Пошукове просування веб сайту – потужний інструмент в руках SEO фахівців. Використовуючи ефективні методи і інструменти можна добитися відмінних результатів в розкручуванні ресурсу, в результаті якої поліпшуються всі його показники – зростає трафік, додається кількість цільових відвідувачів, збільшується прибуток від зростання продажів. Крім того, СЕО просування сайту сприяє підвищенню впізнаваності та популярності бренду, завдяки постійній присутності в ТОП видачі по цільових запитах користувачів.

SEO розкрутка

Завдяки нашим можливостям здійснюється комплексне пошукове просування сайтів SEO, яке гарантує поліпшення показників ресурсу в пошукових системах. Замовити пошукове просування сайту SEO стане відмінним рішенням для власників малого, а також великого бізнесу – ми допоможемо обійти конкурентів, стати популярнішими і авторитетніше.

У чому полягають переваги?

SEO пошукове просування сайтів переслідує одну глобальну задачу – збільшити відвідуваність. Саме кількість відвідувачів впливає на всі інші, необхідні для ресурсу показники – прибуток, обхід конкурентів, авторитет. Оцінивши ситуацію, що склалася, можна відзначити, що користувачі частіше за все не заглядають далі другої сторінки пошукової видачі. Тому так важливо потрапити в ТОП і закріпити там свої позиції.

СЕО передбачає масштабну складну роботу з ресурсом, яку фахівці нашої веб студії виконують якісно. Наші знання і навички в розкручуванні допомагають домогтися значних результатів через кілька місяців. SEO оптимізація, просування сайтів допоможе вам:

 • залучити досить відвідувачів, які будуть переходити на сайт з систем пошуку;
 • помітно поліпшити якість самого ресурсу, для пошукових роботів, а також користувачів;
 • зробити бренд впізнаваним;
 • домогтися довіри відвідувачів;
 • підвищити продажі, а, отже, і прибуток.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Етапи робіт для SEO розкрутки ресурсу в пошукових системах

 • Комплексний аудит – аналіз сегмента ринку, конкурентного середовища, пошукових запитів, перевірка зручності інтерфейсу, технічного стану та ін .;
 • Комплексна оптимізація – «підганяємо» сайт під вимоги алгоритмів пошукових систем і цільове семантичне ядро, сформоване з пріоритетних для вашого бізнесу запитів в пошуку;
 • Технічна настройка – знаходимо і усуваємо технічні несправності в роботі, які негативно позначаються на функціонуванні ресурсу і індексації;
 • Оптимізація сторінок – групуємо за темами ключові запити і розподіляємо на посадочні сторінки;
 • Робота зі посилальним профілем – нарощуємо природну кількість посилань, підвищуємо тематичний індекс цитування;
 • Аналітика – здійснюємо збір та аналіз показників ресурсу, а також вносимо при необхідності доповнення та коригування для досягнення ще кращих результатів.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх