Розкрутка сайту в пошукових системах – це процес, метою якого є отримання високого рейтингу сторінок в звичайних результатах пошуку, наприклад, в пошуковій системі Google.

Цей процес складається з дій «на сторінці”, тобто оптимізації самого сайту (ця дія називається SEO – пошукова оптимізація), а також роботи «поза сторінки», що виконується поза самого сайту.

Ефективна розкрутка сайту в пошукових системах приводить до збільшення кількості відвідувань сайту і, отже, підвищенню інтересу до пропонованих продуктів або послуг. В результаті сайти з високим становищем можуть охопити велику кількість користувачів Інтернету – потенційних клієнтів, підвищити популярність бренду і стимулювати зростання продажів.

Кожен з етапів процесу просування сайту в пошукових системах повинен відповідати рекомендаціям Google для веб-майстрів.

Переваги для вашого бізнесу

Більшість підприємців вже знають, що таке просування сайту в пошукових системах і наскільки воно важливе для розвитку бізнесу. Не чекайте, поки конкуренція захопить ваших клієнтів – використовуйте потенціал SEO.

Переваги просування сайту в пошукових системах:

 • більшу кількість запитів пропозицій;
 • більше клієнтів;
 • велика впізнаваність бренду;
 • збільшення прибутку вашої компанії;
 • престиж і конкурентна перевага.

Нижче представлені найбільш важливі елементи процесу розкрутки сайту з короткими поясненнями. Дізнайтеся, які дії ми робимо, щоб ваш сайт з’явився в ТОП позиціях пошуку:

 1. SEO аудит

SEO аудит – це ретельний аналіз, метою якого є виявлення сильних та слабких сторін сайту. Це можна зробити при створенні сайту або на існуючому сайті, в рамках послуги «Просування сайту в пошукових системах». Фіналом аудиту повинен стати документ з коментарями по аналізованому сайту.

Завдяки детальному аналізу ми можемо перевірити, чи правильно оптимізований сайт для пошуку Google або інший пошукової системи. У той же час готуються рекомендації, які допоможуть усунути всі можливі помилки і перешкоди, що заважають підвищенню видимості в мережі. Конкуренція означає, що тільки добре оптимізований сайт може успішно конкурувати з іншими. Метою аудиту є підготовка основи для подальших дій, пов’язаних з позиціонуванням сайту по пошукових запитах.

 1. Підбір ключових слів

Дослідження ключових слів, тобто аналіз і підбір відповідних ключових фраз, від яких буде будуватися просування сайту в пошукових системах. Ключові фрази повинні відповідати вашому бізнесу і найкращим чином відображати вашу пропозицію і інформацію на вашому сайті.

Ключові слова – це запити, що вводяться користувачами в пошуковику Google для пошуку інформації, продуктів або послуг.

При підготовці пропозиції для вашого сайту ми підберемо найбільш оптимальний список ключових фраз, виходячи з яких буде будуватися видимість вашого сайту в пошуковій системі, його якість, авторитет і довіру.

 1. Створення контенту

На підставі аудиту та аналізу сайтів конкурентів, наші копірайтери готують контент для просування сайту в пошукових системах, який правильно оптимізований ключовими фразами. Вони є найбільш важливим фактором, завдяки якому сайт відповідним чином стає тематичний і корисний для Google і безпосередньо користувачів. Хороший контент приносить не тільки ТОП позиції в Google, але і більш корисну інформацію для користувачів, що впливає на професійний імідж вашої компанії.

 1. SEO оптимізація

SEO – це пошук всіх слабких сторін сайту, планування змін і їх реалізація для оптимізації і просування сайту в пошукових системах. Завдяки пошукової оптимізації, вона стає більш дружньою і збільшує шанс поліпшити видимість.

Кожна сторінка оцінюється за допомогою алгоритмів Google, заснованих на більш ніж 200 факторах, які можуть додатково змінити їх вагу і важливість в залежності від категорії сайту або галузі.

Нижче наведено список обраних елементів, які перевіряються під час аудиту сайту, а потім оптимізуються:

 • Розділ HEAD;
 • Назва сайту;
 • Опис сайту;
 • Мета тег роботів;
 • Канонічні посилання;
 • Карта сайту;
 • Файл robots.txt;
 • Навігація і внутрішні посилання;
 • Структура сайту – інформаційна архітектура;
 • Переадресація;
 • Сторінки з помилками;
 • HTML / CSS / JS код;
 • Зображення;
 • Швидкість сайту;
 • Структуровані дані;
 • Мобільна версія.
 1. Будівництво посилань

Професійна розкрутка сайту в пошукових машинах здійснюється не тільки на сайті, але і поза сайтом. Професійне побудова профілю посилання – посилання з інших сайтів не тільки дозволяють підняти рейтинг сайту в результатах пошукової системи, але і позитивно трансформуються в впізнаваність вашого бренду в Інтернеті.

Переважна більшість дій, пов’язаних з будівництвом посилань, здійснюється за допомогою нашої власної бази, завдяки якій ми маємо повний контроль над кожним опублікованим посиланням і можливість змінювати їх в будь-який час в період терміну дії договору, щоб адаптуватися до постійно мінливих алгоритмів Google.

 1. Моніторинг і звітність

Ми перевіряємо поточну позицію вашого сайту по просуваємих ключовими фразами кожен день. Грунтуючись на аналізі зміни позиції вашого сайту в результатах пошукової системи, ми можемо більш точно спланувати наступну роботу просування сайту в пошукових системах.

Завдяки спеціально створюваної клієнтської панелі, яка доступна онлайн, ви можете перевірити результати просування сайту в пошукових системах і контролювати вплив нашої роботи на розкрутку вашого ресурсу. Крім того, в рамках співпраці ваш сайт буде підключений до нашої внутрішньої системі, яка кожен день аналізує правильну роботу сайту, що також дозволяє швидко реагувати на будь-які проблеми з сайтом.

Ми знаємо, як розкрутити сайт вашої компанії. Ми знаємо, які фрази вибрати, щоб ваша компанія розвивалася. Ми створимо для вас індивідуальну ділову пропозицію з урахуванням ваших потреб!

Що ви отримуєте в пропозиції з розкрутки сайту в пошукових системах:

 • індивідуальну пропозицію для вашої компанії;
 • підтримка спеціалізованого SEO фахівця;
 • постійний моніторинг позиції сайту разом із звітом про результати;
 • моніторинг правильного функціонування сайту;
 • можливість додавати додаткові ключові слова.
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх