Просування сайту, розкрутка, оптимізація – з усім цим доведеться зіткнутися, якщо ви хочете створити успішний бізнес в інтернеті, залучити багато потенційних клієнтів і закріпитися в конкурентному середовищі. Однак для людини, не підготовленої просування сайту, розкрутка і оптимізація – це всього лише завдання, які необхідно виконати. Саме до таких людей ми прагнемо прийти на допомогу – наша студія допомагає розкрутити бізнес в інтернеті тим, хто дійсно прагне успіху.

Просування сайту і оптимізація

SEO фахівцями нашої студії здійснюється професійне просування веб сайту, розкрутка, оптимізація та підтримка ресурсу. Ми зробимо все, щоб ви не турбувалися про розвиток своєї справи, в той час як зростання трафіку конвертується в клієнтів і покупки, підвищуючи успіх і прибуток компанії. Тому якщо вам потрібна професійна оптимізація web сайту, розкрутка в мережі – звертайтеся в нашу студію.

Оптимізація сайту – основа просування і розкрутки сайту

Розкручуючи сайти, ми прагнемо дотримуватися білих методів, що не порушують вимоги пошукових алгоритмів. Це дозволяє сайту розвиватися, без ризику потрапити під фільтри пошукових систем, тим самим завойовувати авторитет, як з боку пошукових роботів, так і з боку відвідувачів. Біла розкрутка сайтів передбачає тривалий процес, однак результат завжди буде в рази краще, ніж при використанні чорних способів просування. Для природної розкрутки вашого сайту ми будемо проводити його комплексну оптимізацію, що включає внутрішні і зовнішні роботи з ресурсом.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Внутрішня оптимізація складається з наступних завдань:

 1. Виправити технічні помилки сайту – технічний стан сайту дуже важливо, адже при повільної завантаженні сторінок, збої, зависання і інші неприємності ніяка стратегія просування ресурсу не спрацює. Для цього ми знаходимо і виправляємо помилки в коді сторінок, видаляємо дублі сторінок і биті посилання, прибираємо неунікальний контент, налаштовуємо мобільну версію сайту та ін .;
 2. Підібрати відповідне семантичне ядро ​​- для просування сайту за запитами в пошукових системах необхідно вибрати максимально ефективні для продажів ключі, за допомогою яких клієнти будуть приходити до вас з пошуковиків. Для цього ми аналізуємо специфіку і сферу діяльності вашого бізнесу, а також конкурентне середовище для виявлення складання якісного семантичного ядра;
 3. Наповнити сайт якісним контентом – саме тексти сприяють швидкій розкрутці сайту. Тому ми пишемо якісні, унікальні тексти на основі семантичного ядра, без спаму і води. Змістовні інформативні тексти сприймаються добре не тільки пошуковими роботами, але і відвідувачами, які запам’ятають ваш ресурс як корисний.
 4. Виконати внутрішню навігацію на сайті – зручні меню, зрозуміла структура і швидкий доступ до розділів сайту дозволяють користувачам набагато зручніше і швидше знайти необхідну інформацію, а, отже, довше затриматися на сайті, покращуючи його поведінкові чинники. Для цього ми опрацьовуємо зручну структуру і робимо внутрішню перелінковку сторінок.

Зовнішня оптимізація сайту передбачає наступні дії:

 1. Нарощування маси – для зростання авторитету сайту необхідні посилання з зовнішніх джерел на ваш ресурс. Для їх отримання ми реєструємо сайт в спеціальних каталогах або купуємо посилання на спеціальних біржах. Ми використовуємо тільки перевірені майданчика, які встигли зарекомендувати себе;
 2. Розміщення посилань на авторитетних сайтах донорах – крім реєстрації в каталогах ми співпрацюємо з популярними сайтами, де можна буде розмістити якісні тексти з посиланням на ваш ресурс. Це допоможе залучити нових відвідувачів і клієнтів.

Переваги співпраці з нашою веб студією

 • Команда SEO фахівців серйозно підходить до кожного проекту – результатом є успішна реалізація маркетингової стратегії по залученню нових клієнтів з пошукових систем і зростання популярності компанії;
 • Кожен клієнт має можливість скористатися висококласним сервісом з консультаціями по поточному проекту в будь-який час;
 • Кожен проект ведеться прозоро – ми завжди пояснюємо замовникам, що і як робимо для просування його сайту;
 • До кожного сайту знаходиться індивідуальний підхід і розробляється унікальна стратегія розкрутки;
 • Клієнту видаються регулярні звіти про виконану роботу.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх