SEO або пошукова оптимізація – це комплекс робіт спрямованих на оптимізацію сайту під алгоритми пошукових систем. В результаті професійної оптимізації сайт стає цікавий не тільки відвідувачам, але і пошуковим роботам, які індексують ресурс, визначаючи його позиції в пошуковій видачі.

Нашої веб студією здійснюється професійна комплексна SEO оптимізація сайту, ціна на яку швидко окупається за рахунок припливу нових покупців і клієнтів. Відмінні результати досягаються завдяки високим позиціям сайту в пошуковій видачі.

Вплив SEO – переваги оптимізованого сайту

Власники бізнесу зараз активно інвестують кошти в просування сайтів своїх компаній в інтернеті з метою отримання певних переваг перед конкурентами. Оптимізовані сайти мають не тільки локальним впливом, а й доступні для масової аудиторії, яка приходить з пошукових систем. SEO оптимізація сайту, вартість якої робить її найбільш вигідним інструментом просування товарів і послуг в мережі, має безліч переваг для малого і великого бізнесу.

Результати комплексної професійної оптимізації мають довгостроковий ефект. Завдяки оптимізації сайт тривалий час може займати високі позиції у видачі популярних пошукових систем. Це дає власникам бізнесу кілька переваг:

 • підвищення впізнаваності бренду;
 • формування позитивної репутації компанії;
 • підвищення лояльності цільової аудиторії.

Користувачам властиво більше довіряти тим сайтам, які знаходяться в перших рядках пошукової видачі. Грамотна оптимізація сайту – ціна, яку ви заплатите один раз, а отримувати прибуток від зростання конверсії будете постійно.

Крім іншого, рентабельність пошукової оптимізації значно вище, ніж у інших маркетингових стратегій. Грамотне SEO сприяє залученню саме «теплою» аудиторії, готової прийти на сайт з метою безпосередньої покупки товарів або послуг. При цьому оптимізація сайтів, ціни якої доступні як для малого, так і великого бізнесу, є самим вигідним і зручним методом просування.

Не можна також не згадати, що маркетингова стратегія може бути успішною тільки тоді, коли результати її ефективності можна виміряти. Статистичні дані, одержувані в ході оптимізації сайту, легко піддаються обробці для отримання наочних результатів діяльності SEO оптимізаторів.

Етапи SEO – зовнішня і внутрішня оптимізація

У нашій веб-студії проводиться зовнішня і внутрішня оптимізація сайту, ціни на яку індивідуальні для кожного замовника з огляду на характерних особливостей і специфіки кожного бізнесу. Внутрішня оптимізація зачіпає роботи над вмістом самого сайту, в той час як зовнішня спрямована на розкрутку ресурсу за допомогою сторонніх сайтів.
Seo ціна

Роботи по внутрішній оптимізації сайту

 • Підбір семантики по темі і написання якісного контенту для посадочних сторінок – наповнення сайту унікальними грамотними текстами і їх регулярне оновлення і доповнення;
 • Написання мета тегів – поліпшення результатів індексації сайту пошуковими роботами за рахунок прописування правильних мета тегів Title, description та ін .;
 • Удосконалення юзабіліті – поліпшення оформлення та навігації сайту для підвищення поведінкових факторів і зручності користувачів;
 • Перелінковка – розподіл внутрішніх посилань на сторінках сайту для направлення трафіку на цільові позиції ресурсу;
 • Комплексний аудит і технічне доопрацювання сайту – виправлення помилок в коді, перевірка відображення інтерфейсу сайту з різних пристроїв, виключення сторінок дублів і ін. Для прискорення роботи сайту;
 • Підбір індивідуальної структури сайту – створення зручної навігації і карти ресурсу.

Роботи над зовнішньою оптимізацією сайту

Зовнішня оптимізація передбачає нарощування маси за допомогою розміщення посилань на схожих по тематиці авторитетних ресурсах з метою залучення відвідувачів з різних джерел. Комплекс робіт по зовнішній оптимізації включає наступні етапи:

 • Реєстрація сайту в спеціалізованих каталогах – сприяє підвищенню трафіку і трасту в пошукових системах;
 • Розміщення або покупка посилань – розміщення посилань на зовнішніх схожих по тематиці авторитетних ресурсах, робить сайт більш рентабельним в очах пошукових роботів. На зовнішньому сайті розміщується інформація з посиланням на ваш сайт, через яку будуть приходити нові користувачі;
 • SMM – просування сайту в популярних соціальних мережах, ведення сторінок і акаунтів компанії.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх