Пошукове просування веб сайту – потужний інструмент в руках SEO фахівців. Використовуючи ефективні методи і інструменти можна добитися відмінних результатів в розкручуванні ресурсу, в результаті якої поліпшуються всі його показники – зростає трафік, додається кількість цільових відвідувачів, збільшується прибуток від зростання продажів. Крім того, СЕО просування сайту сприяє підвищенню впізнаваності та популярності бренду, завдяки постійній присутності в ТОП видачі по цільових запитах користувачів.

SEO розкрутка

Завдяки нашим можливостям здійснюється комплексне пошукове просування сайтів SEO, яке гарантує поліпшення показників ресурсу в пошукових системах. Замовити пошукове просування сайту SEO стане відмінним рішенням для власників малого, а також великого бізнесу – ми допоможемо обійти конкурентів, стати популярнішими і авторитетніше.

У чому полягають переваги?

SEO пошукове просування сайтів переслідує одну глобальну задачу – збільшити відвідуваність. Саме кількість відвідувачів впливає на всі інші, необхідні для ресурсу показники – прибуток, обхід конкурентів, авторитет. Оцінивши ситуацію, що склалася, можна відзначити, що користувачі частіше за все не заглядають далі другої сторінки пошукової видачі. Тому так важливо потрапити в ТОП і закріпити там свої позиції.

СЕО передбачає масштабну складну роботу з ресурсом, яку фахівці нашої веб студії виконують якісно. Наші знання і навички в розкручуванні допомагають домогтися значних результатів через кілька місяців. SEO оптимізація, просування сайтів допоможе вам:

 • залучити досить відвідувачів, які будуть переходити на сайт з систем пошуку;
 • помітно поліпшити якість самого ресурсу, для пошукових роботів, а також користувачів;
 • зробити бренд впізнаваним;
 • домогтися довіри відвідувачів;
 • підвищити продажі, а, отже, і прибуток.

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Етапи робіт для SEO розкрутки ресурсу в пошукових системах

 • Комплексний аудит – аналіз сегмента ринку, конкурентного середовища, пошукових запитів, перевірка зручності інтерфейсу, технічного стану та ін .;
 • Комплексна оптимізація – «підганяємо» сайт під вимоги алгоритмів пошукових систем і цільове семантичне ядро, сформоване з пріоритетних для вашого бізнесу запитів в пошуку;
 • Технічна настройка – знаходимо і усуваємо технічні несправності в роботі, які негативно позначаються на функціонуванні ресурсу і індексації;
 • Оптимізація сторінок – групуємо за темами ключові запити і розподіляємо на посадочні сторінки;
 • Робота зі посилальним профілем – нарощуємо природну кількість посилань, підвищуємо тематичний індекс цитування;
 • Аналітика – здійснюємо збір та аналіз показників ресурсу, а також вносимо при необхідності доповнення та коригування для досягнення ще кращих результатів.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх