Одним з лідерів сфери послуг в інтернеті виступає професійне просування юридичних послуг. У зв’язку тим, що правова сфера відрізняється все більшим підвищенням конкуренції, робота над створенням, оптимізацією і просуванням сайту юридичної компанії вимагає особливого професіоналізму від SEO оптимізаторів.

Просування юридичної фірми вимагає особливого підходу до самої специфіці й особливостям даної галузі з використанням класичних методик SEO. Просування юридичних сайтів від нашої веб-студії дозволяє розкрутити бренд, підвищити популярність і рівень довіри відвідувачів, а також залучити нових потенційних клієнтів.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Розкрутка юридичної фірми – особливості та специфіка робіт

Просування юр фірми в інтернеті за інших рівних умов, передбачає також наявність особливостей в підході до способів розкручування в порівнянні з іншими областями діяльності. До них відносяться:

 1. Конкурентне середовище – існує величезна кількість юридичних компаній, нотаріусів, приватних юристів та адвокатів тощо. Організацій надають правові послуги. Це робить ефективну розкрутку сайту компанії, націлену на залучення нових клієнтів, більш затребуваною і необхідною;
 2. Репутація – рівень лояльності і довіри клієнтів відіграє важливу роль для будь-якої юридичної компанії. Просування сайту компанії не матиме належного ефекту, якщо імідж компанії заплямований негативом в мережі. Комплекс робіт, спрямованих на поліпшення репутації компанії допоможе зробити розкрутку сайту більш ефективною;
 3. Просування по різних каналах – розкрутка юр фірми дозволяє дуже успішно поєднувати методологію просування сайту та рекламою оффлайн. Так SEO оптимізацію сайту і контекстну рекламу можуть відмінно доповнити безкоштовні консультації по телефону, проведення рекламних заходів тощо.

Розкрутка юридичних послуг сайту – основні етапи

Просування юр-фірми

 • Підбір семантичного ядра – на основі аналізу тематичних пошукових запитів формуємо семантичне ядро, куди входять ключові слова, спрямовані на просування тих чи інших послуг юридичної фірми з метою залучення відвідувачів з пошукових систем;
 • Підбір індивідуальної структури сайту – формуємо зручну і продуману структуру сайту з використанням відповідної навігації і розділів категорій і підкатегорії;
 • Аналіз сайту і технічні доопрацювання – для успішної індексації сайту пошуковими роботами ми виключаємо помилки в коді, що сприяє виключенню безлічі неполадок при роботі ресурсу. Ми перевіряємо і налаштовуємо юзабіліті і створюємо приємне візуальне оформлення сайту для максимальної ефективності просування і поліпшення поведінкових факторів;
  Внутрішня оптимізація – працюємо з налаштуванням внутрішньої структури сайту, написанням текстів, мета тегів, підбором медіа контенту та налаштуванням переліновки сторінок;
 • Написання текстів – пишемо унікальні експертні тексти, які повністю відповідають всім вимогам SEO, що сприяє підвищенню їх видимості в мережі;
  Зовнішня оптимізація – розкрутка сайту юридичних послуг не може обійтися без підвищення авторитетності самого ресурсу. Для цього ми закуповуємо посилання на авторитетних близьких по тематиці сайтів, додаємо посилання в каталоги для поступового і рівномірного нарощування посилальної маси.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх