Правильні послуги пошукової оптимізації, що надаються фахівцями нашої студії, принесуть Вашій сайту високий рейтинг і максимально можливе увагу з боку потенційних клієнтів.

Переваги SEO:

 • Отримуючи високий рейтинг, Ви залучаєте більше відвідувачів сайту;
 • Цільова пошукова оптимізація зробить Вашу домашню сторінку ще більш успішною. Вона з’являється на верхніх позиціях в результатах звичайного пошуку в Google і інших пошукових системах;
 • Ви можете забезпечити конкурентні переваги;
 • Стійка, авторитетна пошукова оптимізація забезпечить Вам вирішальні конкурентні переваги в боротьбі за бажані високі позиції в пошукових системах;
 • Ви можете скоротити свої рекламні витрати в довгостроковій перспективі;
 • Інвестиції в оптимізацію Вашого сайту окупляться в довгостроковій перспективі і є одним з найбільш економічно ефективних способів просування Вашого бізнесу в Інтернеті в середньостроковій і довгостроковій перспективі.

SEO шаг за шагом

Чи потрібні Вам послуги пошукової оптимізації?

З успішної пошуковою оптимізацією Ви можете добитися відмінних результатів. Однак не у всіх випадках пошукова оптимізація необхідна в першу чергу. Ось деякі з найбільш важливих критеріїв прийняття рішення:

 • Ваші цілі

SEO слід розглядати як надзвичайно важливий компонент для стійкого зниження витрат в середній і довгостроковій цілі залучення нових клієнтів і стимулювання продажів. Однак SEO не підходить, якщо Ви хочете знайти нових клієнтів відразу або в короткі терміни. Всі заходи з пошукової оптимізації не працюють відразу – SEO вимагає часу.

 • SEO витрати і Ваш бюджет

Найбільш поширеною перешкодою для успішного SEO є доступний бюджет. Якщо Ви хочете добитися передбачуваного успіху за допомогою одноразової обмеженої кількості коштів, ми рекомендуємо інші види реклами, наприклад, обмежену за часом кампанію AdWords.

 • Терміни

Перші успіхи в SEO – наприклад, підвищення рейтингу, збільшення кількості відвідувачів сайту – зазвичай стають помітні вже через кілька тижнів після оптимізації SEO. З нашого досвіду, технічно оптимізований сайт не вказує стабільного рейтингу, але зростає і падає в перші 6-12 тижнів. Тільки приблизно через 3 місяці ми можемо спостерігати стійке покращення рейтингу.

Щоб мати можливість оцінити точний розвиток, ми пропонуємо послугу SEO моніторингу.

 • Короткострокове просування і довгостроковий успіх

SEO, безумовно, є правильним вибором для довгострокової оптимізації. Якщо Ви хочете бути на вершині сторінки результатів пошуку протягом короткого періоду часу, Вам слід скористатися послугою реклами Google AdWords.

 • Конкурентна ситуація

Якщо Ви вибираєте послуги пошукової оптимізації, необхідно звернути увагу на конкурентну ситуацію і конкурентне середовище. Найчастіше бажані перші місця в пошукових системах займають відомі і добре відомі компанії і, в залежності від галузі, також піддаються серйозних суперечок.

Якщо здається нереальним домогтися видимих ​​результатів за допомогою SEO за розумною ціною, Ви можете розглянути інші рекламні можливості. Будь то SEO або реклама – стежте за конкуренцією і цінами, щоб не витрачати гроші без отримання прибутку. Ми з радістю проконсультуємо Вас і допоможемо з Вашим рішенням!

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

SEO крок за кроком

Як SEO агентство, ми пропонуємо Вам повний SEO аналіз, технічне SEO та оптимізацію контенту Вашого сайту. Ми робимо всі необхідні кроки для успішного розміщення Вашої домашньої сторінки в «природних результатах» пошукових систем!

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

SEO аналіз Вашого сайту:

 1. Визначення Ваших цілей SEO;

Разом з Вами ми визначаємо, яких цілей Ви хочете досягти за допомогою послуги пошукової оптимізації Вашого сайту.

 1. Повний SEO аналіз Вашого сайту;

SEO аналіз фактичного стану Вашого сайту з точки зору оптимізації під пошукові системи (індексація за допомогою пошукових роботів, швидкість сайту, оптимізація для мобільних пристроїв і т. д.) і інших варіантів оптимізації, включаючи аналіз змісту і структури вмісту Вашої сторінки і посилання на внутрішні сторінки. Ми перевіряємо метадані, структуру сайту, контент і багато іншого.

 1. Визначення обсягу SEO;

Вибір найбільш важливих сторінок сайту для досягнення Ваших цілей SEO дозволить заощадити витрати.

 1. Аналіз ключових слів

Ви отримаєте від нас пропозиції за відповідними пошуковими словами для кожної окремої сторінки, яка буде оптимізована. Перед проведенням технічної пошукової оптимізації, загальне визначення умов пошуку, для яких повинні бути оптимізовані окремі сторінки Вашого сайту. При цьому ми враховуємо, як поточну конкурентну ситуацію (кількість збігів по пошуковому запиту, положення ваших конкурентів і т. д.), Так і можливості для позиціонування зверху по обраним важливим ключових слів і словосполучень.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Цена на СЕО оптимизации сайта услуг

Количество страницСрокиЦена
20-40До 15 дней333$
40-70До 19 дней555$
70-130До 24 дней555$
130-200До 29 дней666$

Цена оптимизации интернет-магазина

Количество страницСрокиЦена
До 200До 15 дней400$
200-500До 20 дней400$
500-1000До 30 дней800$
1000-3000До 45 дней1200$
3000-10000До 60 дней2000$
10000+Индивидуально2000$+

Цена раскрутки сайтов 2021

Стоимость раскруткиЦена
Продвижение молодого сайта
от 10000грн.
Продвижение сайта визиткиот 8000грн.
Продвижение интернет магазинаот 13000 грн.
Продвижение сайта услугот 11000 грн.
Продвижение под ключот 40000 грн.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх