Розкрутка сайту в пошуковій системі – це набір базових, перевірених часом методів досягти висот в ТОП пошукових систем Google і Яндекс.

Професійна розкрутка сайту в пошуковій системі здійснюється на високому рівні. Наші фахівці вже багато років використовують перевірений алгоритм роботи для підвищення популярності сторінок і прибутковості компанії замовника.

Веб студія ТМ «Розкрутка сайтів» пропонує вигідні прозорі умови:

 • Попередній безкоштовний аудит сайту;
 • Офіційна угода про роботу;
 • Щомісячне складання плану роботи та звіту про її результати в зручному для вас форматі;
 • Точність в термінах виконання;
 • Прозоре ціноутворення;
 • Цілодобовий зв’язок з нашими експертами з будь-яких питань;
 • Зручний, сучасний інтерфейс і програмне забезпечення дозволять вам легко переміщатися по сайту.

Звертаючись в нашу веб студію, ви придбаєте цінність і успіх власного інтернет ресурсу в пошукових системах, досягнете потрібного трафіку цільової аудиторії і кількості покупок.

В даний час багато людей вважають, що розкрутка сайту в пошуковій системі не має нічого спільного з корисністю для аудиторії. Це, звичайно, стереотип. Раніше, можливо, так і було. Але тепер алгоритми пошукових систем стали настільки «мудріше», що грань між оптимізацією для робота і людини була стерта. Тому наші методи ніколи не приводять до санкцій, фільтрам з боку пошукових систем.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Тільки здорова конкуренція і важка праця є ключем до успіху.

Розкрутка сайту в пошуковій системі веб студією ТМ «Розкрутка сайтів» гарантує:

 • Просування в ТОП 10 пошукових систем;
 • Наповнення контентом максимальної унікальності;
 • Оптимізація всіх сторінок сайту;
 • Підвищена ефективність;
 • Повна аналітика;
 • SMM.

Стратегія розкрутки будується на основі тематики сайту, його бізнес цілей і конкуренції на ринку ніші.

Проведення аудиту дозволить отримати уявлення про присутність компанії в Інтернеті і встановити чітку основу перед початком або розширенням роботи по розкрутці сайту. Наші фахівці надають чітко складений і зрозумілий звіт, підкріплений даними, чітким списком дій, необхідних для поліпшення присутності в Інтернеті.

Розкрутка сайту в пошуковій системі: 3 ключових метода

 1. SEO

Покращення органічних результатів в пошукових системах здійснюється за допомогою процесу, який включає в себе стратегії всередині і поза сайтом, а також взаємодії з громадськістю. Хоча SEO – це постійно розвиваюча професійна практика, в її основі лежить безліч «основоположних» або традиційних елементів.

Нижче наведено список деяких з кращих практик для SEO, а також більш розвинених і просунутих методів, які вам допоможуть досягти кращих результатів в Інтернеті.

 • Внутрішня оптимізація;
 • SEO копірайтинг;
 • Соціальна активність;
 • Створення посилань;
 • Оновлення алгоритму.

Ми зосереджуємо наші зусилля на наступних ОСНОВНИХ ПРИНЦИПАХ

 • Етичний підхід до SEO оптимізації;
 • Правильна структура сайту;
 • Сильний, актуальний контент, який часто оновлюється і вдосконалюється;
 • Всеосяжна і цілеспрямована кампанія будівництва посилань.

Всі ці принципи дуже ефективні в отриманні високих природних результатів пошуку і роблять нас лідерами серед інших SEO компаній.

 1. PPC

Реклама з оплатою за клік – одна з найбільш швидко зростаючих і економічно ефективних форм реклами. Безліч варіантів реклами з платою за клік дозволяє брендам використовувати текст, зображення, відео або комбінацію медіа. Це допомагає їм залучити нову аудиторію і клієнтів, яких вони ніколи не знали, рекламуючи існуючі або освоюючи нові ринки.

Ми використовуємо всі переваги PPC, щоб допомогти нашим клієнтам підвищити впізнаваність бренду, зв’язатися зі своєю аудиторією на основі результатів пошуку або відвідуваних ними сайтів, збільшити трафік і конверсію сайтів і поліпшити результати продажів. Весь цей час ви зможете проводити відстежуючи та аналізуючи результати, розраховувати повернення інвестицій.

 1. Маркетинг в соціальних мережах

Створення облікового запису в соціальній мережі і взаємодія з клієнтами часто є кращим способом розкрутки сайту. Ви зможете створювати зв’язку з клієнтами, і отримувати миттєві результати в результаті вашого спілкування з ними. Різні облікові записи в соціальних мережах надають підприємствам відмінну платформу для реклами свого бізнесу потрібної аудиторії.

Facebook і Twitter залишаються домінуючими силами соціальних мереж, але Pinterest і Instagram починають завойовувати популярність серед підприємств, як інші способи просування сайту.

За допомогою унікальних поєднань методів і підтримки правильності структури сайту, ми зможемо допомогти вашому сайту збільшити відвідуваність, залучити потенційних клієнтів, збільшити рентабельність інвестицій і вирости на своєму ринку.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх