Розкрутка і оптимізація сайту – це комплексна стратегія для просування вашого ресурсу в мережі, яка необхідна як при створенні нового веб ресурсу, так і для сайтів, давно існуючих на просторах інтернету. Для того щоб вкладені кошти окупили себе, розкрутка і оптимізація сайтів повинна бути довірена справжнім професіоналам.

Розкрутка і оптимізація

Щодня наша команда працює над тим, щоб сайти замовників сприяли успішному розвитку бізнесу в інтернеті, а також приносили стабільний дохід. Професійне просування і оптимізація сайту від нашої веб студії дозволить вашому сайту не тільки поліпшити свої позиції в пошуковій видачі, але і отримати безліч інших переваг, серед яких – збільшення трафіку і конверсій, підвищення популярності і впізнаваності бренду, обхід конкурентів тощо.

Вже зараз до замовлення є просування і оптимізація для вашого сайту нашими SEO фахівцями. Не пропустіть можливість зробити свій бізнес в інтернеті успішним і процвітаючим за допомогою ефективного і продає сайту.

Наші дії для розкрутки сайтів

Для розкрутки сайтів ми здійснюємо внутрішню і зовнішню оптимізацію ресурсу, яка дозволяє «підігнати» сайт під вимоги алгоритмів пошукових систем, оптимізація буде враховуватися при індексації і ранжування.

Внутрішня оптимізація складається з наступних етапів:

 • Комплексний аудит сайту – комплексний аналіз сайту дуже важливий для подальшої оптимізації. Він дозволяє виявити і усунути існуючі проблеми як з боку контенту, так і з боку технічної складової сайту, що заважають ефективному просуванню в пошукових системах;
 • Технічні роботи по сайту – на основі аудиту, ми виконуємо виправлення в роботі сайту, такі як усунення помилок коду, битих посилань, дублів сторінок та ін. Все це дозволить сайту нормально працювати без збоїв і швидко завантажувати сторінки;
 • Складання семантичного ядра і написання текстів – на основі пошукового аналізу ми складаємо список цільових пошукових запитів для просування товарів і послуг сайту, після чого групуємо їх і пишемо під посадочні сторінки унікальні якісні тексти, які будуть сприяти просуванню сайту при індексації;
 • Покращуємо зручності сайту – зручність інтерфейсу дуже важливо для поліпшення поведінкових факторів відвідувачів ресурсу. Для цього ми продумуємо просту і зрозумілу для користувачів навігацію і структуру сайту, виконуємо внутрішню перелинковку сторінок, робимо дизайн сайту при необхідності візуально більш приємним для очей.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Зовнішня оптимізація складається з наступних етапів:

 • Розміщення посилань на авторитетних сайтах донорах – для підвищення індексу цитування, який обліковується при індексації, ми нарощуємо кількість посилань за допомогою перевірених авторитетних сайтів зі схожою тематикою, де розміщуємо якісні тексти з посиланням на ресурс замовника;
 • Купуємо посилання і реєструємо сайт в каталогах – для цього вибираються тільки найкращі моделюються платформи, які відрізняються високим рівнем лояльності відвідувачів, а також є авторитетними з боку пошукових систем;
 • Використовуємо Соціальні посилання – дає бізнесу хороший поштовх на перших етапах розкрутки. Це допоможе відразу помітити збільшення трафіку, а також залучити відвідувачів з різних джерел.

Гарантії веб студії при оптимізації і розкручування сайтів

 • Кожен клієнт отримує висококласний сервіс з можливістю цілодобового консультування щодо поточного проекту;
 • Кожен проект буде реалізований в точності встановленому угодою в задані терміни;
 • Для клієнтів ми готуємо докладні звіти щомісяця, де подаються дані про успіхи реалізації обраної SEO стратегії;
 • Кожен проект супроводжується впровадженням індивідуальних тактик і стратегій розкрутки, заснованих на області і специфіці діяльності бізнесу, його цілі і завдання.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх