Позвонить

SEO є основою успіху бренду в інтернеті. Розкрутити сайт в пошукових системах означає отримати більш високий рейтинг в результатах пошуку. Регулярно ми надаємо повний звіт про виконані роботи і вносимо зміни в стратегію розкрутки. Фокусуючись на потребах клієнтів, наша команда поліпшить потік трафіку і збільшить продажі для ваших мережевих операцій.

Перевагами послуги «Розкрутити сайт в пошукових системах» є її висока якість і доступна ціна. Дозвольте нашим експертам, постійно обученим останніми рекомендаціями всіх основних пошукових систем, таким як Google, Yandex, Rambler і ін., подбати про видимість вашого сайту.

Щоб розкрутити сайт в пошукових системах застосовується спеціально розроблений комплекс заходів, який включає:

 • Аудит сайту;
 • Створення набору ключових слів і фраз для просування;
 • Оптимізація сайту;
 • Створення контенту;
 • Створення правил індексації сторінки;
 • Збільшення посилальної маси за рахунок зовнішніх донорів.

Розглянемо кожен з етапів розкрутки більш докладно.

Розкрутити сайт в пошукових системах: оптимізація сайту

Для залучення цільових користувачів, вашому сайту знадобиться унікальний контент. Жодна сторінка не обходиться без унікальних текстів і мультимедійних об’єктів. Контент повинен бути не тільки унікальним, але і цікавим для людей, інакше сайт не стане популярним. Кількість унікальних текстів, статей, фотографій і т. д. має відповідати кількості одержувачів, для яких був розроблений ваш сайт. Якщо ви є щасливим володарем «сторінки про все», кількість статей на ній повинно бути значним. Крім того, всі статті повинні бути класифіковані і оснащені функціональної пошуковою системою на вашому власному сайті.

Розкрутити сайт в пошукових системах: якість контенту

Якість матеріалу означає не тільки унікальність, але й цінність інформації. Припустимо, мало хто буде цікавитися інформацією про те, як зав’язати шарф, тому що ця тема неодноразово з’являлася в Інтернеті. Необхідно забезпечити, щоб статті на сайті відповідали сучасним потребам суспільства. Унікальність контенту дозволить вам просувати свій сайт безкоштовно.

Одним з основних умов ефективного функціонування сайту є наявність відповідного заголовка і мета тегів. Іншими словами, це ключові слова, за якими пошукова система знаходить ваш сайт і передає його користувачеві при виконанні запиту. Тому наявність тегів в назві статті та в самій статті є вирішальними умовами появи вашого сайту на перших сторінках пошукової системи.

Розкрутити сайт в пошукових системах: створення правил індексації сторінки

Створення файлів robots.txt і sitemap.xml є необхідними атрибутами для кожного сайту. У першому з цих файлів показані сторінки, які повинні бути проіндексовані роботами пошукових систем. Другий файл працює в зворотному напрямку – він дозволяє сканерів сканувати сторінку на http серверах.

Файл robots.txt (індексний файл) дає пошуковим машинам рекомендації, які сторінки або файли сайту потрібно сканувати. Цей файл діє як фільтр системи індексації. Файл Sitemap.xml важливий вплив надає на роботу сайту – без цього файлу сайт не працюватиме належним чином.

Розкрутити сайт в пошукових системах: збільшення зовнішньої маси посилань

Природний спосіб збільшення маси посилань – дуже тривалий процес, але він дає відчутні результати. Важливість цього процесу полягає в тому, що ваш ресурс отримує посилання зворотного зв’язку. Для цього наші вебмастери залишають інформацію про ваший контент в соціальних мережах, форумах, блогах і т. д.

Якщо ваш сайт все ще не є частиною глобальної мережі Інтернет, ви не досягнете бажаних бізнес цілей. Необхідно відповідати сучасним умовам, щоб ваш бізнес процвітав і приносив дохід. Наявність ефективного і дієвого сайту є вирішальною умовою успіху вашої компанії.

SEO аудит сайту

SEO аудит – це аналіз сайту з позиції його поточної оптимізації, конструкції, технічних проблем і їх відповідності рекомендаціям пошукової системи. Ці елементи розглядаються як основні чинники, що впливають на положення сторінки в пошуку, а більш високі позиції – це можливість залучити більшу кількість потенційних клієнтів, що призводить до збільшення прибутку для компанії.

Виникнення помилок відбивається на нижніх позиціях сторінки в результатах пошуку, в той час як розкрутити сайт в пошукових системах може не принести очікуваних результатів. Перед тим, як почати просування, рекомендується виконати повний SEO аудит, а потім оптимізувати сайт.

Що охоплює аудит сайту з точки зору SEO?

 1. Аналіз метаданих або інформації, яку читає пошуковою системою;
 2. Перевірка якості та побудови посилань на сайті;
 3. Виявлення помилок в коді сайту і аналіз можливостей змін в ключових запитах пошуку;
 4. Аналіз оригінальності і структури контенту на сайті (включаючи графіку);
 5. Перевірка внутрішніх посилань і зовнішніх перенаправлень;
 6. Аналіз скриптів, налаштування сервера і часу завантаження сторінок;
 7. Рейтинг індексації сайту пошуковими системами;
 8. Перевірка безпеки сайту і виявлення можливих загроз.

Крім того, щоб розкрутити сайт в пошукових системах, аналіз сторінки може також включати:

 • Оцінка юзабіліті

Виявлення ступеня реакції на вподобання і потреби клієнтів (ми враховуємо, серед іншого: легкість переміщення, візуальна узгодженість, стійкість користувача до помилок і т. д.)

 • Чуйність сайту

Це аналіз того, як ваш сайт відтворюється на різних мобільних пристроях, тобто на планшетах і смартфонах (з різними дозволами екрану, в тому числі мобільними).

 • Безпека

Йдеться про контроль безпеки користувача при відвідуванні та перегляді сайті (найбільш важливими аспектами є: захист особистих даних, перевірка форм із запитами, захист від автоматичної крадіжки контенту і т.д.)

 • Маркетингові комунікації

Ми також перевіримо послідовність «повідомлень», що надходять з сайту. Ми врахуємо їх якість і цінність для ваших клієнтів.

 • Комплексна стратегія

Наша роль також полягає в створенні повної стратегії нарощування зовнішніх посилань – відповідно до профілю вашого сайту і компанії.

Розкрутити сайт в пошукових системах: створення набору ключових слів і фраз для просування

Вибір правильних ключів є одним з найважливіших кроків у успішної пошукової оптимізації. Примноження трафіку є пріоритетом, але залучення потрібної аудиторії є необхідністю. Вибір найбільш ефективних ключових слів для зв’язку з вашим цільовим ринком може зайняти час і дослідження, але результати будуть того коштувати.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх