Правильні послуги пошукової оптимізації, що надаються фахівцями нашої студії, принесуть Вашій сайту високий рейтинг і максимально можливе увагу з боку потенційних клієнтів.

Переваги SEO:

 • Отримуючи високий рейтинг, Ви залучаєте більше відвідувачів сайту;
 • Цільова пошукова оптимізація зробить Вашу домашню сторінку ще більш успішною. Вона з’являється на верхніх позиціях в результатах звичайного пошуку в Google і інших пошукових системах;
 • Ви можете забезпечити конкурентні переваги;
 • Стійка, авторитетна пошукова оптимізація забезпечить Вам вирішальні конкурентні переваги в боротьбі за бажані високі позиції в пошукових системах;
 • Ви можете скоротити свої рекламні витрати в довгостроковій перспективі;
 • Інвестиції в оптимізацію Вашого сайту окупляться в довгостроковій перспективі і є одним з найбільш економічно ефективних способів просування Вашого бізнесу в Інтернеті в середньостроковій і довгостроковій перспективі.

SEO шаг за шагом

Чи потрібні Вам послуги пошукової оптимізації?

З успішної пошуковою оптимізацією Ви можете добитися відмінних результатів. Однак не у всіх випадках пошукова оптимізація необхідна в першу чергу. Ось деякі з найбільш важливих критеріїв прийняття рішення:

 • Ваші цілі

SEO слід розглядати як надзвичайно важливий компонент для стійкого зниження витрат в середній і довгостроковій цілі залучення нових клієнтів і стимулювання продажів. Однак SEO не підходить, якщо Ви хочете знайти нових клієнтів відразу або в короткі терміни. Всі заходи з пошукової оптимізації не працюють відразу – SEO вимагає часу.

 • SEO витрати і Ваш бюджет

Найбільш поширеною перешкодою для успішного SEO є доступний бюджет. Якщо Ви хочете добитися передбачуваного успіху за допомогою одноразової обмеженої кількості коштів, ми рекомендуємо інші види реклами, наприклад, обмежену за часом кампанію AdWords.

 • Терміни

Перші успіхи в SEO – наприклад, підвищення рейтингу, збільшення кількості відвідувачів сайту – зазвичай стають помітні вже через кілька тижнів після оптимізації SEO. З нашого досвіду, технічно оптимізований сайт не вказує стабільного рейтингу, але зростає і падає в перші 6-12 тижнів. Тільки приблизно через 3 місяці ми можемо спостерігати стійке покращення рейтингу.

Щоб мати можливість оцінити точний розвиток, ми пропонуємо послугу SEO моніторингу.

 • Короткострокове просування і довгостроковий успіх

SEO, безумовно, є правильним вибором для довгострокової оптимізації. Якщо Ви хочете бути на вершині сторінки результатів пошуку протягом короткого періоду часу, Вам слід скористатися послугою реклами Google AdWords.

 • Конкурентна ситуація

Якщо Ви вибираєте послуги пошукової оптимізації, необхідно звернути увагу на конкурентну ситуацію і конкурентне середовище. Найчастіше бажані перші місця в пошукових системах займають відомі і добре відомі компанії і, в залежності від галузі, також піддаються серйозних суперечок.

Якщо здається нереальним домогтися видимих ​​результатів за допомогою SEO за розумною ціною, Ви можете розглянути інші рекламні можливості. Будь то SEO або реклама – стежте за конкуренцією і цінами, щоб не витрачати гроші без отримання прибутку. Ми з радістю проконсультуємо Вас і допоможемо з Вашим рішенням!

Працюючи з нами ви отримуєте

Індивідуальний підхід
Індивідуальний підхід
Фінансовий звіт
Фінансовий звіт
Гарантія просування
Гарантія просування
Підписання договору
Підписання договору

SEO крок за кроком

Як SEO агентство, ми пропонуємо Вам повний SEO аналіз, технічне SEO та оптимізацію контенту Вашого сайту. Ми робимо всі необхідні кроки для успішного розміщення Вашої домашньої сторінки в «природних результатах» пошукових систем!

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

SEO аналіз Вашого сайту:

 1. Визначення Ваших цілей SEO;

Разом з Вами ми визначаємо, яких цілей Ви хочете досягти за допомогою послуги пошукової оптимізації Вашого сайту.

 1. Повний SEO аналіз Вашого сайту;

SEO аналіз фактичного стану Вашого сайту з точки зору оптимізації під пошукові системи (індексація за допомогою пошукових роботів, швидкість сайту, оптимізація для мобільних пристроїв і т. д.) і інших варіантів оптимізації, включаючи аналіз змісту і структури вмісту Вашої сторінки і посилання на внутрішні сторінки. Ми перевіряємо метадані, структуру сайту, контент і багато іншого.

 1. Визначення обсягу SEO;

Вибір найбільш важливих сторінок сайту для досягнення Ваших цілей SEO дозволить заощадити витрати.

 1. Аналіз ключових слів

Ви отримаєте від нас пропозиції за відповідними пошуковими словами для кожної окремої сторінки, яка буде оптимізована. Перед проведенням технічної пошукової оптимізації, загальне визначення умов пошуку, для яких повинні бути оптимізовані окремі сторінки Вашого сайту. При цьому ми враховуємо, як поточну конкурентну ситуацію (кількість збігів по пошуковому запиту, положення ваших конкурентів і т. д.), Так і можливості для позиціонування зверху по обраним важливим ключових слів і словосполучень.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх