Позвонить

Оптимізація і розкрутка сайтів в інтернеті складається з комплексу робіт над ресурсом, необхідних для підвищення його позицій у видачі пошукових систем і залучення більшого числа відвідувачів. Грамотна оптимізація, просування сайтів допомагають залучити саме цільову аудиторію, готову приносити користь і вигоду власникам ресурсу.

Розкрутка сайту оптимізація

Професійна розкрутка та оптимізація сайтів – це сфера діяльності нашої веб студії. Команда SEO фахівців проводить комплексну роботу з кожним ресурсом, куди входить просування сайтів, оптимізація сайтів і поліпшення зручності. Результат роботи нашої веб студії – якісний, оптимізований і зручний для користувачів сайт, який займає топ 3 позиції в пошукових системах, що приносить своїм власникам стабільний дохід, прибуток і трафік.

Просування сайту на етапі внутрішніх робіт.

Для того щоб розкрутити сайт, необхідно оптимізувати його під вимоги алгоритмів пошукових систем. Для оптимізації вашого ресурсу ми виконуємо наступні види робіт:

 • Підбір та формування семантики – на основі аналізу сфери діяльності та тематики ресурсу ми підбираємо максимально підходящі для розкрутки окремих позицій ключові запити. Запити допоможуть користувачам швидше і легше знаходити ваш сайт в пошуковій видачі;
 • Розподіл ключових запитів – схожі за тематикою запити формуються в окремі групи, під які створюються окремі посадкові сторінки, куди буде поміщений текст;
 • Написання SEO текстів – під групи ключових запитів пишуться унікальні якісні тексти, які повністю відповідають вимогам алгоритмів пошукових систем, а також прості для сприйняття відвідувачами сайту;
 • Внутрішня оптимізація – розкрутка сайтів не буде ефективною без настройки інтерфейсу і зручності ресурсу. Внутрішня оптимізація включає також опрацювання структури, змісту, навігації, дизайну і відображення сайту на різних пристроях.

Розкрутка, оптимізація сайтів – особливості просування

Основне завдання розкрутки ресурсу – залучити якомога більше «теплих» відвідувачів, здатних виконувати вигідні для сайту конверсії (покупки, підписки, реєстрації та ін.). Розкрутка сайту, оптимізація його під пошукові алгоритми можлива тільки при наявності якісних текстів. Щоб розкрутити сайт – потрібно наповнювати його унікальними, читабельними, грамотними текстами з адекватною щільністю ключових запитів.

Розкрутка неможлива без оптимізації – професійні зовнішні і внутрішні роботи над сайтом сприяють швидкії індексації ресурсу пошуковими роботами і виходу його на перші позиції в пошуковій видачі. Якісна оптимальна розкрутка може зайняти кілька місяців, однак в результаті ви отримуєте сайт, який приносить дохід і допомагає вашому бізнесу розвиватися.

Зовнішня оптимізація дозволить сайту розкрутитися за рахунок розміщення посилань на сторонніх авторитетних ресурсах зі схожою тематикою, або інформаційних ресурсах, не завжди місцезнаходження має великий вплив в Google.

Методи розкрутки сайтів

 1. Просування по трафіку

Просування сайту по трафіку – один з найпопулярніших і затребуваних останнім часом. Він передбачає збільшення цільового трафіку відвідувачів ресурсу, які перейшли на сайт з популярних пошукових систем за певними пошуковими запитами, впровадженим на етапі внутрішньої оптимізації. Даний метод дозволяє відобразити реальну ефективність оптимізації сайту – адже потрапляння в ТОП не завжди приносить власникам ресурсу належну вигоду.

 1. Просування по позиціях

Просування сайту по позиціях пропонує топ і потрапляння ресурсу в ТОП пошукових систем по певних пошукових запитах, які є для сайту пріоритетними. Після досягнення топ 1-3 позицій, ми пропонуємо розширити список ключових слів по яким потрібно потрапити в топ, при цьому не збільшуючи бюджет і з огляду на постійне перебування в топ 3.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх