Позвонить

Розкрутка сайту пошукові системи – це сукупність SEO дій, метою яких є високе положення цільових ключових слів і фраз в пошукових системах. Іншими словами, результатом дій розкрутки є високий ступінь видимості в мережі.

Скориставшись послугою розкрутки сайту в пошукових системах, ви отримаєте наступні переваги:

 • ТОП положення в результатах пошуку по цільових ключових слів і фраз;
 • Високий рівень видимості в мережі;
 • Примноження відвідуваності сайту;
 • Залучення більшої кількості потенційних клієнтів;
 • Збільшення прибутку від діяльності сайту або інтернет магазину.

Розкрутка сайту пошукові системи крок за кроком

Нижче наведена схема стандартної оптимізації сайту. Однак ви повинні мати на увазі, що ці дії можуть змінюватися в залежності від цілей вашого бізнесу.

SEO аудит

Розкрутка сайтів оптимізація сайту пошукачі, як правило, починається з SEO аудиту. Ми аналізуємо сильні і слабкі сторони області сайту. Позитивні елементи будуть корисні для посилення перевіреної діяльності. Негативні – список речей, які потрібно змінити. SEO аудит проводиться з метою ретельного вивчення сайту SEO фахівцями «організму» ресурсу. Виявивши «хворобу» в коді, ми повідомимо вам про це і запропонуємо необхідні зміни.

В рамках SEO аудиту ми перевіряємо і виправляємо, серед іншого:

Заголовки і опису сторінок – мета заголовок і опис, заголовки H1-H6, URL адреса, використання і насиченість ключовими словами, оптимізація графіки, доступність сайту для пошукових роботів, внутрішні і зовнішні посилання, мобільність сайту, швидкість завантаження сторінки, видимість в пошуковій системі, зміст, структурні дані.

Підбір ключових слів

Це одне з найважливіших дій в рамках послуги «Розкрутка сайту пошукові системи». Правильних вибір відповідних бізнесу часто використовуваних фраз має вирішальне значення для всього подальшого процесу розкрутки.

Для аналізу ключових слів використовуються численні інструменти, такі як: планувальник ключових слів Google AdWords і Serpstat.

Покращення архітектури сайту

Вибравши оптимальні ключові слова, ми переходимо до планування розміщення контенту. Це часто пов’язано зі зміною графічного дизайну сайту. Ми створюємо додаткові модулі для контенту, міняємо зовнішній вигляд меню або нижнього колонтитула. На цьому етапі ми також думаємо про збільшення конверсій, додаючи кнопки з контактами або контактними формами.

Мобільність сайту

Роботи пошукової системи Google в першу чергу індексують мобільну версію сайту. Саме тому розкрутка сайту пошукові системи не може обійтися без адаптації сайту до всіх мобільних пристроїв.

Створення та оптимізація контенту

Розкрутка сайтів оптимізація сайту пошуковики приділяє важливу увагу оптимізації контента під природні результати Google.

Оптимізація контенту – це процес, при якому сторінка і її контент оптимізуються, щоб стати більш привабливими, корисними й ефективними для користувачів. Процеси зазвичай включають в себе виправлення і поліпшення технічної продуктивності (наприклад, швидкості сторінки) і копіювання контенту для збільшення ефективності роботи пошукових систем.

Переваги оптимізації контенту в контексті послуги «Розкрутка сайту пошукові системи»:

 • Рейтинг: добре оптимізований контент підвищує рейтинг в пошукових системах;
 • Трафік: вищий рейтинг означає більш органічний трафік;
  Довіра: оптимізований контент підвищує авторитет і довіру до сайту як у користувачів, так і у Google;
 • Ефективність: оновлення існуючого контенту може заощадити багато часу;
 • Контент, орієнтований на майбутнє: регулярна оптимізація вашого контенту відповідно до кращих практик дозволяє вам залишатися актуальними.

Метадані

Правильна оптимізація метаданих сайту і їх доповнення дозволяють пошуковим роботам пов’язувати цю сторінку з конкретними ключовими словами. Фундаментальну роль тут відіграє мета тег заголовка, який відображається у вигляді клікабельної назви в результатах пошуку, а також мета тег опису, розташований під ним. Завдяки їм користувачі зможуть легко орієнтуватися і переходити на ваш сайт, а пошукові роботи виводити вгору результатів пошуку.

Важливо відзначити, що кожна сторінка повинна мати оригінальні та унікальні мета теги. Роботи пошукових систем можуть негативно поставитися до дубльованим мета тегами, в результаті чого ваш сайт відправиться вниз результатів пошуку.

Внутрішнє посилання

Це один з основних елементів послуги «Розкрутка сайту пошукові системи». Він полягає в оптимізації посилань всередині домену таким чином, щоб роботи пошукової системи могли легко дістатися до них і підсилили процес зростання позиції.

Це також дуже важливе питання в UX, тому що завдяки внутрішнім посиланням ми покращуємо навігацію по сайту.

Швидкість сторінки

Одним з найбільш важливих факторів рейтингу в даний час є швидкість сайтів. Користувачі стають все більш вимогливими і не хочуть чекати більше 3 секунд. Тому ми завжди надаємо великого значення тому, щоб ваш сайт або інтернет магазин були максимально швидкими.

Компоненти, які ми оптимізуємо для збільшення швидкості:

 • Включаємо кешування сторінки;
 • Зменшуємо вагу графіки;
 • Мінімізуємо код CSS і JS.

Після SEO оптимізації для отримання найкращих ефектів від реалізації дій послуги «Розкрутка сайту пошукові системи», ми реалізуємо стратегію побудови зовнішніх посилань.

Побудова зовнішніх посилань

Посилання є одним з найбільш важливих факторів рейтингу.

Створення посилань – це не що інше, як діяльність, пов’язана з розміщенням посилань на авторитетних сайтах на сторінки просуваємого ресурсу.

Чому побудова посилань важливо в контексті послуги «Розкрутка сайту пошукові системи»?

Google заснував свою пошукову систему на більш ніж 200 факторах рейтингу. Вони включають, серед іншого, елементи, пов’язані:

 • адреса домену;
 • контент сторінки;
 • прямі посилання на сторінку;
 • інші принципи алгоритму.

Прямі посилання на сайт, як і раніше є важливою частиною алгоритму пошуку Google. Якісні посилання досі мають значення, завдяки чому сайт випереджає конкурентів. Посилання створюють популярність сайту.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх