Позвонить

Успішна діяльність бізнесу в інтернеті багато в чому залежить від можливості ресурсу компанії залучати нових відвідувачів, які є потенційними клієнтами і покупцями. Якщо ваш ресурс демонструє не найкращі результати в плані трафіку, позицій в пошуковій видачі і продажів, поліпшити його допоможуть наші послуги з просування бізнесу. Ми пропонуємо вам комплексну маркетингову стратегію, яка дозволить просунути саме ваші товари, а також послуги, включно із залученням нових людей на сайт, обійти конкурентів і підвищити продажі.

Послуги по розкрутці бізнесу – етапи

1. Класичне SEO (пошукове просування)

Надійний і ефективний метод просування ресурсу, який передбачає виконання внутрішньої, а також зовнішньої оптимізації ресурсу. SEO дозволяє просунутися вгору видачі по основним запитам в системах пошуку. Чим вище сайт буде розташовуватися у видачі, тим сильніше ймовірність того, що користувачі перейдуть по вашому посиланню, а не посиланням конкурентів, і скористаються комерційними пропозиціями ресурсу.

  1. Розміщення прес-релізів, статей, рекламних матеріалів

У тому випадку, коли вам є що розповісти своїй цільовій аудиторії, онлайн розсилка, розміщення новин і рекламних матеріалів на різних авторитетних інтернет платформах стане відмінним інструментом формування позитивного іміджу та репутації вашого бізнесу. Можна відзначити головна перевага такого інструменту просування. Розміщуючи рекламний контент на авторитетних платформах із зворотними посиланнями, ви не тільки налаштуєте ефективний канал для залучення відвідувачів, але і підвищите свій рейтинг в очах пошукових роботів.

  1. Медійна і банерна реклама

Мета подібної реклами не стільки в залученні відвідувачів, скільки для формування позитивного іміджу бренду і його впізнанності. Якісна банерна і медійна реклама здатна заінтригувати і мотивувати вашу цільову аудиторію зайти на сайт і скористатися послугами. Ми створюємо ефективну банерну рекламу шляхом складання якісних продаючих текстів, які спонукають на покупку.

  1. Контекстна реклама

Контекстна реклама є одним з найбільш ефективних інструментів в якості просування бізнесу в інтернеті. Користувачеві, який здійснює пошук в пошукових системах, пропонуються варіанти з найбільш релевантними оголошеннями, максимально відповідають його запиту. Головні переваги контекстної реклами це доступність, орієнтування на «теплу» цільову аудиторію і швидкий старт в порівнянні з класичним SEO, на реалізацію якого йде кілька місяців.

  1. Просування бізнесу в соцмережах (SMM)

Практично будь-який користувач пошукових систем має аккаунт в тій чи іншій соціальній мережі. Великі соціальні мережі пропонують власну рекламу всередині своєї системи з можливістю транслювання її зацікавленим користувачам і вашої цільової аудиторії (за таким принципом працює реклама в Інстаграм). Крім того SMM це потужний іміджевий спосіб розкрутки, що дозволяє підвищувати впізнаваність і популярності бренду.

Послуги з просування бізнесу

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх