Просування туристичних послуг є жорсткою системою оптимізації. Конкуренція висока, рентабельність інвестицій низька, а наочність – ключова.

Ви, як туристичний агент, повинні активізувати свою гру, оскільки змагання є інтенсивним, і у передбачуваного мандрівника є безліч причин вибрати із сотень конкуруючих агентств саме Ваше.

Просування туристичних послуг

Якщо раніше ефективної E-mail розсилки було досить, то зараз потрібно набагато більше роботи і часу, щоб отримати шукані результати. Середньостатистичний мандрівник з більшою ймовірністю прийме рішення, засноване на пошуку Google.

Створення маркетингової стратегії

Створення надійної маркетингової стратегії є першим і найважливішим кроком на шляху до просування туристичних послуг. Вам необхідно з’ясувати всі деталі, а також визначити конкретні цілі Вашого туристичного агентства. Простого E-mail і СМС маркетингу недостатньо для сучасної розкрутки сайту.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Інтернет маркетологи виконують такі маркетингові стратегії:

 1. СЕО оптимізація;

Це аналіз цільового ринку на ключові слова і фрази, конкурентний аналіз зібраних слів і подальша розробка пріоритетного набору цільових пошукових термінів, пов’язаних з Вашою клієнтською базою і сегментом ринку. Потім ми оптимізуємо контент і назви сторінок, розміщуючи стратегічні пошукові фрази на сторінках.

Процес оптимізації не є одноразовим, він вимагає обслуговування, налаштування, безперервного тестування і моніторингу.

 1. Соціальні мережі;

Соціальні мережі є економічно ефективним каналом для маркетингу подорожей. Важливе значення має вибір правильної платформи і постановка стратегії. Для цього уважно вивчаються цілі Вашого туристичного агентства і цільовий ринок.

Серед інших соціальних платформ, Facebook і раніше залишається однією з найкращих для туристичних агентств і туроператорів з точки зору трафіку.

 1. Контекстна реклама;

Це потужний маркетинговий інструмент, який дозволяє швидко залучити цільову аудиторію до сайту. Доступні маркетингові інструменти контекстної реклами дозволяють Вам орієнтуватися на цільову аудиторію, відслідковувати реакцію клієнтів, проводити повторний таргетинг, тестувати рекламні оголошення на ефективність і інші показники. Коротко – контекстна реклама поєднує в собі приголомшливу доступність, ефективність і масу.

Ми проводимо не тільки перераховані вище маркетингові стратегії, а й безліч інших з різним ступенем ефективності. Просування туристичних послуг – трудомістка робота, але з нами Ви отримаєте саме те, чого Ви чекаєте і більше за мінімальні терміни.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/prodvizhenie-internet-saytov-optimizatsiya/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/optimizirovat-sayt/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/poiskovaya-seo-optimizatsiya/
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх