Оптимізувати сайт – це означає, виконати комплекс дій щодо поліпшення ресурсу. В результаті цього піднімаються позиції у видачі пошуку, підвищується конверсія та інші характеристики ефективності сайту. Наші фахівці готові виконати просування сайтів в мережі інтернет в обумовлені терміни з виведенням сайту в ТОП-3 і ТОП-1.

Просування сайтів в мережі інтернет

Ми застосовуємо методи оптимізації, виконуючи роботу зі сторонніми відомими сервісами ahrefs, serstat, similarweb і іншими програмами, виявляючи всі слабкі сторони, помилки і недоліки в роботі програмістів, які можуть вплинути на подальше просування, а також розробляємо індивідуальну стратегію розвитку і пошукового просування сайту в інтернеті.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Методи оптимізації просування сайтів і інтернеті

  • Внутрішнє просування сайту в інтернет мережі.

Полягає в аудиті сайту, якісному складанні семантичного ядра, заповненні мета тегів і контенту.

  • Зовнішні просування сайту в інтернет мережі.

Нарощування посилань, реєстрації в каталогах, контекстної реклами, статей на сторонніх ресурсах, медійної та банерної реклами, SMM.

Слід враховувати, що посилальне просування трудомісткий процес. Але завдяки нашим фахівцям, які мають достатній досвід і зможуть правильно підібрати донорів, оптимальне співвідношення анкорних і без анкорних посилань, а також інших особливостей.

Для успішного просування слід виконувати певні дії. Основним серед них є детальний аналіз сайту. Під час перевірки виявляється відвідуваність, а також, з якими джерелами трафіку найкраще працювати, по яких запитах здійснювався перехід і поведінковий фактор на сайті, наявність дублів сторінок і коректність застосування посилальної маси.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Важливість внутрішніх робіт по сайту

Аудит сайту при просуванні в мережі дозволить виявити і усунути непрацюючі методи просування, де скластися план дій залучення більшої кількості відвідувачів. Після цього складається семантичне ядро ​​на підставі запитів відвідувачів, проводитися аналіз конкурентів і підбираються ключові фрази, за якими буде просування.

Подальші дії спрямовуються на поліпшення наповнення сайту. Контент перевіряється на унікальність, відсутній – додається, виправляються граматичні та орфографічні помилки. Крім цього слід правильно опрацювати структуру перелинковки, оскільки проставлення посилань – одна з найбільших помилок, яка буде неефективною і може знизити вагу сторінки для пошуку, що позначиться на просуванні.

Саме тому при виборі фахівців, слід ретельно підходити до цього питання. Наші фахівці допоможуть вивести сайт в ТОП законними методами, щоб уникнути будь-яких порушень пошукових систем.

Радимо до прочитання корисні статті:

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх