Якщо ви хочете примножити відвідуваність сайту, залучити більше клієнтів і збільшити конверсію, вам може допомогти пошукова оптимізація (SEO).

Чому SEO оптимізація важлива?

75% людей не виходять за межі першої сторінки результатів пошуку. Це означає, що, якщо ви хочете, щоб більше клієнтів знаходило і пов’язувалося з вашим бізнесом, особливу увагу необхідно звернути на просування сторінок в кращі результати пошуку, по ключовим термінам вашої галузі.

Дослідження показують, що на першій сторінці результатів звичайного пошуку рейтинг кліків (CTR) становить 71%, в той час як на 2-3 сторінках сумарний рейтинг кліків становить всього 6% – різке зниження.

Мораль історії? Чим вище рейтинг в результатах пошуку, тим більше людей знайдуть і відвідають ваш сайт. Це означає, що ви можете залучити більшу кількість клієнтів і отримувати більший дохід від бізнесу.

Скільки коштує пошукова оптимізація SEO?

У дусі прозорості наведемо приклад з реального життя. Дослідження ключових слів показує, що в середньому 10-100 чоловік шукають точний запит «скільки коштує пошукова оптимізація» в Google кожен місяць. Це одна з причин, чому ми вирішили написати цю статтю!

Коротка відповідь: вартість пошукової оптимізації коливається від 4000 до ∞ грн / міс.

Скільки коштує пошукова оптимізація SEO залежить від багатьох змінних, включаючи:

Будівництво зворотніх посилань

Зворотні посилання особливо цінні для SEO, тому що вони представляють «вотум довіри» від одного сайту до іншого. Це сигнал для пошукових роботів про те, що інші ручаються за представлений вами контент.

Якщо кілька авторитетних сайтів будуть посилатися на ваш ресурс, пошукові системи зроблять висновок, що на ваш контент варто посилатися, і, отже, також шукати в пошуковій видачі. Таким чином, отримання зворотних посилань може справити позитивний вплив на позицію сайту в рейтингу або видимість пошуку.

Від цілей бізнесу залежить кількість посилань і відповідь на питання «скільки коштує пошукова оптимізація»

Контент маркетинг / написання текстів

Унікальні, якісні, правильно оптимізовані ключовими словами тексти, що розміщуються на сайті, роблять позитивний вплив не тільки на рейтинг в пошуковій системі, а й на призначений для користувача досвід.

Від цілей бізнесу залежить розмір розміщуваних текстів і відповідь на питання «скільки коштує пошукова оптимізація»

Ключові слова в просуванні

Дослідження ключових слів є одним з трьох важливих факторів SEO поряд з будівництвом посилань і контент маркетингом.

Різниця між сайтом, одержуваних тонни органічного пошуку, і тим, що не отримує жодного, полягає в ключових словах, які використовуються.

Використовуючи ефективні інструменти дослідження ключових слів, ми допоможемо визначити популярну (прибуткову нішу), знайти пов’язані ринки і зайняти високі місця в пошукових системах, по конкретним словами, тим самим залучаючи трафік і ефективно просуваючи ваші продукти і / або послуги.

Від цілей бізнесу залежить кількість ключових слів в просуванні і відповідь на питання «скільки коштує пошукова оптимізація»

Ми формуємо нашу стратегію і рекомендовані фінансові вкладення на те, які дії принесуть певні результати швидше за все. Також ми обов’язково врахуємо будь-які конкретні потреби або запити клієнтів в рамках щомісячних стратегій.

Від цілей бізнесу залежить не тільки відповідь на питання «скільки коштує пошукова оптимізація», а й термін просування.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися, в чому полягає суть пошукової оптимізації та знайти відповідь на питання «скільки коштує пошукова оптимізація». Якщо у вас ще залишилися питання або ви хочете обговорити ваш сайт з експертом по SEO, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом!

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх