Просування сайту за запитами є основною і загальною маркетинговою стратегією, метою якої є збільшення інформованості про продукт, конкурентоспроможності, продажів, лояльності клієнтів і загальної вартості компанії для більш широкої аудиторії.

Категоризація ключових слів по частоті

Розкрутка сайту за запитами

 • НЧ (низькочастотні) ключові слова;

Частота низькочастотних ключових фраз не перевищує 50 разів / місяць. Але існують виняткові випадки. Як правило, НЧ ключові слова відносяться до фраз, що містить не менше трьох слів. Використання цінного ключового слова з довгим хвостом рекомендується для будь-якого нового ресурсу через недоступність більш конкурентних рекламних запитів.

 • СЧ (середньочастотні) ключові слова;

Фрази, які використовуються користувачами пошукової системи від 50 до 500 разів / місяць. Ключові фрази СЧ можна розглядати як золоту середину, враховуючи, що вони здатні пропонувати необхідну кількість трафіку високої якості.

 • ВЧ (високочастотні) ключові слова.

Вони вважаються найбільш конкурентоспроможними ключовими словами, використовуваними більше 500 разів протягом попереднього місяця. Часто ВЧ запит містить одне слово, але з винятками. Розвиток високочастотних запитів на сайті вимагає значної кількості часу і високих витрат на покупку посилань.

Наші послуги SEO побудовані навколо Ваших потреб, забезпечуючи цілісний підхід. Будуть випадки, коли необхідні зміни, які Ви зможете зробити самостійно, якщо відчуєте, що Ваші навички це дозволяють. Або Ви можете зв’язатися з нами, і ми подбаємо про все за Вас.

Просування сайтів по запитах досить поширений метод просування і ефективний за часом і витратами.

Хороша розкрутка сайту за запитами є ключем до успіху будь-якого бізнесу. Це досить поширений метод просування і ефективний за часом і витратами. Щоб досягти вищезазначених цілей, ми використовуємо звичайні інструменти просування і пошукові системи.

Пошукова система – це засіб підвищення видимості вашого сайту; і, відповідно до опитування, 98% інтернет користувачів направляються в пошукові системи, щоб отримати інформацію. Отже, SEO (пошукова оптимізація) є найважливішим показником видимості веб-сайту.

Фрази, що вводяться в пошукових системах, називаються ключовими словами. Вебмайстрам слід так оптимізувати сторінку, щоб за відповідними запитами відвідувачі переходили саме на Ваш сайт. Наприклад, якщо хтось шукає деталі, що стосуються автомобілів, ключове слово «автомобілі» необхідно вставити кілька разів.

Переваги розкрутки сайту за запитами для Вашого бізнесу

 • Отримання більш високу швидкість руху;
 • Збільшення доходів від бізнесу;
 • Підніміть веб трафік;
 • Унікальний, оригінальний і відповідний контент;
 • Швидке зростання в бізнесі;
 • Просування бізнесу в усьому світі.

Наші Клієнти отримують чітке уявлення про те, який результат їх чекає, коли і за яку ціну.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх