Розкрутка сайту за ключовими словами – це стратегія просування ресурсу, результатом якої стане заняття сайтом високих позицій в пошукових системах, і навіть потрапляння в ТОП за цільовими, вигідним для продажів запитам (ключам). Просування по ключовим словами передбачає комплексну роботу над оптимізацією сайту, яка необхідна для розкрутки обраних пошукових запитів і обходу конкурентів по ним в пошуковій видачі.

Розкрутка сайту за ключовими словами

Просування сайту за ключовими словами – це складне завдання через постійно мінливих актуальних запитів. Кожен сезон або кожна тематична галузь може володіти власною специфікою формування пріоритетних ключових слів, які будуть ефективні для розкрутки бізнесу в інтернеті. Наша студія допоможе вашому сайту розкрутитися за ключовими словами для потрапляння в ТОП видачі пошукових систем по вибраних запитах.

Оптимізація сайту за ключовими словами – основні етапи

Розкрутка сайту по головним запитам неможлива без професійної оптимізації. Основне завдання такої оптимізації сайту – привернути увагу потенційних клієнтів з пошукових систем для зростання продажів і трафіку. Оптимізація сайту під цільові ключові запити складається з наступних етапів:

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць
 1. Аналіз тематичної ніші і сайтів конкурентів для виявлення найбільш ефективних і актуальних на даний момент часу ключових слів для складання релевантного семантичного ядра;
 2. Складання семантичного ядра, угруповання ключових запитів, а також їх подальший розподіл по посадковим сторінкам на сайті;
 3. Написання та регулярне поповнення текстового контенту на сайті на основі семантичного ядра і згрупованих ключових запитів на посадочних сторінках. Для максимальної ефективності просування сайту ми обов’язково враховуємо якість тестів, які відповідають наступним вимогам пошукових алгоритмів:
 • унікальність;
  інформативність;
  користь;
  грамотність;
  читабельність;
  відсутність спаму і води;
  гармонійне використання ключів в тексті (ключ – частина тексту, а не випадково поставлене словосполучення).
 1. Дуже важливий етап Зовнішня оптимізація, вічні посилання, нарощування посилальної маси сайту, так як 50% успіху залежить саме від цього.

Види просуваючих запитів

Пошукові запити можна розділити на дві великі групи – гео незалежні і гео залежні (орієнтовані і не орієнтовані на певну територію).

Гео залежні запити припускають наявність назва країни, регіону, області, міста в ключовому запиті (наприклад – холодильники Київ, купити холодильник Україна і т.п.). Популярність подібних запитів пов’язана з тим, що користувач пошукової системи хоче отримати максимально релевантний відповідь на свій запит, орієнтуючись не на загальну видачу, а на свій регіон. Тому ключові запити в одному регіоні будуть відмінні від запитів в іншому.

Розкрутка таких запитів, як правило, дешевше через меншу конкурентність ринку. При цьому вона дозволяє цілеспрямовано розкручувати свій бізнес в певній місцевості, без необхідності конкурувати з великими сайтами гігантами, орієнтованими на загальну видачу.

Розкрутка сайту з використанням гео незалежних ключових запитів передбачає загальну пошукову видачу для всієї країни або сегмента мови (україномовного або російськомовного сегмента). Найчастіше такі запити відносяться до некомерційних, хоча можна зустріти і виключення. Справа в тому, що такі запити дуже складно пробити в ТОП (наприклад, за запитом «купити холодильник» пошукова видача запропонує користувачеві десятки мільйонів сторінок, конкурувати з якими непросто).

Потрапити в ТОП по гео незалежним запитам дуже складно через високу конкурентність. Однак розкрутка саме за такими запитами хоч і займе набагато більше часу, але при цьому принесе власникам сайту колосальний прибуток, величезна кількість відвідувачів, зростання популярності ресурсу, підвищення авторитетності, впізнаваності бренду, а також довіру з боку користувачів.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх