В успішному розвитку бізнесу величезну роль грає можливість пропонувати товари або послуги максимально великий цільової аудиторії, яку тільки можна охопити. Тому для цього немає нічого кращого, ніж Інтернет, де мільйони користувачів постійно шукають цікаві для них пропозиції за допомогою пошукових систем.

Однак лише створити сайт – мало, так як без належної роботи з ним складно буде домогтися гарних результатів – пошуковики просто не бачитимуть вас, а, отже, і користувачі теж. Тому для того, щоб популярні пошукові системи помітили вас, необхідна професійна оптимізація і просування WEB сайтів.

Просування WEB сайтів оптимізація

Щоб просування WEB сайтів, оптимізація приносили плоди у вигляді зростання трафіку, конверсій і продажів, необхідно використовувати сучасні, актуальні і ефективні методики розкрутки. Саме такі методи ми використовуємо, складаючи індивідуальну стратегію, продумуючи пошукове просування WEB сайтів до дрібниць. Завдяки цьому нам вдається підняти ваш ресурс на головні сторінки видачі пошуку і навіть потрапити в ТОП.

Просування WEB сайту і оптимізація – особливості роботи

Оптимізація, просування WEB сайту – комплекс спеціалізованих робіт спрямованих на поліпшення ресурсу, а також поліпшення показників у видачі пошуку за рахунок грамотного використання релевантних ключових запитів. Сучасне просування, яке здійснюють фахівці нашої студії, завжди дотримується наступних правил:

 1. Бути в тренді Google алгоритмів – інтерес користувачів привертають і утримують ресурси, що містять унікальний мультимедійний контент. На популярність впливає досить чинників, серед них можна відзначити унікальний дизайн, відгуки, відео огляди та ін .;
 2. Якісний контент – складається текст з ключовими запитами. Даний контент – це грамотні, вивірені тексти, без спаму і води, що несуть в собі корисну інформацію для відвідувачів;
 3. Акцент на призначений для користувача інтерфейс – пошукові алгоритми достатню увагу приділяють поведінкових факторів, а також наявності технічних недоліків. Ми виявляємо і усуваємо технічні помилки, покращуємо призначений для користувача інтерфейс, робимо ресурс приємним, комфортним, зрозумілим для відвідувачів.

Оптимізація ресурсу – основа успішного просування

Пошукову оптимізацію для ефективної розкрутки сайту можна розділити на 2 групи – внутрішню, а також зовнішнє просування. Перша націлена на внутрішню роботу з метою «підгонки» ресурсу під існуючі вимоги алгоритмів пошукових систем, а також для створення приємного і зручного інтерфейсу для користувача. Складається внутрішня робота з наступних етапів:

 • Формування семантики – відпрацьований складання списку пріоритетних пошукових запитів, які будуть спрямовані на розкрутку пропозицій вашого бізнесу;
 • Написання мета тегів – створення коротких описів сторінок з впровадженими ключами. Вони дуже важливі для роботів пошукової видачі при індексації;
 • Структуроване створення карти сайту;
 • Написання СЕО текстів – являє собою наповнення сторінок високоякісними текстами з прописаними в них запитами;
 • Створення внутрішньої перелінковки – допомагає оптимально розподілити кількість посилань всередині самого ресурсу, а також дає користувачам можливість швидше знаходити необхідні товари або послуги.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Зовнішня робота націлена на розкрутку сайту за допомогою сторонніх інтернет платформ. Для цього вибираються схожі на тему авторитетні майданчики, на яких розміщуються зворотні посилання. Це дуже складна і досить копітка робота, яку ми виконуємо ретельно. В результаті ваш ресурс стає сам більш авторитетним для пошукових роботів, за рахунок чого він піднімається в пошуковій видачі.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-restorannyih-uslug/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizheniya-sajta-v-yandekse/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-sajta2/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-po-nch/
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх