Просування сайту за запитами є основною і загальною маркетинговою стратегією, метою якої є збільшення інформованості про продукт, конкурентоспроможності, продажів, лояльності клієнтів і загальної вартості компанії для більш широкої аудиторії.

Категоризація ключових слів по частоті

Розкрутка сайту за запитами

 • НЧ (низькочастотні) ключові слова;

Частота низькочастотних ключових фраз не перевищує 50 разів / місяць. Але існують виняткові випадки. Як правило, НЧ ключові слова відносяться до фраз, що містить не менше трьох слів. Використання цінного ключового слова з довгим хвостом рекомендується для будь-якого нового ресурсу через недоступність більш конкурентних рекламних запитів.

 • СЧ (середньочастотні) ключові слова;

Фрази, які використовуються користувачами пошукової системи від 50 до 500 разів / місяць. Ключові фрази СЧ можна розглядати як золоту середину, враховуючи, що вони здатні пропонувати необхідну кількість трафіку високої якості.

 • ВЧ (високочастотні) ключові слова.

Вони вважаються найбільш конкурентоспроможними ключовими словами, використовуваними більше 500 разів протягом попереднього місяця. Часто ВЧ запит містить одне слово, але з винятками. Розвиток високочастотних запитів на сайті вимагає значної кількості часу і високих витрат на покупку посилань.

Наші послуги SEO побудовані навколо Ваших потреб, забезпечуючи цілісний підхід. Будуть випадки, коли необхідні зміни, які Ви зможете зробити самостійно, якщо відчуєте, що Ваші навички це дозволяють. Або Ви можете зв’язатися з нами, і ми подбаємо про все за Вас.

Просування сайтів по запитах досить поширений метод просування і ефективний за часом і витратами.

Хороша розкрутка сайту за запитами є ключем до успіху будь-якого бізнесу. Це досить поширений метод просування і ефективний за часом і витратами. Щоб досягти вищезазначених цілей, ми використовуємо звичайні інструменти просування і пошукові системи.

Пошукова система – це засіб підвищення видимості вашого сайту; і, відповідно до опитування, 98% інтернет користувачів направляються в пошукові системи, щоб отримати інформацію. Отже, SEO (пошукова оптимізація) є найважливішим показником видимості веб-сайту.

Фрази, що вводяться в пошукових системах, називаються ключовими словами. Вебмайстрам слід так оптимізувати сторінку, щоб за відповідними запитами відвідувачі переходили саме на Ваш сайт. Наприклад, якщо хтось шукає деталі, що стосуються автомобілів, ключове слово «автомобілі» необхідно вставити кілька разів.

Переваги розкрутки сайту за запитами для Вашого бізнесу

 • Отримання більш високу швидкість руху;
 • Збільшення доходів від бізнесу;
 • Підніміть веб трафік;
 • Унікальний, оригінальний і відповідний контент;
 • Швидке зростання в бізнесі;
 • Просування бізнесу в усьому світі.

Наші Клієнти отримують чітке уявлення про те, який результат їх чекає, коли і за яку ціну.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх