SEO або пошукова оптимізація – це комплекс робіт спрямованих на оптимізацію сайту під алгоритми пошукових систем. В результаті професійної оптимізації сайт стає цікавий не тільки відвідувачам, але і пошуковим роботам, які індексують ресурс, визначаючи його позиції в пошуковій видачі.

Нашої веб студією здійснюється професійна комплексна SEO оптимізація сайту, ціна на яку швидко окупається за рахунок припливу нових покупців і клієнтів. Відмінні результати досягаються завдяки високим позиціям сайту в пошуковій видачі.

Вплив SEO – переваги оптимізованого сайту

Власники бізнесу зараз активно інвестують кошти в просування сайтів своїх компаній в інтернеті з метою отримання певних переваг перед конкурентами. Оптимізовані сайти мають не тільки локальним впливом, а й доступні для масової аудиторії, яка приходить з пошукових систем. SEO оптимізація сайту, вартість якої робить її найбільш вигідним інструментом просування товарів і послуг в мережі, має безліч переваг для малого і великого бізнесу.

Результати комплексної професійної оптимізації мають довгостроковий ефект. Завдяки оптимізації сайт тривалий час може займати високі позиції у видачі популярних пошукових систем. Це дає власникам бізнесу кілька переваг:

 • підвищення впізнаваності бренду;
 • формування позитивної репутації компанії;
 • підвищення лояльності цільової аудиторії.

Користувачам властиво більше довіряти тим сайтам, які знаходяться в перших рядках пошукової видачі. Грамотна оптимізація сайту – ціна, яку ви заплатите один раз, а отримувати прибуток від зростання конверсії будете постійно.

Крім іншого, рентабельність пошукової оптимізації значно вище, ніж у інших маркетингових стратегій. Грамотне SEO сприяє залученню саме «теплою» аудиторії, готової прийти на сайт з метою безпосередньої покупки товарів або послуг. При цьому оптимізація сайтів, ціни якої доступні як для малого, так і великого бізнесу, є самим вигідним і зручним методом просування.

Не можна також не згадати, що маркетингова стратегія може бути успішною тільки тоді, коли результати її ефективності можна виміряти. Статистичні дані, одержувані в ході оптимізації сайту, легко піддаються обробці для отримання наочних результатів діяльності SEO оптимізаторів.

Етапи SEO – зовнішня і внутрішня оптимізація

У нашій веб-студії проводиться зовнішня і внутрішня оптимізація сайту, ціни на яку індивідуальні для кожного замовника з огляду на характерних особливостей і специфіки кожного бізнесу. Внутрішня оптимізація зачіпає роботи над вмістом самого сайту, в той час як зовнішня спрямована на розкрутку ресурсу за допомогою сторонніх сайтів.
Seo ціна

Роботи по внутрішній оптимізації сайту

 • Підбір семантики по темі і написання якісного контенту для посадочних сторінок – наповнення сайту унікальними грамотними текстами і їх регулярне оновлення і доповнення;
 • Написання мета тегів – поліпшення результатів індексації сайту пошуковими роботами за рахунок прописування правильних мета тегів Title, description та ін .;
 • Удосконалення юзабіліті – поліпшення оформлення та навігації сайту для підвищення поведінкових факторів і зручності користувачів;
 • Перелінковка – розподіл внутрішніх посилань на сторінках сайту для направлення трафіку на цільові позиції ресурсу;
 • Комплексний аудит і технічне доопрацювання сайту – виправлення помилок в коді, перевірка відображення інтерфейсу сайту з різних пристроїв, виключення сторінок дублів і ін. Для прискорення роботи сайту;
 • Підбір індивідуальної структури сайту – створення зручної навігації і карти ресурсу.

Роботи над зовнішньою оптимізацією сайту

Зовнішня оптимізація передбачає нарощування маси за допомогою розміщення посилань на схожих по тематиці авторитетних ресурсах з метою залучення відвідувачів з різних джерел. Комплекс робіт по зовнішній оптимізації включає наступні етапи:

 • Реєстрація сайту в спеціалізованих каталогах – сприяє підвищенню трафіку і трасту в пошукових системах;
 • Розміщення або покупка посилань – розміщення посилань на зовнішніх схожих по тематиці авторитетних ресурсах, робить сайт більш рентабельним в очах пошукових роботів. На зовнішньому сайті розміщується інформація з посиланням на ваш сайт, через яку будуть приходити нові користувачі;
 • SMM – просування сайту в популярних соціальних мережах, ведення сторінок і акаунтів компанії.
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Цена на СЕО оптимизации сайта услуг

Количество страницСрокиЦена
20-40До 15 дней333$
40-70До 19 дней555$
70-130До 24 дней555$
130-200До 29 дней666$

Цена оптимизации интернет-магазина

Количество страницСрокиЦена
До 200До 15 дней400$
200-500До 20 дней400$
500-1000До 30 дней800$
1000-3000До 45 дней1200$
3000-10000До 60 дней2000$
10000+Индивидуально2000$+

Цена раскрутки сайтов 2021

Стоимость раскруткиЦена
Продвижение молодого сайта
от 10000грн.
Продвижение сайта визиткиот 8000грн.
Продвижение интернет магазинаот 13000 грн.
Продвижение сайта услугот 11000 грн.
Продвижение под ключот 40000 грн.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх