SEO об’єднує масштабний комплекс робіт з ресурсом, спрямованих на підвищення його якості, популярність і затребуваність. Пошукове просування необхідно будь-якому бізнесу адже його головна мета – збільшити кількість покупців і клієнтів компанії, інтернет-магазину або інших платформ за допомогою залучення на сайт відвідувачів, підвищення відвідуваності і перетворення трафіку в конверсії (відвідувача в покупця).

Оптимізація сайту може бути як комплексним, так і вибірковим, виходячи з потреб клієнта і актуального стану самого ресурсу. Наша студія пропонує якісні послуги SEO, які ви зможете замовити як в комплексі, так і вибрати ті, що необхідні вашому бізнесу найбільше. Разом ми створимо грамотну стратегію і план роботи, які приведуть до максимально успішного результату. СЕО фахівці готові запропонувати вам ряд послуг, докладніше ознайомитися з якими ви можете нижче.

Просування в Топ 1-10 і Послуги СЕО

Виведення в топ по ключовим запитам в топ Google. Потрібно домовитися про кількість ключових слів, при цьому чим менше ключових слів тим менше повинен бути сайт.

Розкрутка по ключових запитах

Просування сайту по певних ключових запитах з розбивкою і кластеризацией.

Аналіз тематичної і конкурентної ніші

Перед початком будь-якого просування або оптимізації, необхідний аудит, який дасть змогу побачити і проаналізувати актуальні маркетингові стратегії в тій чи іншій сфері бізнесу в мережі і його тематичного середовища. Перевірка конкурентів допоможе виявити, які методи розкрутки вони використовують, щоб розробити власний план подальших дій, який допоможе їх обійти.

Пошукової аудит

SEO аналіз сайту дозволяє аналізувати його поточний стан, виявити існуючі проблеми, що заважають просуванню, а також скласти план рекомендацій для їх подальшого усунення. Даний аудит стосується безлічі аспектів ресурсу, починаючи від технічного боку і закінчуючи якістю і кількістю зворотних посилань. Наші СЕО фахівці використовують в роботі чек лист з безлічі нюансів, що дозволяють добитися найбільш високого ранжирування сайту.

Пошукове просування

Просування сайту залежить від якісної внутрішньої і зовнішньої оптимізації, які проводиться відповідно до існуючих і актуальних на поточний період часу алгоритмам пошукових мереж. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, і складаємо найбільш підходящу стратегію розкрутки для певного регіону і / або країни.

Виведення з-під фільтрів

Жоден ресурс не може бути на 100% застрахована від попадання під штрафні санкції популярних пошукових систем. Будь-яка площадка може потрапити під фільтр, якщо пошукові роботи знайдуть на ній якесь невідповідність правил та вимог алгоритмів. Часто під фільтр потрапляють ресурси використовують чорні або сірі методи SEO просування. Ми допомагаємо нашим клієнтам вчасно виявити і усунути причину потрапляння під санкції, щоб повернути трафік і позиції у видачі.

Крауд посилання

Будь-сайт потребує якісних зворотні посилання, які допомагають йому залучати більше трафіку, ставати популярнішими, авторитетніше, підніматися у видачі по запитах та ін. Ми допомагаємо нашим клієнтам максимально раціонально складати бюджет на будівництво посилань, щоб в кінцевому підсумку кожна копійка окупила себе. Розміщення якісних зворотних посилань на авторитетних тематичних майданчиках допоможе залучити нових відвідувачів і завоювати їх лояльність.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 3 відгуків
powered by Google
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Цена на СЕО оптимизации сайта услуг

Количество страницСрокиЦена
20-40До 15 дней333$
40-70До 19 дней555$
70-130До 24 дней555$
130-200До 29 дней666$

Цена оптимизации интернет-магазина

Количество страницСрокиЦена
До 200До 15 дней400$
200-500До 20 дней400$
500-1000До 30 дней800$
1000-3000До 45 дней1200$
3000-10000До 60 дней2000$
10000+Индивидуально2000$+

Цена раскрутки сайтов 2021

Стоимость раскруткиЦена
Продвижение молодого сайта
от 10000грн.
Продвижение сайта визиткиот 8000грн.
Продвижение интернет магазинаот 13000 грн.
Продвижение сайта услугот 11000 грн.
Продвижение под ключот 40000 грн.

    ТМ Розкрутка сайтів - просування

    Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

    Вверх