Просування сайту в інтернеті – одна з найважливіших завдань для успішності бізнесу. Розкрутка сайту допомагає не тільки залучати відвідувачів з пошукових систем, але і продавати, приносячи прибуток своєму власникові. Від того наскільки високо ваш сайт знаходиться в пошуковій видачі, буде залежати як багато користувачів вас знайдуть. Крім того присутність сайту в топі пошукових систем викликає більше довіри з боку користувачів.

Розкрутка просування оптимізація

Розкрутка сайту необхідна тим, хто хоче по максимуму використовувати можливості інтернет простору. Крім інтернет магазинів, для яких дуже важливий трафік і кількість покупок, просування допоможе інформаційним порталам, сайтам підприємств, блогам і іншим ресурсам стати популярнішими для залучення цільової аудиторії.

Замовити розкрутку сайту в інтернеті ви зможете в нашій студії. Спеціально для вас ми пропонуємо цілий комплекс послуг з просування і розкручування сайтів від кращих SEO фахівців. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного проекту для максимально ефективної розкрутки сайту саме в вашому сегменті ринку. В результаті ви гарантовано отримуєте повністю оптимізований сайт під вимоги пошукових алгоритмів, який буде приносити вам нових відвідувачів і прибуток.

Завдання – розкрутка сайту в інтернеті

 1. Зростання кількості відвідувачів (трафіку) з акцентом на теплу цільову аудиторію, готову здійснювати покупки товарів або послуг;
 2. Просування бренду в мережі для розширення сфери впливу бізнесу;
 3. Формування позитивного іміджу, а також підвищення лояльності з боку користувачів і впізнаваності бренду;
 4. Актуалізація сайту згідно зі змінами в алгоритмах пошукових системах;
 5. Випередження конкурентів і виведення в топ 3.

Розкрутка сайту в інтернеті – дії

 • Аналіз вашого бізнесу, сегмента ринку і конкурентного середовища. Будь-який бізнес в інтернеті має свої особливості, тому для його ефективної розкрутки ми детально вивчаємо всі нюанси, здатні вплинути на успішність проекту і випередження конкурентів;
 • Виявлення та усунення технічних помилок в роботі сайту. Успішне просування сайту в інтернет неможливо без настройки роботи самого ресурсу. Оптимізація технічних параметрів сайту під алгоритми пошукових систем, виправлення існуючих помилок і поліпшення функціонування ресурсу допоможе розкручувати сайт правильно і вдало;
 • Поліпшення взаємодії з сайтом (юзабіліті). Налаштування зручного інтерфейсу і системи управління для користувачів. Сайт повинен бути простим, зрозумілим, зручним – так відвідувачі довше залишаться на ньому;
 • Наповнення сайту оптимізованим контентом. На основі грамотно складеного семантичного ядра, по посадковим сторінкам розміщуються оптимізовані під вимоги алгоритмів пошукових систем тексти з гармонійно прописаними в них ключовими запитами;
 • Нарощування маси. Розміщення зворотних посилань на сайт на авторитетних інтернет платформах для підвищення тематичного індексу цитування;
 • SMM і контекстна реклама. Розкрутка сайту по каналах соціальних мереж і використання контекстної реклами – це ефективні методи для швидкого старту продажів і залучення потенційних клієнтів з різних джерел.

Радимо до прочитання корисні статті:

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх