Розробка і оптимізація сайтів – важливий крок на шляху реалізації бізнесу в інтернеті. Якщо Ви вирішили зайнятися онлайн підприємництвом, то вам не обійтися без якісного, ефективного і продаючого ресурсу. Будь-який успішний сайт обов’язково відповідає наступним параметрам:

 • він зручний і зрозумілий для користувача;
 • сторінки наповнені корисним, інформативним і якісним контентом;
 • він має необхідний для потенційних клієнтів функціонал;
 • інтерфейс має візуально приємний дизайн, що не відволікає від основного завдання – інформувати і продавати;
 • ресурс повністю оптимізований під актуальні вимоги алгоритмів пошукових систем.

Розробкою саме таких сайтів займається наша професійна команда. Ми готові запропонувати Вам комплексний підхід до підкорення інтернету – проекти «під ключ», що включають як розробку нового якісного сайту, так і його грамотну комплексну оптимізацію для подальшого просування і залучення цільової аудиторії зі пошукових систем.

Види сайтів, які ми можемо розробити для Вас

 1. Landing page

Простий продаючий одно сторінковий сайт без складної структурованої навігації, меню та інших елементів. Такий ресурс дуже ефективний для продажу конкретних товарів або послуг. Головне завдання Landing page – мотивувати відвідувача зробити корисну для вас дію: зробити покупку, зателефонувати, зареєструватися, підписатися на розсилку тощо. Такі сторінки відмінно просуваються за допомогою контекстної реклами.

 1. Візитка

Найбільш популярний вид сайтів за рахунок своєї простоти і ефективності. Візитка презентує користувачам компанію, її комерційні пропозиції, переваги перед конкурентами, контакти та ін. Зазвичай кількість сторінок такого ресурсу не перевищує 20-ти. Розробка такого проекту підійде як для молодих компаній, так і для бізнесу з невеликою кількістю товарів або послуг для швидкої розкрутки в мережі і отримання прибутку.

 1. Корпоративний сайт

Такий ресурс вже має великий обсяг інформації. Тут можна вигідно презентувати каталог продукції, а також реалізувати великий функціонал в залежності від потреб замовника. Такий ресурс має велику кількість сторінок і унікальний корпоративний дизайн. Розробка такого проекту підійде середньому і великому бізнесу для залучення нових партнерів і клієнтів.

 1. Інтернет магазин

Продаж товарів – головне завдання такої платформи. Для її ефективності ми налаштовуємо зручний функціонал для легкої продажі (доповнення та поновлення карток товарів) і покупки. Для зручності покупців створюються необхідні елементи – корзина, фільтри, зворотний зв’язок тощо. Якісно розроблений інтернет магазин дає великі можливості для налагодження прибуткового товарообігу в мережі.

Пошукова оптимізація ресурсу – навіщо вона потрібна Вам?

Як би якісно не був розроблений ресурс, яким би стильним, сучасним та оригінальним не був би його дизайн, без грамотної оптимізації користувачі пошукових систем просто не зможуть його знайти. Оптимізація полягає в роботі з зовнішніми і внутрішніми факторами.

На етапі внутрішніх робіт оптимізується вміст сайту – формується семантичне ядро, групи пошукових запитів розподіляються по посадковим сторінкам, пишеться якісний SEO контент з використанням ключів, налаштовуються мета теги і теги, усуваються технічні помилки і поліпшується юзабіліті. Весь цей комплекс допоможе ресурсу успішно пройти індексацію і зайняти хорошу позицію в пошуковій видачі.

Зовнішня робота полягає в нарощуванні посилальної маси для подальшої розкрутки і просування. Розміщення зворотних посилань на авторитетних майданчиках, покупка вічних посилань, реєстрація в каталогах, використання контекстної реклами й інших прийомів допомагає підвищити популярність сайту, рівень лояльності користувачів і залучити додатковий трафік з різних каналів.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх