Пошукова оптимізація (SEO) є важливим аспектом процесу розробки сайту, оскільки надає цінну інформацію як пошуковим системам, так і відвідувачам сайту. Joomla, як повноцінна система управління контентом, містить більшість налаштувань, які вам потрібно буде оптимізувати для досягнення кращого рейтингу в Google.

Joomla підтримується великою екосистемою і повноваженнями:

 • Майже 2 мільйони активних сайтів
 • Більше 9% всіх відомих бізнес сайтів
 • Більше 6% ринку CMS по всьому світу
 • Більше 3% всієї мережі!

Добре організований каталог розширень Joomla дозволяє отримати доступ до сотень функцій безпеки, адміністрування, електронної комерції, дизайну та інших функцій.

SEO в Joomla фахівцями «SEO UP» дозволить просунути ваші продукти і послуги в провідних пошукових системах гнучким і зручним способом

Joomla і їх переваги

7 причин, чому Joomla – ідеальна платформа для сайту.

 1. Гнучка система, легко розширюється і настроюється
 2. Joomla має потужні інструменти SEO, створені і готові без необхідності додаткової установки
 3. Безкоштовне програмне забезпечення, що має відкритий вихідний код
 4. Турбота про безпеку з відмінною послужний кодової базою
 5. Оптимізовано для носіїв будь-якої мови
 6. Стабільне ядро і розширюваність у міру розвитку потреб
 7. Можливість створювати потужні PHP додатки

Керівництво по SEO в Joomla

 1. Включити кеш

Joomla поставляється зі зручною функцією кешування, яка за замовчуванням відключена. Оскільки кешування впливає на загальну швидкість завантаження сайту, воно насправді значно впливає на пошукову оптимізацію.

 1. Включити «дружні» для пошукових систем URL

Ця опція включена за замовчуванням при установці Joomla, але її можна змінити, включивши перезапис URL. Щоб включити перезапис URL, потрібно перейменувати htaccess.txt в.htaccess (звернути увагу на точку перед ім’ям файлу). Якщо ця опція включена, URL вашого сайту не будуть містити частину index.php, що робить їх більш зручними для користувача і, отже, більш зручними для пошукових систем.

Крім того, можна включити «додати суфікс до URL адресами», параметр, який буде додавати суфікс .html до всіх сторінок вашого сайту.

 1. Створення тегів title

Ця функція часто ігнорується більшістю нових користувачів Joomla. Фактично, title використовується в якості URL адреси для кожної статті, отже, він повинен містити заголовок статті з усіма пробілами, заміненими тире.

Ви ніколи не повинні залишати title статті порожнім, так як Joomla буде автоматично заповнювати його датою і часом публікації статті – звичайно, не дуже зручною для користувача інформацією.

 1. Ефективне використання заголовків сторінок

Заголовки сторінок є основним фактором для SEO в Joomla, тому потрібно ретельно їх визначити, переконавшись, що вони включають ваші основні ключові слова.

 1. Оптимізовані мета опису

Мета опису не помітні відвідувачам сайту, проте пошукові системи вважають їх важливим фактором для ранжирування, оскільки мета опису надають цінну інформацію про зміст сайту. Фактично, мета опис – це текст, що з’являється під посиланням вашого сайту на сторінках результатів пошукової системи. Ви повинні використовувати цей параметр, щоб отримати перевагу для бажаних ключових слів.

 1. Уникнення дублів категорій товарів

Пошукові системи не люблять повторювані записи. У разі «категорії товарів», необхідно уникати установки загального мета опису в пункті меню категорії. В налаштуваннях категорії визначається функція, яка дозволяє встановлювати для кожної статті своє мета опис.

 1. Ніколи не залишати alt текст файлу зображення порожнім

Альтернативний текст файлів зображень має великий вплив на SEO для Joomla. Його ніколи не потрібно залишати порожнім, або, що ще гірше, автоматично заповнювати це поле ім’ям файлу зображення. Ретельне використовуйте потрібних ключових слів в альтернативному тексті файлів дозволить допомогти користувачеві зрозуміти роль зображення в статті, а вам поліпшити видимість сторінки в пошуковій системі.

 1. Включити стиснення GZIP

Продуктивність сайту має великий вплив на SEO для Joomla. Перше, що потрібно зробити, щоб підвищити продуктивність сайту, – включити стиск GZIP в глобальної конфігурації. Це скоротить час завантаження ваших сторінок, що зробить сайт швидше.

 1. Створення карти сайту, щоб отримати індекс в Google

Карта сайту / XML файл містить посилання на кожну сторінку вашого сайту. Після створення карти сайту необхідно відправити сайт і карту сайту в Google. Якщо у вас новий сайт, Google сканує карту сайту, яку ви відправляєте, і після зможе швидше читати вміст вашого сайту.

 1. Використання SEO для Joomla платформ

Модулі SEO – отлічни.й спосіб переконатися, що ви правильно оптимізуєте свій контент для пошукових систем. Ось деякі основні плагіни для SEO в Joomla 3.0:

 • SEO Glossary
 • SEO Generator (Joomla 1.5 – 3.0)
 • Easy Frontend SEO (EFSEO)
 • SEF Translate
 • ByeByeGenerator
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх