Зовнішня пошукова оптимізація відноситься до зовнішніх методів, які можуть бути використані для підвищення позиції сайту на сторінці результатів пошукової системи.

Зовнішня пошукова оптимізація означає роботу по поліпшенню сайту з точки зору довіри, авторитету, популярності та релевантності в «очах» користувачів і пошукових систем.

Широке спрощення даної задачі полягає в тому, щоб інші сайти в Інтернеті (в ідеалі респектабельні) посилалися на ваш контент. Це істотно просуне його і принесе серйозні переваги для репутації.

Внутрішня пошукова оптимізація VS. Зовнішня пошукова оптимізація

Замовити зовнішню пошукову оптимізацію

Аналітика зовнішньої оптимізації

Перш ніж перейти до зовнішньої оптимізації сайту, необхідно проведення аналітики сайту, яка дозволить виявити, чому сайт не піднімається по позиціях.

Аналітика – вимір, збір, аналіз і створення звітів про веб даних з метою розуміння і оптимізації сайту. Проте аналітика – це не тільки процес вимірювання трафіку, це інструмент для дослідження бізнесу і ринку, а також для оцінки та підвищення ефективності сайту.

Інструменти аналітики також можуть допомогти оцінити, як змінюється трафік на сайті після запуску нової рекламної кампанії. Аналітика надає інформацію про кількість відвідувачів сайту та кількості переглядів сторінок. Це допомагає виміряти тенденції трафіку і популярності, що корисно для дослідження ринку.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Оптимізація сайту поза сторінки

Будівництво посилань

Будівництво посилань в 2019 році – це процес отримання посилань з боку зовнішніх ресурсів. Природні посилання є одним з головних факторів ранжирування в SEO, і Google використовує їх для оцінки авторитету та релевантності вашого сайту для певних пошукових запитів.

Встановлення природною популярності посилань для сторонньої оптимізації є основоположним для процесу SEO. Досягнення цього часто включає в себе:

 • Розробка якісного, цінного контенту, який природно «заробляє» посилання з зовнішніх джерел
 • Створення посилань, що мають різний текст прив’язки або текст посилання
 • Використання широкого спектра джерел і ресурсів для створення посилань, таких як блоги, статті та пов’язані сайти
 • Створення посилань в різних формах, таких як посилання на зображення, посилання в блозі і контекстні посилання

Наявність природничого профілю посилань збільшить потенціал вашого сайту для ранжирування в пошукових системах. Цей невід’ємний аспект SEO та оптимізації сайту є основним засобом встановлення авторитету і довіри за межами сторінки. Крім того, SEO поза сторінки – це постійний процес, який слідує за процесом оптимізації на сторінці.

 1. Соціальні мережі

Існує кореляція між соціальними взаємодіями, які отримує частину контенту, і тим, наскільки високо в рейтингу знаходяться відповідний сайт або сторінка конкурента з більш високим рівнем соціальної взаємодії. Під соціальними взаємодіями маються на увазі коментарі, лайки, переходи по зображеннях, репости і т.д.

Ожидаемый CTR

Більш високий рівень залученості в Facebook = вищий органічний рейтинг кліків (і навпаки)

 1. Маркетинг впливу

Це стратегія, при якій компанії і бренди працюють разом з популярними блогерами або користувачами соціальних мереж для просування своїх продуктів або послуг. Оскільки ці впливові особи користуються величезною аудиторією і мають з ними хороше соціальне взаємодія, це хороший спосіб просунути свою продукцію або послуги.

 1. Гостьова розсилка

Кількість доменів, що посилаються на ваш сайт, є вирішальним фактором SEO поза сторінки. Чим їх більше, тим краще – за умови, звичайно, що всі посилання на домени хорошої якості. І самі посилання теж хорошої якості (тобто контекстні, свіжі, мають хороший текст прив’язки і т. Д.). Пам’ятайте: краще мати 1 посилання з 100 доменів, ніж 100 посилань на 1 домен.

 1. Контекстна реклама

Це форма реклами в Інтернеті, яка відображається на сайтах на основі ключових слів, контенту або тематики сайту. Це цільова рекламна техніка, яка зазвичай використовується в блогах, на сайтах та інших онлайн ЗМІ. Контекстна реклама також використовується пошуковими системами для показу оголошень на основі шуканих ключових слів або фраз.

Контекстна реклама в першу чергу дозволить вам відображати рекламу на основі інтересів або загальнодоступних тим користувача. Контекстна реклама працює, коли відвідувач заходить на сторінку – використовуючи контент, контекст, ключові слова і тематику сайту, рекламні мережі відображають пов’язані з ним рекламні оголошення. Наприклад, на сайті про телебачення контекстна реклама, швидше за все, буде відображати рекламу виробників телевізорів, постачальників, інтернет магазинів електроніки, телевізійних програм і аналогічних продуктів, і послуг.

Слідуючи цим надзвичайно важливим стратегіям, ви помітите, як ваш рейтинг в пошуковій системі з часом збільшується. У міру того як ваш рейтинг збільшується, на ваш сайт буде приходити більше трафіку і потенційних клієнтів, що також матиме позитивний вплив на ваші конверсії.

Звичайно, зовнішня пошукова оптимізація – це тільки частина справи, так як внутрішня оптимізація теж має значення. Тільки після проведення внутрішньої і зовнішньої оптимізації ви зможете бути впевнені, що зробили все, щоб ваш сайт знаходився у великому, великому світі органічного пошуку.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/raskrutka-sajtov-v-poiskovikah/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/raskrutka-saytov-v-kieve/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/raskrutka-saytov-oplata/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/raskrutka-sajtov-stati/

Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх