Розкрутка сайту і оптимізація полягає в професійній роботі над ресурсом для підвищення його комерційної ефективності. Для цього необхідно домогтися того, щоб сайт зайняв високі позиції в пошуковій видачі популярних пошукових систем, таких як Google і Яндекс, щоб залучити багато нових відвідувачів, готових здійснювати покупки товарів і послуг. Професійна оптимізація і розкрутка сайтів допомагає залучити цільову аудиторію, а значить вигоду для власника ресурсу.

розкрутка оптимізація

Наша студія допоможе вам оптимізувати, розкрутити сайт з відмінними гарантіями результативності. Досвідчені SEO фахівці студії допоможуть зробити сайт зручним, корисним і інформативним для користувачів. Це дозволить пробитися йому в ТОП пошукових систем і почати приносити своїм власникам стабільний високий дохід і приплив нових клієнтів. Розкрутка, оптимізація, замовити яку ви можете вже зараз, дасть вашому бізнесу потужний поштовх для підкорення інтернет простору.

Оптимізація сайту під Google – обов’язковий етап

Для просування сайту в інтернеті необхідно провести його оптимізацію згідно актуальним вимогам пошукових алгоритмів. Наші фахівці уважно стежать за всіма змінами та нововведеннями пошукових систем щодо індексації та ранжирування сайтів. На етапі оптимізації вашого сайту ми виконуємо наступні роботи:

 1. Формування семантичного ядра – ключові запити для просування позицій товарів або послуг сайту підбираються на основі пошукового аудиту та конкурентного середовища. Після цього ключові запити групуються і розподіляються по посадковим сторінкам;
 2. Написання текстів – згідно ключових запитах на посадочні сторінки пишуться інформативні продаючі тексти, що містять не тільки ключі, але і корисну інформацію для відвідувачів. Ми пишемо унікальні і грамотні тексти з урахуванням всіх вимог SEO;
 3. Налаштування сайту – для найкращого сприйняття сайту відвідувачами ми аналізуємо і виправляємо існуючий дизайн, опрацьовуємо зручну навігацію і структуру, виконуємо внутрішню перелінковку сторінок на сайті. Це допомагає поліпшити поведінкові чинники, що також враховується при ранжируванні сайтів;
 4. Нарощування маси – крім внутрішніх параметрів сайту, пошуковими роботами при індексації враховується індекс цитування сайту. Ми підвищуємо його, реєструючи ресурс в спеціальних каталогах, купуючи посилання на біржах, розміщуючи інформаційні тексти на авторитетних платформах, створюючи акаунти в популярних соціальних мережах і використовуючи інструменти контекстної реклами.

Які методи розкрутки ми використовуємо?

 • Просування сайту по позиціях – передбачається просування сайту в ТОП пошукових систем по певних пошукових запитах. При такому методі розкрутки замовник оплачує підсумковий результат – тобто попадання сайту на топові позиції. Від кількості просуваємих запитів і позиції, яку займе ресурс в топі і буде залежати ціна розкрутки сайту. Однак варто пам’ятати, що не завжди перебування в топі гарантує збільшення трафіку і конверсій – сайт повинен бути також орієнтований на відвідувачів, як і на пошукових роботів.
 • Просування сайту по трафіку – найбільш раціональний метод розкрутки з позиції ефективності та результативності. При даному способі розкрутки замовник оплачує роботу нашої студії в залежності від кількості відвідувачів сайту з пошукових систем по певних запитах, а також з інших джерел (зовнішні посилання). Даний метод дозволяє наочно простежити динаміку розвитку сайту, збільшення числа відвідувачів і успішності маркетингової SEO стратегії.
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування





  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх