Помилково вважати, що просування сайту магазину в інтернеті нічим не відрізняється від просування ресурсів іншої спрямованості. Виведення пари десятків цільових запитів в ТОП – це ще не гарантія зростання продажів. Інтернет магазини відрізняються від інших сайтів, тому розкрутка повинна враховувати особливості цього майданчика для продажу.

Розкрутка сайту магазину

Кожна сторінка інтернет магазину практично повністю присвячена представленню продукції, що продається – це сторінки каталогу і картки окремих товарів. З цього випливає, що магазини здатні залучати набагато більше відвідувачів завдяки якісному оптимізованому контенту. Саме тому розкрутка, просування магазину в інтернеті вимагає великого обсягу робіт по наповненню сайту оптимізованим продаючим контентом.

Веб студія допоможе вам розкрутити сайт магазину. Ми використовуємо перевірені маркетингові стратегії, а також власні авторські методики для просування сайту магазину в мережі з метою підвищення трафіку, зростання продажів і випередження конкурентів в пошуковій видачі. Розкрутка сайту магазину від фахівців нашої веб студії гарантовано дасть потужний поштовх для зростання популярності та прибутковості ресурсу.

Особливості просування магазинів

Для ефективної розкрутки інтернет магазину необхідно зробити так, щоб кожна сторінка сайту була максимально продаваємою. При цьому користувач не повинен відчувати, що йому намагаються «продати» непотрібні товари – сайт повинен бути зручним і простим для здійснення покупок. Серед особливостей просування магазинів можна відзначити наступні явища:

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору
 • від головної сторінки сайту до сторінки з оформленням замовлення відвідувач магазину повинен проходити по воронці продажів до здійснення покупки;
 • всі найдоступніші місця сайту магазину повинні представляти потенційним покупцям вигоди і переваги покупки саме в цьому місці;
 • якісний сервіс повинен давати відвідувачам відчуття того, що вони в будь-який момент можуть отримати консультацію і допомогу від фахівців;
 • правильно структурована цінова політика і інструмент акційних пропозицій крім продажів допоможуть сайту магазину заслужити довіру і лояльність від постійних відвідувачів.

Що використовується для розкрутки сайту магазину?

 • SEO – пошукова оптимізація сайту дає можливість підігнати його під вимоги алгоритмів пошукових систем, що дуже важливо при ранжируванні для потрапляння в ТОП. Пошукова оптимізація включає внутрішні і зовнішні роботи з сайтом для покращення його позицій в пошуковій видачі, зростання популярності і залучення цільової аудиторії;
  Контекстна реклама – інструмент пошукових систем, що дозволяє помістити посилання на сайт в окремій частині пошукової видачі по конкретних цільових запитах. Контекстна реклама дозволяє відразу залучити нових відвідувачів на сайт, в той час як для отримання результатів від SEO потрібно буде почекати кілька місяців;
  Медійна реклама – перевірений часом чіпляючий інструмент залучення відвідувачів. Медійна реклама містить заманливий напис або зображення, яке змушує користувачів переходити за посиланням;
  SMM – розкрутка магазину в соціальних мережах неймовірно популярна на сьогодні. Акаунти у соціальних мережах привертають багато цільових відвідувачів, готових здійснювати покупки. Крім того, популярними соціальними мережами передбачена комерційна основа для реклами товарів і послуг, яка може поширюватися на окремі цільові групи;
  Прайс агенти – реклама на сайтах порівняння цін допоможе користувачам знайти вас в обхід конкурентів при наявності унікальних пропозицій, товарів, акцій, знижок тощо. Користувачі вибирають необхідний товар і порівнюють його з аналогічними пропозиціями в різних магазинах, переходячи по посиланню на той, який більше підходить.

Радимо до прочитання корисні статті:

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх