Позвонить

SEO оптимізація (Search Engine Optimization) – це комплекс цілеспрямованих дій, покликаних підвищити видимість сайту за темами, яким він відповідає щодо запитів користувача з позиції алгоритмів пошукових систем. Основне завдання SEO – підвищити трафік сайту, тобто залучити на сайт цільову аудиторію і конвертувати частину відвідувачів в клієнтів, готових скористатися пропозиціями, які надає сайт. На сьогоднішній день пошукове просування є найбільш затребуваним інструментом інтернет – маркетингу.

Замовити SEO оптимізацію – означає вибрати правильну стратегію розвитку бізнесу в мережі. Наша студія пропонує комплекс послуг з пошукової оптимізації сайту, що дозволяють значно підвищити конверсію і залучити потенційних клієнтів для вашого бізнесу.

Дії по внутрішній і зовнішній оптимізації сайту

 • аналіз сайту, конкурентів і запитів, актуальних на поточний період часу;
 • складання оптимальної стратегії просування сайту в пошукових системах;
 • складання семантичного ядра на основі тематики сайту;
 • проведення базового SEO – аудиту;
 • комплексна технічна оптимізація сайту;
 • складання рекомендацій з технічних доопрацюванням сайту;
 • підготовка якісного унікального контенту;
 • нарощування маси;
 • просування сайту в соціальних мережах.

Основні етапи внутрішньої оптимізації сайту

 1. Підготовка контенту – інформації, яка буде розміщуватися на ресурсі. Крім текстів, сюди відносяться також зображення, відео, аудіо та ін. Контент дає користувачеві інформацію про діяльність і пропозиціях сайту, представляючи їх в найбільш привабливому ключі. Для пошукових систем важливо, щоб контент був унікальним, корисним, оптимізованим, без зайвої води і спаму (щільність ключів не більше 5%).
 2. Оптимізація навігації і структури сайту – важливий фактор для пошукових роботів. При індексації враховується те, наскільки правильно складена ієрархія сторінок сайту, наскільки зручно для користувачів розміщені посадочні сторінки і запити. Правильна структура дає можливість пошуковому роботу набагато швидше проіндексувати всі сторінки. В іншому випадку сайт може залишитися непомітним для роботів на дуже довгий час – якщо пошуковий алгоритм не зміг просунутися в структурі сайту, то користувач точно не знайде його зручним;

SEO оптимізація

 1. Оптимізація мета – тегів – основний елемент внутрішньої пошукової оптимізації коду на сторінках сайту. SEO оптимізація сайту структурує інформацію за тегами, які дають можливість пошуковим роботам розпізнати, що просувається тій чи іншій сторінкою сайту. Так найбільш важливими мета-тегами є Title (ті назви, які ви бачите в пошуковій видачі) і h1-h6 (заголовки);
 2. Оптимізація перелинковки сторінок – внутрішня оптимізація SEO, що дозволяє користувачам переходити по внутрішнім посиланням на сайті в залежності від викладеної інформації (з одного тексту в інший, з однієї сторінки на іншу). Перекліновка по суті є найпотужнішим безкоштовним інструментом для внутрішньої пошукової оптимізації. Пошукові системи приділяють увагу тому, як рівномірно розподілена вага сайту – вони оцінюють скільки на сайті робочих і порожніх посилань, перевіряють дотримання ієрархії і перевіряють, куди направляє кожна з посилань.

приріст трафіку

Приріст трафіку за допомогою пошукової оптимізації

Покращення юзабіліті, інтерфейсу і швидкості завантаження сайту

Юзабіліті сайту – невід’ємна складова в сприйнятті ресурсу відвідувачами, яка допомагає поліпшити і вдосконалити поведінкові фактори і конверсію. Виправлення помилок сайту, створення ефектного, чіпляющого, але в той же час доступного дизайну, створення продуманої структури і інтерфейсу – найважливіші етапи в просуванні сайту, без яких саме розкрутка не принесе ніяких результатів. Чим простіше і приємніше сайт – тим вище продажі, кількість зареєстрованих та інших конверсій.

Однак наскільки красивим і доступним не був би сайт – якщо він пригальмовує, довго завантажується, змушує відвідувачів чекати, то успіху щодо пошукового просування чекати не варто. Швидкість пошуку інформації залежить віл успішності проекту. Саме тому необхідна повна технічне доопрацювання сайту, яка дозволить забезпечити швидке завантаження всіх сторінок.

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх