Розкрутка сайтів в інтернеті включає цілий комплекс робіт над оптимізацією сайту. SEO фахівцями проводиться складна і трудомістка робота над внутрішньою і зовнішньою оптимізацією ресурсу відповідно до вимог популярних пошукових систем, таких як Гугл або Яндекс. Робота над оптимізацією сайту допоможе йому швидко розкрутитися і просунутися в топ позиції пошукової видачі. Розкрутка сайту і оптимізація сприяють зростанню популярності ресурсу. Популярність – це відвідувачі, які здатні принести сайту і його власнику користь. Підвищення трафіку спричинить за собою збільшення продажів, реєстрацій, підписок і інших, вигідних для ресурсу дій. Щоб почати отримувати дохід від свого сайту або запустити свій власний бізнес в інтернеті звертайтеся в нашу студію. Професійне просування сайтів, оптимізація під вимоги пошукових алгоритмів – то, що дасть поштовх вашому бізнесу.

Розкрутка сайтів та оптимізація

Розкрутка сайтів – оптимізація під алгоритми Google

Розкрутка сайту неможлива без попередньої оптимізації. Пошукова оптимізація сайту (SEO) – ряд зовнішніх і внутрішніх робіт для поліпшення сайту. Головне завдання оптимізації – підготувати сайт до індексації пошуковими роботами. Чим більше ресурс відповідає вимогам алгоритмів, тим вище будуть його позиції в пошуковій видачі після індексації.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Що ми робимо для внутрішньої оптимізації сайту:

 1. Доводимо технічну сторону сайту до досконалості – технічно оптимізований сайт зручний для відвідувачів. В процесі технічних робіт виправляються існуючі помилки в коді, виявлені в процесі аудиту сайту, коригується навігація і структура ресурсу, усуваються дублі сторінок, налаштовується відображення інтерфейсу сайту з різних пристроїв. Все це допомагає сайту швидко працювати і завантажувати сторінки, а також сприяє поліпшенню поведінкових факторів;
 2. Формуємо семантичне ядро ​​- згідно з тематикою і області діяльності сайту ми підбираємо максимально ефективні для розкрутки пошукові запити для розміщення їх по посадковим сторінкам;
 3. Наповнюємо сайт якісним контентом – професійна розкрутка, оптимізація сайту дуже залежить від якості текстового наповнення сайту. Тому ми пишемо унікальні і грамотні тексти з оптимальною кількістю ключових запитів, які будуть сприйнятливі не тільки пошуковими роботами, але і відвідувачами сайту, охочими отримати корисну інформацію;
 4. Покращуємо юзабіліті ресурсу – будь-який сайт повинен бути максимально зручним і візуально приємним для відвідувачів, інакше вони просто не будуть на ньому затримуватися. Для цього ми опрацьовуємо простий і ефективний дизайн, зручну навігацію, зрозуміле меню і якісне графічне наповнення.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Що ми робимо для зовнішньої оптимізації

 1. Нарощуємо органічну кількість посилань – зовнішня розкрутка, оптимізація сайту сприяє залученню відвідувачів з інших інтернет платформ. Наявність посилань на ваш сайт на сторонніх авторитетних порталах також необхідно для кращої індексації ресурсу пошуковими роботами. Для розміщення зовнішніх посилань ми вибираємо авторитетні сайти донори зі схожою тематикою і великою відвідуваністю;
 2. Дуже ретельний вибір донорів для посилань, за допомогою платних ресурсів таких як ahrefs, serpstat;
 3. Нарощування соціальних факторів, соціальних сигналів, соціальних посилань.

Що впливає на ефективність розкрутки сайту?

Під час індексації сайту, пошуковими роботами оцінюються безліч факторів, які так чи інакше можуть вплинути на те, яку позицію ресурс займе після індексації. Так до таких факторів можна віднести:

 • Авторитет окремих сторінок – авторитетність впливає на ступінь довіри пошукових систем до окремих документів на сайті;
 • Вік домену – авторитетність сайту також залежить від віку домену. Пошукові системи прихильно ставляться до старих доменів, які існують не один рік;
 • Кількість зовнішніх посилань – чим більше зовнішніх посилань з авторитетних платформ ведуть на ваш сайт, тим швидше зростатиме трафік і популярність;
 • Відповідність пошуковим запитам – інформація і зміст сайту повинні відповідати вибраним пошуковим запитам. Відвідувачі повинні знаходити корисну інформацію перейшовши на ваш сайт з пошукової системи. В іншому випадку вони можуть не затримуватися на сайті, що вплине на поведінкові фактори. Також сайт може потрапити під фільтри пошукових систем.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх