Якщо ви хочете примножити відвідуваність сайту, залучити більше клієнтів і збільшити конверсію, вам може допомогти пошукова оптимізація (SEO).

Чому SEO оптимізація важлива?

75% людей не виходять за межі першої сторінки результатів пошуку. Це означає, що, якщо ви хочете, щоб більше клієнтів знаходило і пов’язувалося з вашим бізнесом, особливу увагу необхідно звернути на просування сторінок в кращі результати пошуку, по ключовим термінам вашої галузі.

Дослідження показують, що на першій сторінці результатів звичайного пошуку рейтинг кліків (CTR) становить 71%, в той час як на 2-3 сторінках сумарний рейтинг кліків становить всього 6% – різке зниження.

Мораль історії? Чим вище рейтинг в результатах пошуку, тим більше людей знайдуть і відвідають ваш сайт. Це означає, що ви можете залучити більшу кількість клієнтів і отримувати більший дохід від бізнесу.

Скільки коштує пошукова оптимізація SEO?

У дусі прозорості наведемо приклад з реального життя. Дослідження ключових слів показує, що в середньому 10-100 чоловік шукають точний запит «скільки коштує пошукова оптимізація» в Google кожен місяць. Це одна з причин, чому ми вирішили написати цю статтю!

Коротка відповідь: вартість пошукової оптимізації коливається від 4000 до ∞ грн / міс.

Скільки коштує пошукова оптимізація SEO залежить від багатьох змінних, включаючи:

Будівництво зворотніх посилань

Зворотні посилання особливо цінні для SEO, тому що вони представляють «вотум довіри» від одного сайту до іншого. Це сигнал для пошукових роботів про те, що інші ручаються за представлений вами контент.

Якщо кілька авторитетних сайтів будуть посилатися на ваш ресурс, пошукові системи зроблять висновок, що на ваш контент варто посилатися, і, отже, також шукати в пошуковій видачі. Таким чином, отримання зворотних посилань може справити позитивний вплив на позицію сайту в рейтингу або видимість пошуку.

Від цілей бізнесу залежить кількість посилань і відповідь на питання «скільки коштує пошукова оптимізація»

Контент маркетинг / написання текстів

Унікальні, якісні, правильно оптимізовані ключовими словами тексти, що розміщуються на сайті, роблять позитивний вплив не тільки на рейтинг в пошуковій системі, а й на призначений для користувача досвід.

Від цілей бізнесу залежить розмір розміщуваних текстів і відповідь на питання «скільки коштує пошукова оптимізація»

Ключові слова в просуванні

Дослідження ключових слів є одним з трьох важливих факторів SEO поряд з будівництвом посилань і контент маркетингом.

Різниця між сайтом, одержуваних тонни органічного пошуку, і тим, що не отримує жодного, полягає в ключових словах, які використовуються.

Використовуючи ефективні інструменти дослідження ключових слів, ми допоможемо визначити популярну (прибуткову нішу), знайти пов’язані ринки і зайняти високі місця в пошукових системах, по конкретним словами, тим самим залучаючи трафік і ефективно просуваючи ваші продукти і / або послуги.

Від цілей бізнесу залежить кількість ключових слів в просуванні і відповідь на питання «скільки коштує пошукова оптимізація»

Ми формуємо нашу стратегію і рекомендовані фінансові вкладення на те, які дії принесуть певні результати швидше за все. Також ми обов’язково врахуємо будь-які конкретні потреби або запити клієнтів в рамках щомісячних стратегій.

Від цілей бізнесу залежить не тільки відповідь на питання «скільки коштує пошукова оптимізація», а й термін просування.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися, в чому полягає суть пошукової оптимізації та знайти відповідь на питання «скільки коштує пошукова оптимізація». Якщо у вас ще залишилися питання або ви хочете обговорити ваш сайт з експертом по SEO, зв’яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом!

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх