Якщо примітивно говорити про розкручування сайту, то весь процес полягає в двох основних процесах – це внутрішня і зовнішня пошукова оптимізація. Внутрішня оптимізація сайту полягає в налагодженні і налаштуванні самого сайту, а також «підгонки» його під основні вимоги алгоритмів пошукових систем.

Зовнішня ж оптимізація відповідає за подання сайту в мережі так би мовити «з боку». Зовнішня пошукова оптимізація сайту відповідає за такий важливий параметр як авторитетність ресурсу, що в кінцевому підсумку істотно впливає на позиції в пошуковій видачі.

Зовнішня пошукова оптимізація

Зовнішня оптимізація під пошукові системи заснована на підвищенні індексу цитування, який залежить від кількості і авторитетності ресурсів, що ведуть на ваш сайт. Зовнішня пошукова SEO оптимізація це важливий етап розкрутки сайту, який варто довірити справжнім професіоналам. Саме таких SEO фахівців ви знайдете в нашій веб студії. Ми допоможемо вашому сайту знайти вагу і авторитет в очах пошукових роботів, використовуючи ефективні методи і напрямки зовнішньої оптимізації.

Тарифи

Комплексне просування

Комплексне просування

від 450 $ в місяць
Просування молодого сайту

Просування молодого сайту

від 200 $ в місяць
Просування по позиціях

Просування по позиціях

від 350 $ в місяць

Чому зовнішні посилання на сайті – це необхідність для ефективної розкрутки?

Алгоритми пошукових систем при ранжируванні припускають переміщення пошукових роботів між сайтами за допомогою посилань. Саме з цієї причини якість і кількість зворотних посилань на ваш сайт так важливо для частоти відвідування ресурсу пошуковими роботами, які визначають позиції ресурсу у видачі пошуку після індексації.

Більшість пошукових роботів сприймають зовнішні посилання на ваш ресурс як плюс до авторитетності ресурсу. В їхніх очах, чим більше ресурсів посилаються на ваш сайт, тим корисніше, авторитетніше, популярнішим і цікавіше він є. Це допомагає підвищувати показники сайту як тематичний індекс ТИЦ і PR, які важливі для визначення якості ресурсу тими ж пошуковими машинами.

Напрями зовнішньої пошукової оптимізації

1. Вічні посилання – вічні посилання на сайтах, середня ціна, тривалість роботи.

2. Статейного посилання – ефективний напрямок, так як в цікавих і корисних статтях розміщуються природні вічні посилання, що володіють великою вагою для пошукових роботів;

3. Створення і поступове наповнення блогів;

4. Наскрізні посилання – дуже ефективні в кількості 5-10% від всієї маси. Збільшення кількості посилань на кілька тисяч за короткий проміжок часу. Мінус вартість, щомісячна оплата.

5. Соціальні посилання – дані проект дозволяють відвідувачам додавати, а також обмінюватися постами, які можуть містити посилання на ваш ресурс. З прикладів соціальних мереж можна відзначити:

 • тематичні форуми – обмін та обговорення на певну тематику з можливістю залишення коментарів із зворотними посиланнями;
 • сервіси закладок – представляють ресурси, що містять адреси сторінок або сайтів, які видно кожному користувачеві.

6. Обмін посиланнями – виділяють три методи обміну якісними посиланнями:

 • прямий – розміщення посилань на своєму ресурсі з взаємної посиланням на сайт донор;
 • кільцевої – посилання залишаються на кількох тематичних ресурсах так, щоб перехід мав замкнутий кільцевий коло (такий метод досить ефективний, так як пошукові роботи не завжди оцінюють прямий взаємний обмін посиланнями природним);
 • односторонній – розміщення зворотнього посилання без відповідного взаємодії з сайтом донором.

7. Орендні посилання не рекомендуємо.

SE Ranking

https://raskrutka-saytov.ua/ua/raskrutki-sayta/
https://raskrutka-saytov.ua/ua/raskrutka-turfirmyi/
Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх