Оптимізація в пошукових системах дуже важлива для будь-якого сучасного бізнесу. SEO маркетинг зосереджується на розширенні видимості в результатах пошуку, допомагає підприємствам зайняти лідируючі позиції в пошукових системах, а також залучити більшу кількість відвідувачів і відповідно потенційних клієнтів.

SEO маркетинг

ТЕРМІНИ: Початок зростання вже в перший місяць по тому впровадженням доробок.

ВАРТІСТЬ: Вартість наших послуг від 4,000 грн / місяць

Переваги SEO маркетингу для бізнесу

 • Поліпшення позицій сайту в результатах пошукових систем
 • Поліпшення позицій сайту в Google Картах, розміщення в Google My Business
 • Підвищення впізнаваності бренду за рахунок кращого рейтингу
 • Збільшення трафіку для Вашого сайту
 • Сайт, що дотримує всі правила пошукових систем
 • Внутрішня оптимізація сайту за запитами різних частот
 • Забезпечення кращих коефіцієнтів конверсії
 • Перебування в синхронізації з останніми подіями

SEO маркетинг дає можливість використовувати більшу кількість реклами (мова йде про контекстну рекламу та інших рекламах, основу яких складає SEO).

SEO маркетинг необхідний для успішної стратегії?

Наявність зумовленою і цілеспрямованої стратегії пошукової оптимізації (SEO) є критичним фактором при русі трафіку на Ваш сайт. Однак повністю оптимізована маркетингова стратегія передбачає інтеграцію SEO з іншими автономними і онлайн – каналами.

SEO досягає Вашої аудиторії через пошукові системи і зустрічає їх відповідями на питання, які вони задають. Це не тільки допоможе поліпшити конверсії, а й забезпечить синергізм між Вашими маркетинговими зусиллями.

SEO маркетинг, який включає в себе конкурентну дослідження ключових слів, оптимізацію на сторінці, структури сайту і зворотних посилань, дають більш плідні результати в поєднанні з платформами соціальних мереж і PPC зусиллями.

SEO маркетинг нашої команди принесе величезний потенціал для Вас і Вашого бізнесу. Нашими ключовими перевагами є якісна звітність, виконання у визначені терміни, постійний зв’язок і консультації з різних питань, включаючи SEO.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх