Позвонить

Розробка і оптимізація сайтів – важливий крок на шляху реалізації бізнесу в інтернеті. Якщо Ви вирішили зайнятися онлайн підприємництвом, то вам не обійтися без якісного, ефективного і продаючого ресурсу. Будь-який успішний сайт обов’язково відповідає наступним параметрам:

 • він зручний і зрозумілий для користувача;
 • сторінки наповнені корисним, інформативним і якісним контентом;
 • він має необхідний для потенційних клієнтів функціонал;
 • інтерфейс має візуально приємний дизайн, що не відволікає від основного завдання – інформувати і продавати;
 • ресурс повністю оптимізований під актуальні вимоги алгоритмів пошукових систем.

Розробкою саме таких сайтів займається наша професійна команда. Ми готові запропонувати Вам комплексний підхід до підкорення інтернету – проекти «під ключ», що включають як розробку нового якісного сайту, так і його грамотну комплексну оптимізацію для подальшого просування і залучення цільової аудиторії зі пошукових систем.

Види сайтів, які ми можемо розробити для Вас

 1. Landing page

Простий продаючий одно сторінковий сайт без складної структурованої навігації, меню та інших елементів. Такий ресурс дуже ефективний для продажу конкретних товарів або послуг. Головне завдання Landing page – мотивувати відвідувача зробити корисну для вас дію: зробити покупку, зателефонувати, зареєструватися, підписатися на розсилку тощо. Такі сторінки відмінно просуваються за допомогою контекстної реклами.

 1. Візитка

Найбільш популярний вид сайтів за рахунок своєї простоти і ефективності. Візитка презентує користувачам компанію, її комерційні пропозиції, переваги перед конкурентами, контакти та ін. Зазвичай кількість сторінок такого ресурсу не перевищує 20-ти. Розробка такого проекту підійде як для молодих компаній, так і для бізнесу з невеликою кількістю товарів або послуг для швидкої розкрутки в мережі і отримання прибутку.

 1. Корпоративний сайт

Такий ресурс вже має великий обсяг інформації. Тут можна вигідно презентувати каталог продукції, а також реалізувати великий функціонал в залежності від потреб замовника. Такий ресурс має велику кількість сторінок і унікальний корпоративний дизайн. Розробка такого проекту підійде середньому і великому бізнесу для залучення нових партнерів і клієнтів.

 1. Інтернет магазин

Продаж товарів – головне завдання такої платформи. Для її ефективності ми налаштовуємо зручний функціонал для легкої продажі (доповнення та поновлення карток товарів) і покупки. Для зручності покупців створюються необхідні елементи – корзина, фільтри, зворотний зв’язок тощо. Якісно розроблений інтернет магазин дає великі можливості для налагодження прибуткового товарообігу в мережі.

Пошукова оптимізація ресурсу – навіщо вона потрібна Вам?

Як би якісно не був розроблений ресурс, яким би стильним, сучасним та оригінальним не був би його дизайн, без грамотної оптимізації користувачі пошукових систем просто не зможуть його знайти. Оптимізація полягає в роботі з зовнішніми і внутрішніми факторами.

На етапі внутрішніх робіт оптимізується вміст сайту – формується семантичне ядро, групи пошукових запитів розподіляються по посадковим сторінкам, пишеться якісний SEO контент з використанням ключів, налаштовуються мета теги і теги, усуваються технічні помилки і поліпшується юзабіліті. Весь цей комплекс допоможе ресурсу успішно пройти індексацію і зайняти хорошу позицію в пошуковій видачі.

Зовнішня робота полягає в нарощуванні посилальної маси для подальшої розкрутки і просування. Розміщення зворотних посилань на авторитетних майданчиках, покупка вічних посилань, реєстрація в каталогах, використання контекстної реклами й інших прийомів допомагає підвищити популярність сайту, рівень лояльності користувачів і залучити додатковий трафік з різних каналів.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх