Позвонить

Просування туристичних послуг є жорсткою системою оптимізації. Конкуренція висока, рентабельність інвестицій низька, а наочність – ключова.

Ви, як туристичний агент, повинні активізувати свою гру, оскільки змагання є інтенсивним, і у передбачуваного мандрівника є безліч причин вибрати із сотень конкуруючих агентств саме Ваше.

Просування туристичних послуг

Якщо раніше ефективної E-mail розсилки було досить, то зараз потрібно набагато більше роботи і часу, щоб отримати шукані результати. Середньостатистичний мандрівник з більшою ймовірністю прийме рішення, засноване на пошуку Google.

Створення маркетингової стратегії

Створення надійної маркетингової стратегії є першим і найважливішим кроком на шляху до просування туристичних послуг. Вам необхідно з’ясувати всі деталі, а також визначити конкретні цілі Вашого туристичного агентства. Простого E-mail і СМС маркетингу недостатньо для сучасної розкрутки сайту.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Інтернет маркетологи виконують такі маркетингові стратегії:

  1. СЕО оптимізація;

Це аналіз цільового ринку на ключові слова і фрази, конкурентний аналіз зібраних слів і подальша розробка пріоритетного набору цільових пошукових термінів, пов’язаних з Вашою клієнтською базою і сегментом ринку. Потім ми оптимізуємо контент і назви сторінок, розміщуючи стратегічні пошукові фрази на сторінках.

Процес оптимізації не є одноразовим, він вимагає обслуговування, налаштування, безперервного тестування і моніторингу.

  1. Соціальні мережі;

Соціальні мережі є економічно ефективним каналом для маркетингу подорожей. Важливе значення має вибір правильної платформи і постановка стратегії. Для цього уважно вивчаються цілі Вашого туристичного агентства і цільовий ринок.

Серед інших соціальних платформ, Facebook і раніше залишається однією з найкращих для туристичних агентств і туроператорів з точки зору трафіку.

  1. Контекстна реклама;

Це потужний маркетинговий інструмент, який дозволяє швидко залучити цільову аудиторію до сайту. Доступні маркетингові інструменти контекстної реклами дозволяють Вам орієнтуватися на цільову аудиторію, відслідковувати реакцію клієнтів, проводити повторний таргетинг, тестувати рекламні оголошення на ефективність і інші показники. Коротко – контекстна реклама поєднує в собі приголомшливу доступність, ефективність і масу.

Ми проводимо не тільки перераховані вище маркетингові стратегії, а й безліч інших з різним ступенем ефективності. Просування туристичних послуг – трудомістка робота, але з нами Ви отримаєте саме те, чого Ви чекаєте і більше за мінімальні терміни.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/prodvizhenie-internet-saytov-optimizatsiya/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/optimizirovat-sayt/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovaya-seo-optimizatsiya/
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх