Успішна діяльність бізнесу в інтернеті багато в чому залежить від можливості ресурсу компанії залучати нових відвідувачів, які є потенційними клієнтами і покупцями. Якщо ваш ресурс демонструє не найкращі результати в плані трафіку, позицій в пошуковій видачі і продажів, поліпшити його допоможуть наші послуги з просування бізнесу. Ми пропонуємо вам комплексну маркетингову стратегію, яка дозволить просунути саме ваші товари, а також послуги, включно із залученням нових людей на сайт, обійти конкурентів і підвищити продажі.

Послуги по розкрутці бізнесу – етапи

1. Класичне SEO (пошукове просування)

Надійний і ефективний метод просування ресурсу, який передбачає виконання внутрішньої, а також зовнішньої оптимізації ресурсу. SEO дозволяє просунутися вгору видачі по основним запитам в системах пошуку. Чим вище сайт буде розташовуватися у видачі, тим сильніше ймовірність того, що користувачі перейдуть по вашому посиланню, а не посиланням конкурентів, і скористаються комерційними пропозиціями ресурсу.

 1. Розміщення прес-релізів, статей, рекламних матеріалів

У тому випадку, коли вам є що розповісти своїй цільовій аудиторії, онлайн розсилка, розміщення новин і рекламних матеріалів на різних авторитетних інтернет платформах стане відмінним інструментом формування позитивного іміджу та репутації вашого бізнесу. Можна відзначити головна перевага такого інструменту просування. Розміщуючи рекламний контент на авторитетних платформах із зворотними посиланнями, ви не тільки налаштуєте ефективний канал для залучення відвідувачів, але і підвищите свій рейтинг в очах пошукових роботів.

 1. Медійна і банерна реклама

Мета подібної реклами не стільки в залученні відвідувачів, скільки для формування позитивного іміджу бренду і його впізнанності. Якісна банерна і медійна реклама здатна заінтригувати і мотивувати вашу цільову аудиторію зайти на сайт і скористатися послугами. Ми створюємо ефективну банерну рекламу шляхом складання якісних продаючих текстів, які спонукають на покупку.

 1. Контекстна реклама

Контекстна реклама є одним з найбільш ефективних інструментів в якості просування бізнесу в інтернеті. Користувачеві, який здійснює пошук в пошукових системах, пропонуються варіанти з найбільш релевантними оголошеннями, максимально відповідають його запиту. Головні переваги контекстної реклами це доступність, орієнтування на «теплу» цільову аудиторію і швидкий старт в порівнянні з класичним SEO, на реалізацію якого йде кілька місяців.

 1. Просування бізнесу в соцмережах (SMM)

Практично будь-який користувач пошукових систем має аккаунт в тій чи іншій соціальній мережі. Великі соціальні мережі пропонують власну рекламу всередині своєї системи з можливістю транслювання її зацікавленим користувачам і вашої цільової аудиторії (за таким принципом працює реклама в Інстаграм). Крім того SMM це потужний іміджевий спосіб розкрутки, що дозволяє підвищувати впізнаваність і популярності бренду.

Послуги з просування бізнесу

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх