Позвонить

Розкрутка сайту для пошукача – це дії, спрямовані на збільшення видимості ресурсу в органічному пошуку, отримання вищої позиції, конверсій і як наслідок більш високого прибутку.

SEO просування сайту в пошукових системах, тісно пов’язане з поняттям «пошукова оптимізація», здійснюється як всередині, так і за межами сайту, в результаті чого сайт досягає високих позицій у відповідь на запити користувачів.

Основою ефективної SEO діяльності для кожного сайту є його глибокий аналіз і правильна оптимізація. Пошукова оптимізація полягає в поліпшенні всіх елементів, пов’язаних з її належним функціонуванням, і це може вплинути на становище в пошуковій системі.

В рамках оптимізації сайту або інтернет-магазину SEO фахівці виконають ряд дій, в тому числі виправлять код, підвищать швидкість завантаження сторінок, підготують нову редакцію мета теги і змінять інші елементи, роблячи сайт більш доступним і більш зручним для роботів пошукових систем і користувачів.

Положення сайту в пошуковій системі також буде залежати від його відповідної структури і належним чином оптимізованого контенту, зокрема контенту, розміщеного на кожній сторінці.

Оптимізація по SEO

Розкрутка сайту в пошукових системах не обходиться без оптимізації. SEO оптимізований сайт є привабливим як для користувачів Google, так і для роботів. Якщо він задовольняє тільки одному з цих умов, він буде просто марний.

Навіть якщо ваш сайт є візуальним шедевром, без SEO оптимізації він зникне в надрах мережі, і ваші потенційні клієнти ніколи не знайдуть його. З іншого боку, оптимізація без урахування потреб користувачів не буде ефективною.

Основні елементи ефективної SEO оптимізації:

 • Код сайту

Перш ніж ваш сайт з’явиться в результатах пошуку, він повинен бути відсканованим роботами Google. Якщо правильно оптимізувати код сайту, у роботів технічно не буде з цих проблем. У коді сторінки є «поради», звані мета тегами, через які роботи Google отримують інформацію, таку як заголовок і опис сторінки.

 • Контент сторінки

Роботи Google визначають тему сайту за текстами, розміщеним на ньому, а точніше завдяки ключовими словами, які там використовуються. Однак насичення текстів ключовими фразами недостатньо, щоб займати верхні позиції в результатах пошуку. Унікальність та оригінальність контенту також важлива.

 • Графіка

Картинки, розміщені на сайті, повинні бути видні роботам Google. Це можливо завдяки атрибутам alt і title, які «пояснюють» роботам, що знаходиться на зображенні. В іншому випадку зображення не буде проіндексовано. При оптимізації графіки ми також звертаємо увагу на її якість і розміри. Занадто «важка» графіка уповільнює завантаження сторінки.

 • Внутрішні посилання

Відповідні внутрішні посилання дозволять роботам пошукової системи і користувачам вільно переміщатися по сайту. Це допоможе вам правильно проіндексувати ваш сайт.

Ефекти ефективної SEO оптимізації в рамках послуги «SEO просування сайту в пошукових системах»:

 • Поліпшення позиції сторінки пошукової машини по певних ключових фразах;
 • Збільшення трафіку на сайті;
 • Усунення помилок;
 • Прискорення сайту.

Чи справді SEO просування сайту в пошукових системах є такою привабливою формою реклами?

Розкрутка сайту пошуковики є найбільш ефективною формою реклами в Інтернеті.

Ця послуга повинна розглядатися в довгостроковій перспективі. Це пов’язано з тим, що просування сайту вимагає багато часу, щоб з’явитися у вигляді високих позицій в результатах пошуку. Це може тривати від декількох тижнів до декількох місяців.

Висока позиція в пошуковій системі – це автоматичне збільшення кількості відвідувань потенційних клієнтів. Зазвичай це призводить до збільшення продажів пропонованих продуктів або послуг. Найбільш важливим ефектом цих заходів є збільшення прибутку.

Просування має й іншу перевагу – ваш сайт буде відображатися за обраними вами ключовим словам. Таким чином, він адресований конкретній цільової групи. Завдяки цьому рішенню ефективність даної форми реклами дуже висока. Потенційний клієнт може знайти саме те, що він шукав в пошуковій системі Інтернету.

Що входить в послугу просування?

Розкрутка сайту в пошукових системах включає в себе наступні дії:

 • Аналіз ключових слів галузі;
 • Аналіз сайту і його оптимізація;
 • Аналіз конкуренції;
 • Підвищення «посилальної популярності» або «популярності сайту» (збільшення кількості посилань на сайт для досягнення відповідного збільшення популярності сайту);
 • Аналіз і звітність результатів.

У яких пошукових системах ми просуваємо сайти?

Ми виробляємо дії на основі пошукової системи Google, найбільшого сайту з точки зору охоплення і загального часу, проведеного користувачами. Ця пошукова система накопичила більше 90% ринку запитів.

Зазвичай дії по просуванню, спрямовані на Google, також добре впливають на рейтинг в Yandex. В Україні частка ринку запитів в Yandex становить 6,79%. Крім того, впливу заслуговує просування в таких пошукових системах, як Rambler, Yahoo, Bing, Mail.ru, DuckDuckGo.

SEO аудит

SEO аудит полягає у перевірці сайту на відповідність вимогам пошукової системи Google. Це перший крок до ефективності послуги «Розкрутка сайту пошуковики». Він охоплює багато аспектів сайту, такі як код, контент, внутрішні посилання, швидкість завантаження сайту і стан індексації в пошуковій системі. Хоча аудит стосується виключно технічних питань, його результати будуть відповідати на питання, що виходять за рамки SEO, такі, як привабливість вашого сайту для користувачів або ефективність продажів вашого сайту.

SEO аудит дозволяє визначити потенціал сайту і виявити його можливі проблеми. Завдяки професійному аудиту ми можемо визначити, наприклад, які фактори вплинули на позицію вашого сайту в результатах пошуку і зручність переміщення пошукових роботів і користувачів по вашому сайту.

Стратегія будівництва зовнішніх посилань

Підготовка стратегії будівництва зовнішніх посилань надзвичайно важлива через довгострокового характеру діяльності послуги «Розкрутка сайту пошуковики». Щоб приносити результати, робота повинна проводитися систематично в довгостроковій перспективі.

Зовнішні посилання принесуть вашому сайту авторитетну позицію в очах користувачів і пошукових систем. Чим більше «природних» або «цінних» посилань вказують на ваш сайт, тим більш високу позицію отримає ваша сторінка в результатах пошуку.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх