Позвонить

Гарний, інформаційно наповнений, сучасний і оригінальний сайт не принесе своєму власникові ні копійки, якщо про нього не дізнається цільова аудиторія. Комерційна ефективність ресурсу залежить не тільки від зовнішнього вигляду і оболонки, але перш за все від грамотної маркетингової стратегії. Одним з ефективних і доступних методів просування інтернет проектів є SEO оптимізація сайтів під актуальні вимоги алгоритмів і релевантні ключові запити.

Наша команда досвідчених SEO фахівців допоможе просунути Ваш інтернет-ресурс на верхні позиції видачі пошуку за рахунок якісної професійної оптимізації. Разом ми забезпечимо Вашому сайту трафік, що складається з великого числа потенційних клієнтів і покупців, що бажають скористатися саме Вашими пропозиціями.

Як ми оптимізуємо Ваш сайт

Існує два напрямки робіт, що впливають на позицію сайту у видачі пошуку – це зовнішня, а також внутрішня оптимізація. Перший комплекс робіт полягає в нарощуванні посилань – реєстрації ресурсу в каталогах, розміщенні природних посилань на авторитетних платформах зі схожою тематикою, підключенні контекстної та інших видів реклами, SMM та ін.

Внутрішня SEO оптимізація сайту – це досить трудомістка робота і дії, в ході якої наші SEO фахівці виконують наступні дії:

 1. Складають семантичне ядро

Будь-сайт являє собою інформаційну платформу в інтернеті з певною спрямованістю і комерційними пропозиціями. В ході внутрішньої оптимізації відбираються окремі ключові слова та фрази, які відповідають тематиці і пропозицій сайту, а також часто запитуються користувачами пошукових систем. Після цього запити групуються за змістом для розподілу по посадковим сторінкам і подальшого написання під них продають або інформаційних текстів.

Збір семантичного ядра

 1. Створюють і оптимізують контент

Внутрішня оптимізація сайтів SEO нерозривно пов’язана з їх наповненням. Щоб пошукові роботи певний URL відзначили як релевантний щодо використаних ключових запитів, необхідно написання якісних текстів на задану тему. Наша команда копірайтерів створює текстовий контент на основі головних вимог SEO – без води, спаму, з точними входженнями ключів, з корисною та важливою для читачів інформацією.

 1. Оптимізують структуру сайту

Одним і важливих вимог SEO є чітке структурування контенту під єдиний формат. Даний аспект дуже важливий для успішної індексації ресурсу популярними пошуковими системами. Внутрішня структура повинна володіти чіткою ієрархією, маркованими та нумерованими списками, заголовками та ін. На етапі технічних робіт усуваються всі помилки, що заважають завантаженні сторінок, створюється карта сайту, продумується зручна навігація, для кожної посадочної сторінки прописуються мета теги з ключовими запитами.

Довірте SEO оптимізацію професіоналам

Внутрішня і зовнішня оптимізація ресурсу приносить бажані плоди лише в разі злагодженої системної роботи. Головна мета оптимізації – розкрутити і просунути інтернет проект і залучити до проекту увагу цільової аудиторії. Якщо Ви присвячуєте весь час розвитку свого онлайн бізнесу, то ми раді допомогти і взяти на себе складну роботу з пошукової оптимізації на себе. Наші компетентні фахівці забезпечать кращий результат і ключові переваги:

 • 99% гарантія якості надаваних послуг;
 • Просування ресурсу в системах пошуку за вигідними для бізнесу запитам;
 • Авторські методи просування, що дійсно працюють;
 • Повна звітність про виконану роботу для замовника.

Довіряючи свій сайт нам, Ви робите правильний вибір на користь успішності, популярності та прибутковості свого проекту в інтернеті.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх