SEO об’єднує масштабний комплекс робіт з ресурсом, спрямованих на підвищення його якості, популярність і затребуваність. Пошукове просування необхідно будь-якому бізнесу адже його головна мета – збільшити кількість покупців і клієнтів компанії, інтернет-магазину або інших платформ за допомогою залучення на сайт відвідувачів, підвищення відвідуваності і перетворення трафіку в конверсії (відвідувача в покупця).

Оптимізація сайту може бути як комплексним, так і вибірковим, виходячи з потреб клієнта і актуального стану самого ресурсу. Наша студія пропонує якісні послуги SEO, які ви зможете замовити як в комплексі, так і вибрати ті, що необхідні вашому бізнесу найбільше. Разом ми створимо грамотну стратегію і план роботи, які приведуть до максимально успішного результату. СЕО фахівці готові запропонувати вам ряд послуг, докладніше ознайомитися з якими ви можете нижче.

Просування в Топ 1-10 і Послуги СЕО

Виведення в топ по ключовим запитам в топ Google. Потрібно домовитися про кількість ключових слів, при цьому чим менше ключових слів тим менше повинен бути сайт.

Розкрутка по ключових запитах

Просування сайту по певних ключових запитах з розбивкою і кластеризацией.

Аналіз тематичної і конкурентної ніші

Перед початком будь-якого просування або оптимізації, необхідний аудит, який дасть змогу побачити і проаналізувати актуальні маркетингові стратегії в тій чи іншій сфері бізнесу в мережі і його тематичного середовища. Перевірка конкурентів допоможе виявити, які методи розкрутки вони використовують, щоб розробити власний план подальших дій, який допоможе їх обійти.

Пошукової аудит

SEO аналіз сайту дозволяє аналізувати його поточний стан, виявити існуючі проблеми, що заважають просуванню, а також скласти план рекомендацій для їх подальшого усунення. Даний аудит стосується безлічі аспектів ресурсу, починаючи від технічного боку і закінчуючи якістю і кількістю зворотних посилань. Наші СЕО фахівці використовують в роботі чек лист з безлічі нюансів, що дозволяють добитися найбільш високого ранжирування сайту.

Пошукове просування

Просування сайту залежить від якісної внутрішньої і зовнішньої оптимізації, які проводиться відповідно до існуючих і актуальних на поточний період часу алгоритмам пошукових мереж. Ми використовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, і складаємо найбільш підходящу стратегію розкрутки для певного регіону і / або країни.

Виведення з-під фільтрів

Жоден ресурс не може бути на 100% застрахована від попадання під штрафні санкції популярних пошукових систем. Будь-яка площадка може потрапити під фільтр, якщо пошукові роботи знайдуть на ній якесь невідповідність правил та вимог алгоритмів. Часто під фільтр потрапляють ресурси використовують чорні або сірі методи SEO просування. Ми допомагаємо нашим клієнтам вчасно виявити і усунути причину потрапляння під санкції, щоб повернути трафік і позиції у видачі.

Крауд посилання

Будь-сайт потребує якісних зворотні посилання, які допомагають йому залучати більше трафіку, ставати популярнішими, авторитетніше, підніматися у видачі по запитах та ін. Ми допомагаємо нашим клієнтам максимально раціонально складати бюджет на будівництво посилань, щоб в кінцевому підсумку кожна копійка окупила себе. Розміщення якісних зворотних посилань на авторитетних тематичних майданчиках допоможе залучити нових відвідувачів і завоювати їх лояльність.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

Комплексное продвижение сайта: что это?

 • поисковый аудит сайта и тестирование по чек-листу с 50+ пунктами;
 • подготовка проекта к полноценной индексации в поисковых сетях;
 • работа с контент-планом: от составления до публикации;
 • настройка сбора аналитики для мониторинга и улучшения;
 • внутренняя и внешняя оптимизация проекта;
 • результат — прирост целевого трафика.

Плюсы комплексного продвижения

 • совместно проведем анализ результатов, определим KPI;
 • работает честно: вам не придется платить за SEO на этапе внедрения;
 • проводим знакомство с командой и налаживаем совместную работу;
 • в результате наши услуги всегда окупаются;
 • эффективность работы измеряем в принесенной прибыли;
 • проводим вас по пути от трафика до конверсии и продаж.

Этапы продвижения

SEO-продвижение сайтов в поисковой системе — комплексный и длительный процесс. Но он важен, так как клиент, привлеченный из поиска, обходится дешевле клиента, пришедшего по рекламе. Продвижение — это инвестиция: в будущем она окупится и обеспечит долгосрочный рост продаж, а также улучшение репутации бренда.

Поисковый аудит сайта

Он нужен обязательно, его стоит проводить перед стартом продвижения. Именно результаты аудита укажут на ошибки в технической составляющей проекта и его структуре, не промахи в верстке и прочие недостатки, мешающие росту трафика. Чтобы быть лучше конкурентов, нужно иметь идеальный сайт.

Анализ юзабилити

SEO-специалист обязан изучить все варианты конверсии для пользователя сайта. Если некоторые пути окажутся сложными, трафик не конвертируется в продажи. Это означает, что все попытки оптимизации будут неэффективными, так как для Google важны поведенческие факторы.

Формирование семантического ядра

Это — один из «столпов» продвижения. Без правильного семантического ядра не достичь нужного объема трафика и не победить более сильных конкурентов в борьбе за ТОП. Особенно это важно, если проект продвигается «с нуля». По этой причине мы подбираем несколько сотен релевантных запросов и все детально объясняем клиенту.

Внутренняя оптимизация сайта

Мы работаем в команде с разработчиком вашего сайта или берем все внедрения на себя. Дополнительно проводим оптимизацию семантики, чтобы добиться корректной индексации в поисковой системе. Это крайне важно, если ведется продвижение проекта под Google.

Внешняя оптимизация сайта

Проводим анализ конкурентов инструментами Ahrefs, формируем анкор-лист и перечень доноров, используя собственные наработки. Повышаем Domain Rank, не забывая об оптимальной динамике ссылочного профиля.

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх