В даній статті піде мова про рішення, які допоможуть Вам просунути ваш ресурс, отримати клієнтів і як наслідок прибуток. Чим би Ви не займалися, в якій би ніші не перебувала Ваш бізнес, всі ми розуміємо на скільки важливим є представленість в інтернеті. Але ще більш важливим є грамотна і успішна розкрутка веб ресурсу. Адже без впровадження SEO оптимізації важко домогтися гарних результатів і розраховувати на повноцінний розвиток бізнесу.

Існує ряд не сильно складних дій, які допоможуть Вам розкрутити сайт в інтернеті, не витрачаючи на це багато бюджету. Зворотною стороною медалі є те – що ці дії трудомісткі і вимагаю чимало часу для їх якісного виконання.

Розкрутити сайт в інтернеті

Що ж необхідно зробити в першу чергу:

 • Додавання Вашого ресурсу в тематичні каталоги. За часту багато власників сайтів і інтернет магазинів ігнорують дану дію, не розуміючи всіх плюсів і тієї вигоди яку можна отримати. По-перше, дана послуга є не дорогою, а по-друге, дасть Вам додаткові посилання на сайт, що дуже корисно при розкручуванні ресурсу;
 • Реєстрація та спілкування на тематичних форумах. Хоча на думку більшості людей, форуми як вид обміну інформацією втрачають свою актуальність в порівнянні з соціальними мережами. Але є і такі які як і раніше знаходяться на висоті і ще більш набувають свою актуальність. Все завдяки зручності користування ресурсом, наявності експертних думок і зручності пошуку інформації будь-якого періоду давності, що в соціальних мережах практично неможливо. Відповідаючи на запитання користувачів форуму, Ви можете залишати посилання на сторінки Вашого сайту в повідомленнях, тим самим допомагаючи людям вирішити важливі для них питання;
 • Реєстрація власного сайту в Google мій бізнес. Даний ресурс спочатку був розроблений для допомоги локальним підприємцям заявити про себе потенційним клієнтам поблизу місця розташування;
 • Запуск email розсилки – за допомогою різних сервісів можливо налаштувати розсилку акцій, спеціальних пропозицій і послуг потенційним клієнтам на електронну пошту;
 • Додавання оголошень про послуги на торговельні майданчики. Вигода з цього у величезній кількості користувачів подібних ресурсів і високим рівнем довіри даних сайтів у пошукових систем;
 • Створення і ведення сторінок, груп, спільнот в соціальних мережах. Цілком логічний і простий спосіб, багато як і раніше ігнорують цю можливість. У слідстві втрачаючи додаткову можливість просунути сайт в інтернеті;
 • Створення унікального чіпляючого контенту. Подумайте самі що більш цікаво користувачеві, що знаходиться на Вашому сайті. У людей не викликає інтересу нудні рутинні речі. За це завжди варто наповнювати сайт тільки актуальним і цікавим матеріалом;
 • Створення YouTube каналу, ще один потужний додаткове рішення в розкручуванні вашого сайту. Канал можна створити безкоштовно, а потім головне викладати на нього постійно нові цікаві відео щодо Вашої ніші бізнесу. Дане рішення, на перший погляд цілком просте, якщо є кому знімати, монтувати і допрацьовувати знятий матеріал. Як варіант ви можете звернутися за допомогою в нашу студію.

Дізнатися інші способи розкрутки веб сайту в інтернеті?

Як бачите, існує безліч способів розкрутити веб сайт, але також існує і кілька інших більш дієвих рішень, докладніше про які ми писали в статті «розкрутити сайт в інтернеті».

Повторюючи вищесказане всі ці способи важливі і вимагають спеціальних навичок і безліч вільного часу. Тому якщо ви цінуєте свій час і якісний результат, замовте послугу «просунути сайт в топ» в нашій веб студії, а вільний час витратьте на більш приємні моменти життя.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх