Розкрутка, просування, оптимізація – це звичні слова, які ми використовуємо при спілкуванні з клієнтами. У нашу студію звертаються за тим, щоб використовувати сайт компанії або приватного бізнесу по максимуму, для збільшення прибутку і припливу нових клієнтів з пошукових систем. Розкрутка сайту, оптимізація, а також інші стратегії просування ресурсу в пошуковій видачі допомагають не тільки збільшити трафік, але також підвищити впізнаваність бренду, лояльність клієнтів і обійти конкурентів у своїй сфері діяльності.

Розкрутка і просування

SEO оптимізація сайту – розкрутка на основі правил пошукових алгоритмів, які при ранжируванні сайтів враховують їх відповідність своїм вимогам. Здійснюючи просування сайту, оптимізація є найважливішою роботою з ресурсом, адже саме від неї залежить успішність індексації сайту і заняття високих позицій по пошуковим запитам в пошуковій видачі. В нашій студії ви зможете замовити професійне просування сайту, що включає комплексну оптимізацію ресурсу для його відповідності пошуковим системам.

Етапи робіт для розкрутки вашого сайту

 1. Пошуковий аудит сайту – пошуковий аудит допомагає виявити слабкі місця в роботі ресурсу, які заважають йому пробитися в ТОП пошукових систем. На основі пошукового аудиту можна складати стратегію розкрутки сайту за допомогою якісного контенту і інших інструментів просування;
 2. Призначений для користувача аудит сайту – дуже важливо щоб сайт був зручний і простий для розуміння користувачами. Призначений для користувача аудит дає можливість оцінити рівень зручності сайту, що в подальшому допоможе опрацювати зручну структуру, навігацію і дизайн для кращого сприйняття користувачами;

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць
 1. Підбір семантики – на основі пошукового аудиту та вивчення конкурентного середовища ми формуємо семантичне ядро, що складається з пріоритетних пошукових запитів, тобто ключів. Надалі ключі групуються і розміщуються по посадковим сторінкам, а під них пишуться інформативні грамотні тексти;
 2. Внутрішня оптимізація – здійснюється технічне доопрацювання сайту, пишеться унікальний контент для посадочних сторінок, налаштовується зручна навігація і структура, виконується внутрішня перелінковка сторінок, прописуються ефективні для розкрутки мета теги та ін.;
 3. Зовнішня оптимізація – для зростання авторитетності сайту, ми поступово підвищуємо індекс його цитування, нарощуючи кількість посилань на авторитетних сайтах донорах. Ми вибираємо тільки перевірені інтернет платформи зі схожою тематикою. Також ми підключаємо контекстну рекламу і соціальні мережі (SMM) для залучення відвідувачів з різних джерел і швидкого збільшення трафіку.

Чому працювати з нашою веб студією – найкраще рішення для вашого бізнесу в інтернеті?

 • Розкручуючи ваш сайт, ми дотримуємося білих методів, які гарантують максимальну ефективність і безпеку для вашого сайту, а також окупність вкладених коштів;
 • Виводимо сайти в ТОП пошукових систем по пріоритетним пошуковим запитам;
 • Для демонстрації ефективності виконаної роботи ми представляємо клієнтам щомісячні звіти про успіхи ресурсу, збільшення трафіку та ін.;
 • Ми намагаємося індивідуально підходити до кожного проекту, намагаючись якомога глибше вникнути в суть бізнесу клієнта для більш успішного його просування в інтернеті.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх