Позвонить

Розкрутка сайту – важлива маркетингова стратегія для будь-якого бізнесу в інтернеті. Особливо стосується інтернет магазинів, що пропонують товари і послуги. З огляду на високу конкуренцію, розкрутка інтернет магазинів необхідна для заняття високих позицій у видачі пошуку, а, отже, залучення більшої кількості відвідувачів, зростання продажів і популярності бренду.

Розкрутка інтернет сайтів

Наша студія пропонує комплекс послуг по розкрутці сайтів в інтернеті. За допомогою професійної команди SEO фахівців ваш інтернет магазин зможе добитися відмінних позицій в пошуковій видачі, обійти конкурентів, залучити нових відвідувачів з різних джерел і підвищити прибуток. Замовити розкрутку сайту – значить вибрати успішну маркетингову стратегію для просування бізнесу в мережі.

Ефективна розкрутка інтернет сайтів

 1. Search Engine Optimization (SEO) – є пошуковою оптимізацією сайтів, що припускає настройку ресурсу під вимоги пошукових алгоритмів. SEO складається з двох глобальних етапів – внутрішньої, а також зовнішньої оптимізації. Внутрішня оптимізація включає:
 • формування семантичного ядра і розміщення ключових запитів по посадковим сторінкам;
 • внесення мета тегів на сторінки;
 • наповнення сайту унікальним оптимізованим контентом;
 • усунення технічних помилок сайту;
 • опрацювання зручною структури і зручного інтерфейсу;
 • настройка внутрішньої перелінковки;
 • реєстрація в веб майстрів і сервісах відстеження статистики та помилок.

Зовнішня оптимізація передбачає органічне нарощування маси. Для цього посилання на ваш сайт розміщуються на інших авторитетних інтернет платформах. Це дозволяє пошуковим роботам оцінювати ваш сайт як значимий і корисний, що дуже важливо, коли здійснюється просування інтернет магазинів;

 1. Search Engine Advertising (SEA або контекстна реклама) – реклама вашого інтернет магазину в системах пошуку. Контекстна реклама відображається в окремому блоці і допомагає швидко і ефективно залучати цільову аудиторію в ваш магазин. Контекстна реклама вважається одним з найпотужніших інструментів для залучення мотивованих покупців;
 2. Social Media Marketing (SMM) – просування інтернет сайтів в соціальних мережах. SMM також включає таргетовану і іншу рекламу в соцмережах. Популярними соціальними мережами передбачена комерційна основа для поширення реклами для цільової аудиторії за окрему плату. Така реклама має багато можливостей налаштування показу оголошень для різних цільових груп по:
 • полу;
 • віком;
 • інтересам;
 • регіоном проживання та ін.

Крім того аккаунт інтернет магазину в соцмережах – додатковий канал для продажу товарів і послуг.

 1. Search Engine Reputation Management (SERM або маркетинг) – управління репутацією ресурсу в мережі. Репутація сайту магазину багато в чому залежить від відгуків користувачів. Наявність блоків відгуків обов’язково для магазинів, так як це потужний інструмент продажів. Наявність позитивних відгуків, а також відгуків на спеціальних майданчиках з зворотними посиланнями на сайт, дають можливість закріпитися в мережі з хорошою репутацією.
 2. Блог – окрема гілка сайту інтернет магазину, що наповнюється унікальним контентом, який при професійній оптимізації допоможе отримати додатковий трафік. Щоб блог працював на залучення відвідувачів необхідно:
 • стежити за актуальними темами;
 • регулярно писати унікальні корисні статті;
 • органічно вписувати в текст ключові запити;
 • використовувати внутрішню перелінковку.
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх