Пошукова система Яндекс є однією з найпопулярніших в російськомовному сегменті. Саме завдяки цій популярності багато компаній вибирають просування сайту в Яндексі – ціна послуг по оптимізації ресурсу для розкрутки в пошуковій системі дуже швидко окупає себе, так як поступово зростає цільовий трафік і з’являється приплив нових відвідувачів, готових робити покупки товарів і послуг.

Просування сайту в Яндексі ціна

Не тільки вартість просування сайту в Яндексі є перевагою для вашого бізнесу. До інших гідностей розкрутки сайту можна віднести:

 • можливість широко охопить цільову аудиторію;
 • підвищення лояльності і довіри з боку користувачів, поліпшення іміджу компанії і формування позитивної репутації;
 • прихильне ставлення алгоритмів Яндекса до комерційних веб ресурсів.

Не знаєте, скільки коштує просування сайту в Яндексі? У нашій веб-студії ми формуємо оптимальні ціни на послуги з просування і розкручування сайтів в популярних пошукових системах, які будуть вигідні як для великих комерційних сайтів, так і для невеликих інтернет магазинів. Результатом професійної SEO оптимізації вашого сайту під пошукові алгоритми Яндекса стане підвищення позицій ресурсу в пошуковій видачі і підвищення цільового трафіку.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Особливості просування сайту в Яндексі

 • Особливість алгоритмів Яндекса – алгоритми пошукової системи акцентуються в більшій мірі на якість сайту і поведінкові чинники. При цьому посилальна маса відходить на другий план;
 • Комерційні фактори ранжирування – Яндекс орієнтований на повноту відповіді пошукового запиту. Це означає, що для успішного просування в даній пошуковій системі необхідно здійснити більшу кількість робіт, ніж для розкрутки в інших пошукових системах;
 • Особливі вимоги до вмісту сайту – при оптимізації сайту під Яндекс важливу роль відіграє якість контенту, яким наповнений ресурс. Для поліпшення якості текстів ми використовуємо не тільки точне входження ключових запитів, а й додаткові із застосуванням синонімів і схожих виразів.

Для ефективного пошукового просування сайту в Яндексі ми проводимо комплексну оптимізацію і робимо ресурс корисним і авторитетним не тільки для пошукових роботів, але і для кінцевих користувачів.

Технічний аудит

Технічний аудит

На самому початковому етапі робіт проводиться комплексний аналіз сайту (на безкоштовній основі)
Постійний зв'язок з SEO

Постійний зв'язок з SEO

Ви зможете звернутися за консультацією до фахівця без посередництва менеджерів в будь-який зручний для вас час.
Звіти по позиціях

Звіти по позиціях

Ми надаємо комплексний звіт після кожної проведеної роботи, а також розробляємо план робіт на місяць.
Технічна підтримка 24/7

Технічна підтримка 24/7

Ми на зв'язку завжди - без перерв і вихідних.

Що ми робимо для просування вашого сайту в Яндексі?

 • Формуємо ефективне семантичне ядро ​​- підбираємо актуальні ключові запити різної частотності. Для цього ми враховуємо особливості вашого бізнесу, наданих товарів або послуг, аналізуємо конкурентне середовище по вибраних запитах в Яндексі. Після цього ключові запити рівномірно розподіляються по посадковим сторінкам і на їх основі пишуться якісні унікальні тексти;
 • Готуємо сайт до розкрутки в Яндексі – проводимо попередній аудит ресурсу на його індексацію в пошуковій системі, на присутність можливих вірусів і пошукових фільтрів. Проводимо технічне доопрацювання сайту для усунення факторів, що заважають ефективному просуванню;
 • Оптимізуємо сторінки сайту під ключові запити – мета теги і текстове наповненням сторінок. Пишемо і наповнюємо сайт унікальними, грамотними і змістовними текстами на основі вимог SEO, для хорошого сприйняття, як пошуковими роботами, так і відвідувачами сайту;
 • Запускаємо контекстну рекламу – даний вид реклами в Яндексі дозволяє помітити підвищення трафіку відразу. Яндекс Директ є потужним інструментом, який разом з грамотною стратегією просування дає відмінні результати;
 • Підвищуємо конверсії ресурсу – здійснюємо ряд заходів для збільшення віддачі сайту. В результаті відвідувачі ресурсу стають клієнтами – здійснює покупки товарів і послуг, реєструються, підписуються та ін .;
 • Покращуємо імідж і авторитетність сайту – поступово нарощуємо кількість посилань на схожих по темі авторитетних платформах. В результаті популярність і прибутковість сайту поступово зростають.

Хочете дізнатися, скільки коштує просування сайту? Тоді поспішіть ознайомитися з переліком цін на послуги нашої веб-студії.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх