Розкрутка сайту для пошукача – це дії, спрямовані на збільшення видимості ресурсу в органічному пошуку, отримання вищої позиції, конверсій і як наслідок більш високого прибутку.

SEO просування сайту в пошукових системах, тісно пов’язане з поняттям «пошукова оптимізація», здійснюється як всередині, так і за межами сайту, в результаті чого сайт досягає високих позицій у відповідь на запити користувачів.

Основою ефективної SEO діяльності для кожного сайту є його глибокий аналіз і правильна оптимізація. Пошукова оптимізація полягає в поліпшенні всіх елементів, пов’язаних з її належним функціонуванням, і це може вплинути на становище в пошуковій системі.

В рамках оптимізації сайту або інтернет-магазину SEO фахівці виконають ряд дій, в тому числі виправлять код, підвищать швидкість завантаження сторінок, підготують нову редакцію мета теги і змінять інші елементи, роблячи сайт більш доступним і більш зручним для роботів пошукових систем і користувачів.

Положення сайту в пошуковій системі також буде залежати від його відповідної структури і належним чином оптимізованого контенту, зокрема контенту, розміщеного на кожній сторінці.

Оптимізація по SEO

Розкрутка сайту в пошукових системах не обходиться без оптимізації. SEO оптимізований сайт є привабливим як для користувачів Google, так і для роботів. Якщо він задовольняє тільки одному з цих умов, він буде просто марний.

Навіть якщо ваш сайт є візуальним шедевром, без SEO оптимізації він зникне в надрах мережі, і ваші потенційні клієнти ніколи не знайдуть його. З іншого боку, оптимізація без урахування потреб користувачів не буде ефективною.

Основні елементи ефективної SEO оптимізації:

 • Код сайту

Перш ніж ваш сайт з’явиться в результатах пошуку, він повинен бути відсканованим роботами Google. Якщо правильно оптимізувати код сайту, у роботів технічно не буде з цих проблем. У коді сторінки є «поради», звані мета тегами, через які роботи Google отримують інформацію, таку як заголовок і опис сторінки.

 • Контент сторінки

Роботи Google визначають тему сайту за текстами, розміщеним на ньому, а точніше завдяки ключовими словами, які там використовуються. Однак насичення текстів ключовими фразами недостатньо, щоб займати верхні позиції в результатах пошуку. Унікальність та оригінальність контенту також важлива.

 • Графіка

Картинки, розміщені на сайті, повинні бути видні роботам Google. Це можливо завдяки атрибутам alt і title, які «пояснюють» роботам, що знаходиться на зображенні. В іншому випадку зображення не буде проіндексовано. При оптимізації графіки ми також звертаємо увагу на її якість і розміри. Занадто «важка» графіка уповільнює завантаження сторінки.

 • Внутрішні посилання

Відповідні внутрішні посилання дозволять роботам пошукової системи і користувачам вільно переміщатися по сайту. Це допоможе вам правильно проіндексувати ваш сайт.

Ефекти ефективної SEO оптимізації в рамках послуги «SEO просування сайту в пошукових системах»:

 • Поліпшення позиції сторінки пошукової машини по певних ключових фразах;
 • Збільшення трафіку на сайті;
 • Усунення помилок;
 • Прискорення сайту.

Чи справді SEO просування сайту в пошукових системах є такою привабливою формою реклами?

Розкрутка сайту пошуковики є найбільш ефективною формою реклами в Інтернеті.

Ця послуга повинна розглядатися в довгостроковій перспективі. Це пов’язано з тим, що просування сайту вимагає багато часу, щоб з’явитися у вигляді високих позицій в результатах пошуку. Це може тривати від декількох тижнів до декількох місяців.

Висока позиція в пошуковій системі – це автоматичне збільшення кількості відвідувань потенційних клієнтів. Зазвичай це призводить до збільшення продажів пропонованих продуктів або послуг. Найбільш важливим ефектом цих заходів є збільшення прибутку.

Просування має й іншу перевагу – ваш сайт буде відображатися за обраними вами ключовим словам. Таким чином, він адресований конкретній цільової групи. Завдяки цьому рішенню ефективність даної форми реклами дуже висока. Потенційний клієнт може знайти саме те, що він шукав в пошуковій системі Інтернету.

Що входить в послугу просування?

Розкрутка сайту в пошукових системах включає в себе наступні дії:

 • Аналіз ключових слів галузі;
 • Аналіз сайту і його оптимізація;
 • Аналіз конкуренції;
 • Підвищення «посилальної популярності» або «популярності сайту» (збільшення кількості посилань на сайт для досягнення відповідного збільшення популярності сайту);
 • Аналіз і звітність результатів.

У яких пошукових системах ми просуваємо сайти?

Ми виробляємо дії на основі пошукової системи Google, найбільшого сайту з точки зору охоплення і загального часу, проведеного користувачами. Ця пошукова система накопичила більше 90% ринку запитів.

Зазвичай дії по просуванню, спрямовані на Google, також добре впливають на рейтинг в Yandex. В Україні частка ринку запитів в Yandex становить 6,79%. Крім того, впливу заслуговує просування в таких пошукових системах, як Rambler, Yahoo, Bing, Mail.ru, DuckDuckGo.

SEO аудит

SEO аудит полягає у перевірці сайту на відповідність вимогам пошукової системи Google. Це перший крок до ефективності послуги «Розкрутка сайту пошуковики». Він охоплює багато аспектів сайту, такі як код, контент, внутрішні посилання, швидкість завантаження сайту і стан індексації в пошуковій системі. Хоча аудит стосується виключно технічних питань, його результати будуть відповідати на питання, що виходять за рамки SEO, такі, як привабливість вашого сайту для користувачів або ефективність продажів вашого сайту.

SEO аудит дозволяє визначити потенціал сайту і виявити його можливі проблеми. Завдяки професійному аудиту ми можемо визначити, наприклад, які фактори вплинули на позицію вашого сайту в результатах пошуку і зручність переміщення пошукових роботів і користувачів по вашому сайту.

Стратегія будівництва зовнішніх посилань

Підготовка стратегії будівництва зовнішніх посилань надзвичайно важлива через довгострокового характеру діяльності послуги «Розкрутка сайту пошуковики». Щоб приносити результати, робота повинна проводитися систематично в довгостроковій перспективі.

Зовнішні посилання принесуть вашому сайту авторитетну позицію в очах користувачів і пошукових систем. Чим більше «природних» або «цінних» посилань вказують на ваш сайт, тим більш високу позицію отримає ваша сторінка в результатах пошуку.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх