Які інструменти Ви надаєте своїм відвідувачам сайту, щоб вони могли знайти більш релевантну інформацію? Коли пошуковики переглядають сторінки Вашого сайту, вони розуміють, як пов’язані сторінки?

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

Швидше за все ви мали на увазі зовнішні посилання, але ми розповімо вам про всі посиланнях.

Внутрішня структура посилань вирішує ці та інші не менш важливі проблеми. Говорячи про внутрішню структуру посилань, ми маємо на увазі seo посилання в межах однієї сторінки. Вони призводять відвідувачів сайту до інших його сторінках зі схожим або пов’язаним між собою контентом. Такі посилання приносять певні незручності відвідувачам і організують структуру сайту під SEO.

Існує три типи посилань, які важливі для будь-якої стратегії SEO: внутрішні посилання, зовнішні посилання і вхідні посилання.

 • Внутрішні посилання – створюються усередині Вашого веб-сайту для зручності переміщення між сторінками, допомагають користувачам і Google переміщатися по веб сайту і отримувати доступ до його контенту.
 • Зовнішні посилання – створюються усередині Вашого веб-сайту із зазначенням на інші домени. Вони зміцнюють довіру до аудиторії і пошуковим системам. Додавання надійних і інформативних зовнішніх посилань високої якості на Ваші сторінки допоможе підвищити авторитет Вашого сайту. Зовнішнє посилання цінніша, якщо вона посилається на популярну (високорівневу) і релевантну (пов’язану з контентом Вашої сторінки) веб сторінку. Вона є відмінним джерелом безкоштовного трафіку для вашого сайту і ключовим елементом алгоритму пошукової системи Google.
 • Вхідні посилання створюються сторонніми веб сайтами і вказують на Ваш сайт, підвищуючи рейтинг пошуку / реферальний трафік.

Формуючи стратегії для SEO посилань, легко зосередитися насамперед на зображення для вхідного посилань. Але стратегія SEO розглядає питання використання всіх трьох типів посилань для задоволення потреб і переваг як користувачів, так і Google.

Наші маркетологи використовують всі три типи посилань, щоб отримати максимальну віддачу від зусиль SEO. Ми надаємо послуги покупки вічних і інших посилань по найбільш прийнятними цінами.

Як SEO посилання можуть допомогти поліпшити Ваш сайт

 SEO посилання на сайт

 1. Перше і найголовніше позиції;

На момент 2019 роки заслання в Google дають дуже великий ефект при наявності внутрішньої оптимізації, ми вважаємо від посилань залежить до 50% результату. Дуже важливо побудувати правильний алгоритм побудови посилань.

 1. Структура посилань створює простоту доступу;

Надання посилань всередині контенту безпосередньо на аналогічну або допоміжну документацію полегшує відвідувачам маневрування всередині сайту в залежності від їх потреб.

 1. Структура посилань допомагає пошуковим роботам знайти всі сторінки веб-сайту;

Надання внутрішніх посилань між сторінками спрощує пошукові роботи пошукової системи аналізувати Ваш сайт та індексувати / ранжувати всі Ваші сторінки.

 1. Структура посилань збільшує міцність сторінки;

Ссылки, указывающие на Вашу страницу с авторитетных сайтов, могут улучшить ваш рейтинг. Посетители, которые приходят через эти внешние ссылки, могут последовать за Вашими внутренними ссылками на другие страницы вашего веб-сайта.

 1. Структура посилань використовує текст прив’язки;

Текст прив’язки, який ви використовуєте для посилання, вказує відвідувачеві, що представляє собою сторінка, і може мати деяку вигоду від SEO, якщо пошукові системи сканують сторінку.

 1. Структурні точки зв’язку виключають кругову внутрішній зв’язок.

Pocт тpaфікa нa cтaтьі гдe зaкупaліcь посилання

Збільшення трафіку на сайт.

Pocт тpaфікa нa cтaтьі гдe HE зaкупaліcь посилання

Трафік на статті без посилань.

Переміщаючись між сторінками вашого сайту, відвідувачеві не доведеться повертатися на головну сторінку.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх