрацювання – виправлення програмного коду і внутрішньої структури сайту. Ресурс реєструється в сервісах Яндекса – Карти, Веб-майстер, Каталог тощо.
 • Зовнішня оптимізація сайту – нарощування маси сайту, що враховується в процесі ранжирування Яндексом. Хороший контрольний профіль сайту сприяє підвищенню ефективності розкрутки для потрапляння в ТОП;
 • Контентне просування – контент на сайті повинен регулярно оновлюватися і доповнюватися. Для цього ми розміщуємо на сайті актуальні статті, заповнюємо блог, підбираємо якісні медіа файли та ін. Робота над наповненням сайту повинна бути регулярною – так пошукові роботи будуть бачити, що ресурс не покинутий, а зростає і розвивається, що дозволить йому поступово просуватися вгору;
 • Поліпшення поведінкових факторів – так як Яндекс останнім часом приділяє велику увагу даному аспекту, ми оптимізуємо юзабіліті сайту для зручності користувачів. Стежити за поведінковими чинниками можна за допомогою аналітичного сервісу пошукової системи Яндекс Метрика.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх