У вас є свій готовий веб-сайт і тут постає питання: «Як сайт може допомогти моєму бізнесу залучити нових клієнтів, підвищити прибуток, заробити лояльність і здобути популярність?». Існує безліч відповідей на це питання, але найвірнішим буде тільки один – вам необхідна розкрутка сайту, просування, підтримка від професійної веб-студії.

Розкрутка сайту просування підтримка

Звертаючись до пошукових систем, люди вже готові купити ваші товари і послуги – їм залишається тільки знайти вас. В цьому і є головне завдання розкрутки і просування сайту. Наше головне завдання – зробити так, щоб нові і нові клієнти змогли без труднощів знайти ваш сайт в пошуковій видачі і скористалися його пропозиціями, приносячи вам вигоду. Просування веб-сайту, підтримка – це те, що ми знаємо і те, що робимо кожен день. Тому якщо вам необхідно професійне просування сайту, підтримка ресурсу і вихід в ТОП – швидше звертайтеся до наших SEO фахівців.

Секрет успішної розкрутки – комплексна робота

Розкрутка сайтів нашими професійними SEO фахівцями полягає в ретельному аудиті ресурсу, будуть сформовані і поставлені завдання та визначено бажані цілі, до досягнення яких ми будемо прагнути.

Відвідуваність сайту залежить від безлічі факторів, що встановлюються пошуковими алгоритмами для ранжирування. SEO фахівці в нашій студії завжди враховують всі існуючі вимоги пошукових систем, на основі яких складаються стратегії для подальших робіт по розкрутці сайту.

Внутрішня і зовнішня оптимізація сайту, а також настройка технічних параметрів ресурсу дозволяє поліпшити якість ресурсу не тільки для пошукових систем, але і для відвідувачів – потенційних клієнтів. Покращення сайту прискорюють швидкість завантаження сторінок, доводять до досконалості юзабіліті, якість контенту і дизайну сторінок.

Якісний контент – один з найважливіших аспектів ефективної розкрутки сайту. Багато в чому від нього залежить те, яку позицію сайт займе в пошуковій видачі і зацікавиться пропозицією клієнт. Саме тому ми приділяємо увагу, як усім технічним сторонам оптимізації сайту, так і наповнення його унікальним, інформативним, грамотним і корисним контентом.

Підтримка сайту – просування і обслуговування ресурсу

Будь-який сайт потребує належному обслуговуванні і підтримку, здатної забезпечити йому справну роботу без збоїв. Покладаючи на нас завдання по розкрутці сайту, ви отримаєте не тільки відмінний результат, а й гарантію безперебійної роботи ресурсу. Підтримка сайту від нашої веб-студії допоможе вам позбавитися від турбот з роботою ресурсу, його оновленням, наповненням і налагодженням в разі збоїв.

Підтримка сайту від нашої веб-студії включає:

 • Оптимізацію працездатності сторінок і розділів ресурсу на рівні коду;
 • Регулярне оновлення програмних компонентів сайту;
 • Виправлення і доопрацювання коду сторінок;
 • Адміністрування хостингу;
 • Відновлення ресурсу з резервної копії при несподіваному збої роботи;
 • Створення резервної копії ресурсу.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх