Головним завданням ТМ «Розкрутка сайтів» є розкрутка сайтів різними методами і просування сторінок за запитами, в результаті чого Ваш сайт займе ТОП місце в пошуковій системі і отримає трафік.

Розкрутка сайтів, портфоліо

Які переваги Вас чекають:

 • Звіти про результати виконаних робіт;
 • Цілодобова допомога у вирішенні складних питань;
 • Можливість звернутися до наших фахівців з питаннями по SEO;
 • Офіційна документальна домовленість з акцентом на ключові нюанси;
 • Зручний, сучасний дизайн нашого сайту, цілодобова підтримка, вдосконалене програмне забезпечення зроблять Ваше користування сайтом максимально комфортним.

Поговоримо про портфоліо

У роботі беруть участь один або кілька фахівців. Для нас важливо виконати завдання максимально точно, результативно і в обумовлені терміни. Розкрутка сайтів портфоліо представлена нижче:

 • soccer-shop.com.ua

Представники інтернет-магазину soccer-shop.com.ua є одними з наших постійних клієнтів. Ми збільшили трафік і висунули запити в топ, в результаті чого сайти отримали нових клієнтів і популярність в інтернет середовищі. Сайти, які також були просунуті: adidas-sale.com.ua, ukrkubok.com.ua.

 • Arlekin.ua

Сайт був виведений за запитами в топ, оптимізований для зручності потенційних клієнтів і завдяки збільшенню трафіку отримав популярність на ринку дитячого одягу.

 • Dom-prestarelih.com.ua

Сайт пансіонату престарілих «Милий дім» просунуть по запитам за 5 місяців, після чого він зайняв топ-2 в столиці та інших містах. Це ще один наш постійний клієнт, для якого був просунутий сайт narkologicheskiy-centr.com.

 • Agrotechnika.com.ua

Сайт просувався з моменту його створення, і за 6 місяців зайняв лідируючі позиції своєї тематики (і займає їх вже близько 3 років). Крім того, були створені сайти сателіти, які ми також просуваємо.

 • Pegas-shop.com.ua

З 2017 року просуваємо сайт за різноманітними запитами в топ. Першим завданням було посунути позиції за запитами на пивне обладнання, що було зроблено в найкоротші терміни. На даний момент ми займаємося просуванням запитів на інше обладнання.

 • Notarius-averina.kiev.ua

З 2015 року ми успішно просуваємо сайт нотаріуса. Перші результати були відчутні в найближчим часом і вже через 2-3 місяці основні запити сайту потрапили в топ.

 • Art-trade.com.ua

Займаємося просуванням сайту торгового обладнання з 2016 року і на даний момент успішно просунуті запити на торгове та інше обладнання в топ 3. У сезонний період запускаємо контекстну рекламу в Google.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх