В успішному розвитку бізнесу величезну роль грає можливість пропонувати товари або послуги максимально великий цільової аудиторії, яку тільки можна охопити. Тому для цього немає нічого кращого, ніж Інтернет, де мільйони користувачів постійно шукають цікаві для них пропозиції за допомогою пошукових систем.

Однак лише створити сайт – мало, так як без належної роботи з ним складно буде домогтися гарних результатів – пошуковики просто не бачитимуть вас, а, отже, і користувачі теж. Тому для того, щоб популярні пошукові системи помітили вас, необхідна професійна оптимізація і просування WEB сайтів.

Просування WEB сайтів оптимізація

Щоб просування WEB сайтів, оптимізація приносили плоди у вигляді зростання трафіку, конверсій і продажів, необхідно використовувати сучасні, актуальні і ефективні методики розкрутки. Саме такі методи ми використовуємо, складаючи індивідуальну стратегію, продумуючи пошукове просування WEB сайтів до дрібниць. Завдяки цьому нам вдається підняти ваш ресурс на головні сторінки видачі пошуку і навіть потрапити в ТОП.

Просування WEB сайту і оптимізація – особливості роботи

Оптимізація, просування WEB сайту – комплекс спеціалізованих робіт спрямованих на поліпшення ресурсу, а також поліпшення показників у видачі пошуку за рахунок грамотного використання релевантних ключових запитів. Сучасне просування, яке здійснюють фахівці нашої студії, завжди дотримується наступних правил:

 1. Бути в тренді Google алгоритмів – інтерес користувачів привертають і утримують ресурси, що містять унікальний мультимедійний контент. На популярність впливає досить чинників, серед них можна відзначити унікальний дизайн, відгуки, відео огляди та ін .;
 2. Якісний контент – складається текст з ключовими запитами. Даний контент – це грамотні, вивірені тексти, без спаму і води, що несуть в собі корисну інформацію для відвідувачів;
 3. Акцент на призначений для користувача інтерфейс – пошукові алгоритми достатню увагу приділяють поведінкових факторів, а також наявності технічних недоліків. Ми виявляємо і усуваємо технічні помилки, покращуємо призначений для користувача інтерфейс, робимо ресурс приємним, комфортним, зрозумілим для відвідувачів.

Оптимізація ресурсу – основа успішного просування

Пошукову оптимізацію для ефективної розкрутки сайту можна розділити на 2 групи – внутрішню, а також зовнішнє просування. Перша націлена на внутрішню роботу з метою «підгонки» ресурсу під існуючі вимоги алгоритмів пошукових систем, а також для створення приємного і зручного інтерфейсу для користувача. Складається внутрішня робота з наступних етапів:

 • Формування семантики – відпрацьований складання списку пріоритетних пошукових запитів, які будуть спрямовані на розкрутку пропозицій вашого бізнесу;
 • Написання мета тегів – створення коротких описів сторінок з впровадженими ключами. Вони дуже важливі для роботів пошукової видачі при індексації;
 • Структуроване створення карти сайту;
 • Написання СЕО текстів – являє собою наповнення сторінок високоякісними текстами з прописаними в них запитами;
 • Створення внутрішньої перелінковки – допомагає оптимально розподілити кількість посилань всередині самого ресурсу, а також дає користувачам можливість швидше знаходити необхідні товари або послуги.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Зовнішня робота націлена на розкрутку сайту за допомогою сторонніх інтернет платформ. Для цього вибираються схожі на тему авторитетні майданчики, на яких розміщуються зворотні посилання. Це дуже складна і досить копітка робота, яку ми виконуємо ретельно. В результаті ваш ресурс стає сам більш авторитетним для пошукових роботів, за рахунок чого він піднімається в пошуковій видачі.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-restorannyih-uslug/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizheniya-sajta-v-yandekse/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-sajta2/
https://raskrutka-saytov.ua/prodvizhenie-po-nch/
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх