SEO покупка посилань – це розміщення посилань на ваш сайт в зовнішніх джерелах за плату. Купівля посилань може відігравати важливу роль в просуванні сайту в пошукових системах, так як їх алгоритми оцінюють кількість прийнятних тематичних посилань з зовнішніх джерел на ваш ресурс. Це сприяє підвищенню позицій в пошуковій видачі, а також завоювання авторитету і трасту з позиції пошукових роботів.

SEO покупка ссылок

Наша веб-студія пропонує власникам інтернет ресурсів покупку посилань для просування сайтів. Замовити покупку посилань – значить зробити перший крок на шляху до ефективної розкрутки вашого сайту в таких популярних пошукових системах як Google і Яндекс.

Навіщо потрібно купувати посилання для розкрутки сайту?

Існує окремий фактор ранжування – контрольний рейтинг. Сайт виглядає більш авторитетним і цінним з точки зору пошукових систем, якщо на нього посилається велику кількість авторитетних ресурсів. Чим більше якісних посилань на ваш сайт – тим краще.

Подібні посилання можна купити – спеціально для цього створені біржі. На посилальних біржах будь-який бажаючий може купити різні види посилань з самих різних джерел – різниця буде полягати в ціні, авторитетності джерела і його популярності.

Біржі посилань – це особлива база сайтів. Величезна кількість ресурсів дозволяє позбутися від потреби в пошуку відповідних за різними параметрами джерел, а також розміщувати зворотні посилання на ваш сайт автоматично. При цьому можна стежити за тим, як швидко індексуються посилання, і знімати їх при її відсутності.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Для успішного просування сайту необхідно використовувати різні типи посилань:

 • форумні (на форумах люди спілкуються, залишають відгуки з посиланнями);
 • вічні посилання на сайтах;
 • вічні посилання зі статтями;
 • наскрізні посилання на всьому сайті;
 • посилання на головній сторінці;
 • посилання регіональні;
 • посилання тематичні;
 • посилання загального характеру;
 • мінімально використовувати орендні або взагалі не використовувати.

Переваги покупки посилань

 • підвищення авторитету сайту;
 • поліпшення позиції;
 • збільшення конверсії;
 • цільові позиції;
 • підвищення впізнаваності бренду;
 • позитивний вплив на ранжирування сайту в пошукових системах;
 • залучення нових відвідувачів (реферальний трафік).

SEO покупка посилань

На проект посилається 4958 унікальних доменів, а проект посилається на 38121 сайт за даними linkpad.ru

Види посилань для покупки

Вічні посилання

Закупівля вічних посилань передбачає одноразову покупку посилання, яка буде розміщена на зовнішньому ресурсі якщо не назавжди, то на дуже довгий час. Купівля постійних посилань вигідна тим, що самі посилання розміщуються органічно всередині текстів, що максимально природно розцінюється пошуковими системами, що тягне за собою збільшення трафіку і трасту.

Серед недоліків можна відзначити, що SEO покупка вічних посилань дуже витратна, а гарантії «вічного» розміщення ніхто не зможе надати. Так власник стороннього сайту донора може через кілька років або видалити сторінку, де розміщена ваша посилання, або закрити сайт зовсім, забувши про зобов’язання перед вами.

Seo покупка посилань

Орендні посилання

Специфіка покупки таких посилань полягає в щомісячній оплаті за розміщення на сторонніх ресурсах. Головна перевага таких посилань це невисока ціна – якщо посилання буде видалена, фінансові втрати не будуть значними для сайту. Однак є й мінуси – подібні орендні посилання невигідні для довгограючих проектів. При невнесення регулярної оплати посилання будуть видалятися. Також на майданчиках розміщення орендних посилань самі посилання вставляються не в текст, а в сайд бар або футер, що в очах пошукових роботів виглядає неприродно. Ми не рекомендуємо цей тип посилань до покупки через їхню малу ефективності.

Крауд посилання

Даний тип посилань став затребуваним порівняно недавно з популяризацією розкрутки в соціальних мережах. Посилання органічно вписується в невеликий, але смисловий текст, супроводжуваний зображеннями, а також відкликанням або рекомендацією. Принцип покупки такий же, як і у вічних посилань – оплата один раз.

Єдиний недолік таких посилань – необхідно витратити багато часу на пошук якісних майданчиків для розміщення, а також складання корисного поста з інформацією. Однак за подібними живими посиланнями майбутнє – основний обмін інформацією зараз відбувається саме в соціальних мережах, порталах з відгуками і т.п.

Як відбувається покупка посилань для сайту?

Перед тим як почати закуповувати зовнішні посилання для сайту необхідно опрацювати просувні запити і визначити рамки бюджету. Для покупки посилань знадобиться:

 • згенерувати анкорні посилання;
 • семантичне ядро;
 • знайти відповідної тематики майданчики для розміщення;
 • закупити самі посилання на біржах або інших джерелах;
 • проаналізувати придбані посилання.

Професійна робота з нарощування посилальної маси – це одна з найважливіших завдань SEO оптимізаторів нашої студії, зазвичай цим займається один фахівець з досвідом від 3 років, і самій максимальній зарплатою в компанії. Щоб придбані посилання приносили позитивні результати для вашого сайту, ми опрацьовуємо цілий ряд параметрів, здійснюємо фільтрацію майданчиків, аналізуємо вже придбані посилання. В результаті ви отримуєте максимум ефективності від вкладених в розкрутку сайту коштів.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх