Сьогодні існує комплекс заходів і рішень, запровадивши які на свій інтернет ресурс, нехай і не швидко, напевно в рази збільшите шанси на вихід в Топ пошукової видачі. У цій же статті мова піде про те, скільки часу необхідно для потрапляння на перші місця видачі і фактори, які впливають на швидкість просування.

просування сайту в топ 10

Ось основні з них для потрапляння в топ:

 1. Вік доменного імені – на перший погляд очевидний факт, чим старше, тим більше довіри у пошукових роботів. Побічно це говорить про надійність і серйозності ресурсу, як наслідок індексація матеріалу відбувається частіше;
 2. Зміна алгоритмів і фільтрів пошукової видачі – пошукові роботи мають приписи перевірки сайтів на предмет виконання рекомендацій вебмастерам;
 3. Конкурентність бізнес сфери – враховується кількість і якість суміжних інтернет ресурсів. У будь-якому випадку час, витрачений на просування на пряму пропорційно активності гравців в ніші;
 4. Розмір бюджету, чим він вищий, тим більше додаткових каналів просування можливо підключити до розкручування сайту. Мова йде про SMM маркетингу, закупівлі і збільшенні зовнішніх посилань, рекламі в контекстному меню. Іншими словами, чим більше грошей, тим більше можливостей. Але в даному випадку рекомендується уважний підхід і постійна аналітика отриманих результатів, і перерозподіл коштів;
 5. Якості внутрішніх налаштувань сайту. Іншими словами, мова йде про внутрішню оптимізацію ресурсу, правильність заповнення та відображення мета тегів, заголовків сторінок їх мета описів. Також чимало важливим є якість і унікальність матеріалу, що розміщується на ресурсі, так як це безпосередньо впливає на кількість відмов, показів і запитів;
 6. Зовнішні фактори оптимізації. Посилання провідні на Ваш сайт з інших авторитетних тематичних інтернет порталів. Варто відзначити, що чим більше подібних посилань, тим більше ступінь довіри пошукової системи. Але існує тонка грань, подібне нарощування повинно проводиться поступово, а якість обраних посилань повинно ретельно перевірятися на етапі розміщення.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Виходячи з описаного вище, терміни на просування сайтів в топ в середньому займають 3-6 місяців безперервної кропіткої роботи. Для заняття 1-3 місця видачі по високочастотним запитам потрібно 8-16 місяців.

Замовте безкоштовний аудит, заповнивши форму нижче або зателефонувавши по телефону.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх