Сьогодні мільйони користувачів користуються пошуковими системами, щоб отримати відповіді на запити.

SEO (пошукова оптимізація) – це набір методик, застосовуваний для оптимізації сайту під пошукові системи з метою збільшення позиції в результатах пошуку по конкретних запитів користувачів.

Всемирная сеть Інтернет на сьогодні включає в себе безліч сайтів, тисячі з яких створюються за допомогою Joomla. Тому внутрішня оптимізація сайту Joomla дуже важлива, якщо ви хочете максимізувати його ефективність.

Joomla – це потужна CMS (система управління контентом), яка дозволяє легко створювати і підтримувати власний сайт. Але, якщо він не оптимізований належним чином, може виникнути високе використання ресурсів.

Внутрішня оптимізація сайту Joomla командою фахівців веб студії «SEO UP» гарантує кращу оптимізацію і бажану позицію в результатах пошукових систем.

Joomla включає в себе кілька варіантів конфігурації, які можуть використовуватися, щоб підвищити трафік, швидкість і позицію вашого сайту. Наведені нижче процедури показують, як налаштувати ці параметри, щоб оптимізувати рейтинг вашого сайту в пошукових системах.

 1. Використання «дружніх» URL для пошукових систем

Внутрішня оптимізація сайту Joomla включає в себе оптимізацію URL для пошукових систем, яка відіграє важливу роль в індексації.

Зручні для пошукових систем URL адреси, відомі як семантичні URL (ЧПУ) – це URL адреси, які структуровані таким чином, що вони легко читаються як пошуковими системами, так і людьми.

Коли ЧПУ адреси відключені, структура URL виглядає приблизно так:

“http://www.mysite.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1:welcome-to-joomla&catid=1:latest-news&Itemid=50”

Якщо ЧПУ адреси включені (опція за замовчуванням в глобальної конфігурації), URL адреса переписується наступним чином:

“http://www.mysite.com/index.php/the-news/1-latest-news/1-welcome-to-joomla”

Процедура включення URL адрес, зручних для пошукових систем, різниться в залежності від використовуваного веб сервера. Якщо ви використовуєте віртуальний хостинг, це, ймовірно, Apache HTTP сервер.

 1. Включення переписування URL

Цей параметр видалить /index.php/ з URL, який зазвичай з’являється в URL відразу після кореневої папки. Переписування URL видаляє слова, які не представляють ніякої цінності для пошукових систем або відвідувачів, і не впливає на продуктивність або рейтинг сайту.

 1. Перейменування htaccess.txt в.htaccess.

Оскільки ви включаєте опцію переписування URL, щоб зробити URL набагато більш привабливими, необхідно також перейменувати файл htaccess.txt в.htaccess.

 1. Використання карти сайту

Внутрішня оптимізація сайту Joomla не може пройти повз створення карти сайту. Хоча сканери пошукових систем (або «боти») мають великий досвід в каталогізації сторінок сайту, цим ви можете полегшити їх роботу.

Карта сайту (sitemap) – це модель контенту сайту, призначена для допомоги як користувачам, так і пошуковим системам в навігації по сайту. Карта сайта може бути ієрархічним списком сторінок (з посиланнями), організованим за темами, в якому містяться інструкції для роботів сканування пошукової системи.

Карти сайту особливо важливі для сайтів, які використовують меню Adobe Flash або JavaScript, які не містять HTML посилань.

Найпростіший спосіб створення карти сайту на платформі Joomla – за допомогою спеціального розширення. Каталог розширень Joomla включає спеціальну категорію для генераторів карт сайту, які автоматично створюють, публікують і підтримують карти сайту від вашого імені.

 1. Оптимізація файлу rtxt і зображень

Мета файлу robots.txt – повідомити боту пошукової системи про файлах, які ви не хочете індексувати.

Внутрішня оптимізація сайту Joomla автоматично генерує файл robots.txt під час установки. Він включає в себе правило заборони для каталогу зображень, яке інструктує пошукову систему індексувати папку зображень.

Як відомо, зображення можуть генерувати трафік від пошукової системи, саме тому з файлу robots.txt видаляється рядок / images /

 1. Використання тега title

Тег title – це елемент метаданих, який використовується для визначення інтерактивного елемента в результатах пошуку. Хороший заголовок повинен бути довжиною не більше 70 символів і повинен також включати ключові слова для конкретної сторінки, як можна ближче до початку тега заголовка.

Щоб внутрішня оптимізація сайту Joomla принесла бажаний результат, Google рекомендує дотримуватися наступних ключових принципів при створенні заголовка:

 • Унікальний заголовок для кожної сторінки
 • Короткий, описовий під зміст сторінки заголовок
 • Відсутність загальних назв
 • Обережне використання robots.txt
 • Уникати наповнення ключовими словами
 1. Використання мета описів в статтях

Цей тег дозволить вам надати коротку інформацію про зміст сторінки і може використовуватися пошуковими системами для полегшення індексації.

У редакторі статей Joomla, клацнувши вкладку Публікація, можна знайти поле Meta Description, де необхідно ввести короткий абзац, узагальнюючий тему статті.

 1. Використання мета ключових слів, щоб допомогти індексації

У редакторі статей Joomla трохи нижче поля Meta Description, можна знайти ще одне поле під назвою Meta Keywords.

Хоча пошукові системи, такі як Google, перестали використовувати мета ключові слова для індексації, деякі пошукові системи все ще покладаються на них. Ключові слова повинні відповідати і описувати зміст вашої статті.

Також можна додати глобальні мета ключові слова, які охоплюють всі сторінки вашого сайту: Система> Глобальна конфігурація> Сайт> Мета ключові слова сайту.

 1. Використання відповідних зовнішніх і внутрішніх гіперпосилань

Включення відповідних посилань на зовнішні сайти, а також зміст, опубліковане на інших сторінках вашого власного сайту, – хороший спосіб збільшити ваше SEO.

Пошукові системи регулярно коригують свої алгоритми для виявлення і зниження сайтів, які наповнюють свої сторінки неприродними посиланнями на контент в Інтернеті.

Завжди пам’ятайте, що найкращий спосіб просування вашого сайту – це високоякісний релевантний контент, на який ваші читачі будуть посилатися на своїх сайтах, в соціальних мережах і на інших ресурсах.

Продвижение сайтов 🥇Raskrutka-saytov.ua
5.0
На основі 4 відгуків
powered by Google
Вадим Мельник
Вадим Мельник
05:51 20 Aug 21
спасибо за работу, отлично продвинули сайт, что положительно повлияло на звонки клиентов
Александр Лынка
Александр Лынка
19:11 06 Jun 21
Спасибо команде специалистов за высокое качество работы, профессионализм и отличное отношение к клиентам!
Oleg Omelchenko
Oleg Omelchenko
19:11 06 Jun 21
Лучшее соотношение цены и качества выполненной работы.
Алексей Шевченко
Алексей Шевченко
12:49 18 May 21
Ребята настоящие профессионалы своего дела!
Переглянути всі відгуки

  ТМ Розкрутка сайтів - просування

  Ми проаналізуємо Ваш сайт і вкажемо слабкі місця

  Вверх