Оптимізувати сайт – це означає, виконати комплекс дій щодо поліпшення ресурсу. В результаті цього піднімаються позиції у видачі пошуку, підвищується конверсія та інші характеристики ефективності сайту. Наші фахівці готові виконати просування сайтів в мережі інтернет в обумовлені терміни з виведенням сайту в ТОП-3 і ТОП-1.

Просування сайтів в мережі інтернет

Ми застосовуємо методи оптимізації, виконуючи роботу зі сторонніми відомими сервісами ahrefs, serstat, similarweb і іншими програмами, виявляючи всі слабкі сторони, помилки і недоліки в роботі програмістів, які можуть вплинути на подальше просування, а також розробляємо індивідуальну стратегію розвитку і пошукового просування сайту в інтернеті.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Методи оптимізації просування сайтів і інтернеті

 • Внутрішнє просування сайту в інтернет мережі.

Полягає в аудиті сайту, якісному складанні семантичного ядра, заповненні мета тегів і контенту.

 • Зовнішні просування сайту в інтернет мережі.

Нарощування посилань, реєстрації в каталогах, контекстної реклами, статей на сторонніх ресурсах, медійної та банерної реклами, SMM.

Слід враховувати, що посилальне просування трудомісткий процес. Але завдяки нашим фахівцям, які мають достатній досвід і зможуть правильно підібрати донорів, оптимальне співвідношення анкорних і без анкорних посилань, а також інших особливостей.

Для успішного просування слід виконувати певні дії. Основним серед них є детальний аналіз сайту. Під час перевірки виявляється відвідуваність, а також, з якими джерелами трафіку найкраще працювати, по яких запитах здійснювався перехід і поведінковий фактор на сайті, наявність дублів сторінок і коректність застосування посилальної маси.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Важливість внутрішніх робіт по сайту

Аудит сайту при просуванні в мережі дозволить виявити і усунути непрацюючі методи просування, де скластися план дій залучення більшої кількості відвідувачів. Після цього складається семантичне ядро ​​на підставі запитів відвідувачів, проводитися аналіз конкурентів і підбираються ключові фрази, за якими буде просування.

Подальші дії спрямовуються на поліпшення наповнення сайту. Контент перевіряється на унікальність, відсутній – додається, виправляються граматичні та орфографічні помилки. Крім цього слід правильно опрацювати структуру перелинковки, оскільки проставлення посилань – одна з найбільших помилок, яка буде неефективною і може знизити вагу сторінки для пошуку, що позначиться на просуванні.

Саме тому при виборі фахівців, слід ретельно підходити до цього питання. Наші фахівці допоможуть вивести сайт в ТОП законними методами, щоб уникнути будь-яких порушень пошукових систем.

Радимо до прочитання корисні статті:

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх